18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Nie podoba się? To wyjazd!
Veni_Vidi • 2024-08-01, 15:41
W ten sposób Chiny postanowiły rozwiązać kwestie Islamu w swoim kraju.

W Chinach notorycznie dochodzi do ataków terrorystycznych, zachodnie media milczą i widza tylko prześladowania religijne biednych nachodźców...

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
guziecguziec 2024-08-01, 23:49
Tam to raczej nie nachodźcy, tylko rdzenna ludność z zachodniej części kraju.
Zgłoś
Avatar
Madafakaman 2024-08-01, 23:55 1
Tak, ateizm to zbrodnicza ideologia. To dlatego pewnie Waffen SS na pasach mieli napis "Got mit uns".
Zgłoś
Avatar
buer2008 2024-08-02, 0:47 1
Veni_Vidi napisał/a:

维吾尔; chiń. trad. 維吾爾; pinyin Wéiwú'ěr) – grupa etniczna pochodzenia tureckiego, jedna z 55 mniejszości uznanych oficjalnie w Chińskiej Republice Ludowej.
Podstawowe informacje znajdziesz w google i na jutubie. Nie roznoś plotek.


To jak to jest np z Polakami na Białorusi? Nachodźcy czy nie? Chyba jest różnica pomiędzy pływakami z Afryki, a Ujgurami.
Zgłoś
Avatar
Brocha 2024-08-02, 0:49 1
pedziwor napisał/a:

Chrzescijan torturuja i morduja do dzisiaj, takze mam spore watpliwosci co do tych atakow terorystycznych
ateizm najbardziej krwawa religia swiata



Masz iq kubelka z KFC
Zgłoś
Avatar
Apolityczny 2024-08-02, 2:01 1
Ateizm nie jest ideologią, może być przez ideologię np. komunizm wykorzystywany, ale sam w sobie jest tylko brakiem wiary w bogów. Odnośnie zbrodni, to chrześcijanie i muslimy mają na koncie w cholerę ofiar, ale niewiele z tego zostało udokumentowane.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-08-02, 7:04
buer2008 napisał/a:

To jak to jest np z Polakami na Białorusi? Nachodźcy czy nie? Chyba jest różnica pomiędzy pływakami z Afryki, a Ujgurami.



Serio? To też trzeba tłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2024-08-02, 8:04
Veni_Vidi napisał/a:

维吾尔; chiń. trad. 維吾爾; pinyin Wéiwú'ěr) – grupa etniczna pochodzenia tureckiego, jedna z 55 mniejszości uznanych oficjalnie w Chińskiej Republice Ludowej.
Podstawowe informacje znajdziesz w google i na jutubie. Nie roznoś plotek.



To, że jest napisane "grupa pochodzenia ..." nie oznacza, że przyjechali tam 20 lat temu. To może oznaczać, że przyszli tam w czasie jakieś wędrówki ludów np. 2500 lat temu. Tak jak Węgrzy i Finowie przybyli do Europy tysiące lat temu i teraz są "nasi".
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-08-02, 8:42
Aaltonen napisał/a:

U na powinno być to samo z krzyżami i kościołami. Jebać watykańską mafię…



Bo ty wolisz meczet i osrany koran nie?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-08-02, 9:28 1
Sadijan napisał/a:

To, że jest napisane "grupa pochodzenia ..." nie oznacza, że przyjechali tam 20 lat temu. To może oznaczać, że przyszli tam w czasie jakieś wędrówki ludów np. 2500 lat temu. Tak jak Węgrzy i Finowie przybyli do Europy tysiące lat temu i teraz są "nasi".



Ty mi nie tłumacz, tylko sam sprawdź...
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-02, 12:06
Veni_Vidi napisał/a:

维吾尔; chiń. trad. 維吾爾; pinyin Wéiwú'ěr) – grupa etniczna pochodzenia tureckiego, jedna z 55 mniejszości uznanych oficjalnie w Chińskiej Republice Ludowej.
Podstawowe informacje znajdziesz w google i na jutubie. Nie roznoś plotek.



No i?
W jaki sposób to się odnosi do tego, co napisałem?
Zgłoś
Avatar
Sadijan 2024-08-02, 14:22
Veni_Vidi napisał/a:

Ty mi nie tłumacz, tylko sam sprawdź...



Sprawdziłem.

Dla mnie to już tubylcy, a nie ludność napływowa.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-02, 14:31 1
pedziwor napisał/a:

Gimboateista dupa pękła
tak ateizm jest najbardziej zbrodnicza krwawa i antynaukowa religia na swiecie, jedyne co wytwarza to ->
Sowiecki sojuz
komunistyczne chiny
komunistyczna pln korea
komunistyczna kamboze
+/- 60mln ludzi wymordowane w imie tej religi
a do tego totalna zapasc intelektualna i naukowa
u nas ten ateizm mamy w wymiarze teczowej zgnilizny i gender studies



Co ty pierdolisz Ja jestem ateistą a jakoś jestem przeciwny komunizmowi, anty naukowa ? A co jest naukowego w wiarę w typa w kosmosie ? Nie kojarzę by ktoś mordował w imię ateizmu, I nie wspieram tęczowych co najwyżej jestem neutralny. Jak już coś i miał by istnieć jakiś bóg to na pewno nie był by to bóg który jest opisany w książkach gdyż w tychże książkach bożek sobie sam zaprzecza wielokrotnie, wszechwiedzący ale debil

[ Dodano: 2024-08-02, 14:33 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jeśli tylko religia powstrzymuje cię przed czynieniem zła, to bardzo cię proszę, nigdy nie trać wiary! I mówię to jako zatwardziały ateista, we własnym interesie.
Czemu ludzie myślą, że ateizm to nihilizm?



Można w sumie nawet to rozwinąć, jeżeli jesteś dobry tylko dlatego że boisz się kary to ta dobroć jest gówno warta i tym bardziej taka osoba nie zasługuje na "raj" gdyż jest nie szczera w swych intencjach.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-08-02, 15:59 1
Sadijan napisał/a:

Sprawdziłem.
Dla mnie to już tubylcy, a nie ludność napływowa.



No dobrze, a jaki język i jakie prawo obowiązuje w Chinach? Jako państwo suwerenne mogą sami o sobie decydować, czy muszą się dostosować do mniejszości etnicznej jak jewropa?
Zgłoś
Avatar
vasik 2024-08-03, 20:55
Zazdroszczę Chińczykom dbania o własną kulturę... 😞 dużo możemy się od nich nauczyć.
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-04, 15:19 1
Seligos napisał/a:

Co by o tych komuchach nie mówić to braku pragmatyzmu nikt im nie zarzuci. Krótki kaszel - są ataki bo się allahy panoszą? --> wyjebać islam z kraju. Tak proste ....



Komuchy to amatorzy w porównaniu z Japońcami:
1 Muzułmanin nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa.
2 Muzułmanie nie mają prawa do pobytu stałego.
3 Próba szerzenia islamu jest przestępstwem.
4 Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku.
5 Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach, bez dostępu dla Japończyków.
6 Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
7 Muzułmanin może pracować w Japonii w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
8 Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
9 Pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
10 Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
11 Muzułmańskie szkoły są nielegalne
12 Japonia nie akceptuje praw szariatu.
13 Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie