18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
D................7 2014-10-18, 13:15
Tak. Ale jakoś dziwnym trafem potem, na wyborach i tak się to pokrywa z wynikami .

SPISEG.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-10-18, 13:36
Dex, ale on na początku przynajmniej, bo już po 5 minutach nie chce mi się dalej słuchać, wcale nie mówi o sondażach wyborczych, więc co tu się ma niby pokrywać z wyborami. Poza tym, a propo CBOS...
blogi.polskatimes.pl/poppolityka/2014/06/12/ranking-sondazowni/
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-10-18, 13:46
@up
Przecież to manipulacja jest! TVN podaje takie wyniki, że PO wysoko i ludzie głosują bo PO jest wysoko.

Mnie interesuje skąd nagle taki temat? Niby nic o wyborach nie ma, ale akurat teraz dostali list od "zawodowego ankietera"? Ciekawe kto opłaca ten kanał Która partia polityczna.

Poza tym, zawodowy ankieter gumtree.pl/cp-inna-dla-studentow/katowice/praca-dla-uczniow-studentow-... taki pewnie

Ale to i tak bez znajomości do takiej roboty nie wezmą.

Tak naprawdę dużo prawdy w tym jest, że ludzie mogą się sugerować sondażami. Jak dużo ktoś ma to %, to głosują, ale równie dobrze jak widzą, że jakaś partia nie przekracza nigdy progu wyborczego, to także głosują, bo mają mało i zrobimy sobie jaja.

Na koniec dodając. Ja się słucham tylko Korwina. Nie słucham gościa, który nie ma żadnego wykształcenia ekonomicznego, kto wie czy ma w ogóle wyższe, a na co dzień zarabia na montowaniu filmików z wesela i innych rzeczy. Proszę was. Jego głos jest gównem przy głosie profesora akademickiego. Jak to krul powiedział, tak jest. Choćby to nawet Hartman był to demokracja jest zła. W końcu Hartman jest profesorem.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-10-18, 14:59
Białawy, ale ja tego nawet nie oglądnąłem . Szkoda mi czasu a i tak wiem co ten filmik będzie głosił, to po co? .
Zgłoś