18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
turor 2023-08-06, 22:22 20
Ktoś ja w końcu zutylizuje.
Może kolejny partner
Zgłoś
Avatar
BombardierPL 2023-08-06, 22:32 15
Moze miała niewygodne majtki.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-08-06, 22:44 6
Tytuł tego wątku zbyt długi, powinien brzmieć: "Nie żeńcie się"
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-08-06, 23:36 7
Wyjątkowo tępa i wkurwiająca dzida...

Geraldinio napisał/a:

Tytuł tego wątku zbyt długi, powinien brzmieć: "Nie żeńcie się"


Bez przesady... Twoja stara aż taka popierdolona nie jest....
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-08-07, 0:16 7
Nie rozumiem o chuj tu chodzi, jakaś baba dostała kompletnie z dupy szału macicy czy co
Zgłoś
Avatar
willoo 2023-08-07, 1:09 27
MysteryMan napisał/a:

Nie rozumiem o ch*j tu chodzi, jakaś baba dostała kompletnie z dupy szału macicy czy co



ja to widzę tak, że motocipens o czekoladowym umaszczeniu przejechał zbyt blisko i prawdopodobnie zbyt głośno obok wkurwionej na swojego rednecka grażyny. Czyniąc to, grażyna chciała w jedynie na jej pizdowatego faceta działąjcy sposób, zwrócić uwagę czekoladowemu, czyli darciem pizdy i popychaniem. Jednak jak widać, to co w domu toksycznego odpierdala wobec miekkiej pały swojego pizdusia, nie działa w świecie bardziej cywilizowanym.
Zgłoś
Avatar
Carnage666 2023-08-07, 2:15 9
Pytanie do eksperta. Czy męski stanik widziany na nagraniu to jakaś nowa z moda wśród motoseksualistów?
Zgłoś
Avatar
loky 2023-08-07, 8:42 2
Carnage666 napisał/a:

Pytanie do eksperta. Czy męski stanik widziany na nagraniu to jakaś nowa z moda wśród motoseksualistów?



Spróbuj. NA 100% polubisz.

turor napisał/a:

Ktoś ja w końcu zutylizuje.


Zycie było by o wile łatwiejsze gdyby nie jakieś dziwne zasady, ze agresywnej babie nie wolno przypierolić tak samo jak agresywnemu facetowi.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2023-08-07, 8:45 6
willoo napisał/a:

ja to widzę tak, że motocipens o czekoladowym umaszczeniu przejechał zbyt blisko i prawdopodobnie zbyt głośno obok wkurwionej na swojego rednecka grażyny. Czyniąc to, grażyna chciała w jedynie na jej pizdowatego faceta działąjcy sposób, zwrócić uwagę czekoladowemu, czyli darciem pizdy i popychaniem. Jednak jak widać, to co w domu toksycznego odpierdala wobec miekkiej pały swojego pizdusia, nie działa w świecie bardziej cywilizowanym.



Pobij kolesia w kasku podczas gdy maciora będzie przeszkadzać i później oceniaj. Poza tym nie dziwię się, że beciak ma miękką faję przy takim wielorybie. Prawda jest taka, że niepotrzebnie jej bronił w czasach równouprawnienia a motocyklista to też pizda, bo powinien na koniec temu pasztetowi nastukać, żeby zamknęła ryj.
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-08-07, 9:17 7
Przecież ta kurwa powinna dostać taki wpierdol że więcej by nie podniosła głosu na mężczyznę. Chłop na motocyklu zamiast ją znokautować to bije typa który był w miarę spokojny i chciał uniknąć bijatyki
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2023-08-07, 9:24
Przejechał jej za plecami i przygazował, wystraszył ją i się wkurwiła ... na nie tego czarnucha co powinna
Zgłoś
Avatar
bania88 2023-08-07, 9:44 11
Zmysł pierdolniętego człowieka. Motocyklista poszedł klepać gościa, to pierdolnięta baba chciała, chociaż motor przewrócić. Chociaż jakąś szkodę zrobić, nawet najmniejszą, oby była.
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2023-08-07, 10:08 2
To na pewno chłop w kasku ??? Mi się wydaję że to laska
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2023-08-07, 11:16
Młody half dead. Dobrze, że drugi but mu nie spadł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie