18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Czajnik 2023-08-07, 13:01 1
Czy ten chłop na motorze ma ubrany stanik ??
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-08-07, 13:15 9
Przypomina mi się zasłyszana historia z jakiegoś podacastu za granicą [być może Joe Rogan, bo głównie jego słucham]. Kolega [opowiadającego historię] czekał w kolejce do klubu ze swoją dziewczyną. W pewnym momencie podjeżdża pod samo wejście czarna beta i wychodzi z niej czterech karków, tatuaże na szyi, karku, dłoniach. Bramkarz już zdejmuje liny by ich wpuścić bez kolejki aż tu nagle ni z tego ni z owego jakaś pipa zaczyna się gorączkować, że "tu jest kolejka, co to za wchodzenie z boku!" inni zaczęli się przyłączać, a ten kolega szybko wziął swoją dziewczynę za rękę i odciągnął ją od brania udziału w tym mini strajku. Każda laska i jej facet, którzy poszli wyjaśniać sytuację, po kilkunastu sekundach leżeli na ziemi z rozjebanym ryjem. Nie patyczkowali się ani trochę, poleciały srogie proste i sierpy i nie zważali na parytety [albo i w sumie zważali]. Na tym polega inteligencja mężczyzny by wiedzieć kiedy uspokoić swoją laskę, a w sumie by wytłumaczyć jej, że przy jakiejkolwiek spinie na ulicy, jej zadaniem jest albo zamknąć mordę i nie potęgować awantury, albo spierdalać by on nie musiał w tej awanturze się jeszcze nią przejmować.

Ja po jednym takim zdarzeniu, gdzie pijani goście zaatakowali mnie na mieście gdy wracałem z żoną, skończyło się na kilku otarciach i porwanej podkoszulce, ale oni tej nocy nie wrócili o własnych siłach do swojej meliny... po tym miałem pogadankę, że w takiej sytuacji ma się oddalić i jak zobaczy, że nikt jej nie goni, wezwać policję. To, że stoi w centrum zdarzenia powoduje, że ja mam mniej opcji. Mogę wziąć napastników na siebie, dając jej czas na ucieczkę, a potem samemu się zacząć oddalać z nimi, ewentualnie przynajmniej bijąc się, nie muszę ciągle sprawdzać co się z nią dzieje.
Zgłoś
Avatar
saves 2023-08-07, 18:16
Uśmiałem się. Szczególnie jak rycerzyk na czworaka pelzał.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-07, 22:04
Policeman napisał/a:

Przypomina mi się zasłyszana historia z jakiegoś podacastu za granicą [być może Joe Rogan, bo głównie jego słucham]. Kolega [opowiadającego historię] czekał w kolejce do klubu ze swoją dziewczyną. W pewnym momencie podjeżdża pod samo wejście czarna beta i wychodzi z niej czterech karków, tatuaże na szyi, karku, dłoniach. Bramkarz już zdejmuje liny by ich wpuścić bez kolejki aż tu nagle ni z tego ni z owego jakaś pipa zaczyna się gorączkować, że "tu jest kolejka, co to za wchodzenie z boku!" inni zaczęli się przyłączać, a ten kolega szybko wziął swoją dziewczynę za rękę i odciągnął ją od brania udziału w tym mini strajku. Każda laska i jej facet, którzy poszli wyjaśniać sytuację, po kilkunastu sekundach leżeli na ziemi z rozjebanym ryjem. Nie patyczkowali się ani trochę, poleciały srogie proste i sierpy i nie zważali na parytety [albo i w sumie zważali]. Na tym polega inteligencja mężczyzny by wiedzieć kiedy uspokoić swoją laskę, a w sumie by wytłumaczyć jej, że przy jakiejkolwiek spinie na ulicy, jej zadaniem jest albo zamknąć mordę i nie potęgować awantury, albo spierdalać by on nie musiał w tej awanturze się jeszcze nią przejmować.
(...)



eee, słabe, ja słyszałem lepszą wersję: karki dostały wpierdol od jakichś suchoklatesów, a potem się się okazało, że to był zespół grający główny koncert xd

Baronessa napisał/a:

(...)
Bez przesady... Twoja stara aż taka popierdolona nie jest....



Od kiedy to trzeba się żenić, żeby spłodzić takiego geniusza jak ja?
Zgłoś
Avatar
kaziudiax 2023-08-08, 8:01
Wyraźnie widać że zazdrościła mu motoru

Zgłoś
Avatar
willoo 2023-08-10, 2:15
SpeedyG napisał/a:

Pobij kolesia w kasku podczas gdy maciora będzie przeszkadzać i później oceniaj. Poza tym nie dziwię się, że beciak ma miękką faję przy takim wielorybie. Prawda jest taka, że niepotrzebnie jej bronił w czasach równouprawnienia a motocyklista to też p*zda, bo powinien na koniec temu pasztetowi nastukać, żeby zamknęła ryj.



Jak już bym miał się napierdalać z typem w kasku, to napierdalałbym go po jajach - nie ma innej opcji...
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-03-25, 20:29
mocny niedosyt
Zgłoś