18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Nie życzę tego nikomu
KiecolPB • 2013-09-06, 21:55
Zauważyłem że historię własne są tutaj bardzo "pożądane", więc postanowiłem spróbować. Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.

Jak się okazało znajomy niedawno wyszedł z Toszka po 1,5 miesięcznej terapii (dla niewtajemniczonych Toszek to jest psychiatryk). Pamiętam to jak dziś, mina poważna, wręcz grobowa. Jakby chciał oznajmić że ktoś zmarł. Odzywa się do mojego ojca i mówi:

- 1,5 miesiąca tam byłem i nie życzę tego nikomu. Tam było tylko 2 normalnych, ja i taki jeden
Zgłoś
Avatar
profil22 2013-09-06, 21:58 7
chyba ty i ten drugi -nie ma piwa bo kijowe
Zgłoś
Avatar
Shanee 2013-09-06, 21:59 3
Ty na pewno nie byłbyś normalny ... napewno nie z tak chu*owymi opowieściami ...
Zgłoś
Avatar
mika006 2013-09-06, 22:03
zawilosc tej historii sklonila mnie do refleksji.Otoz drogi panie jest Pan idiota i nie posiada pan ojca
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-09-06, 22:45
profil22 napisał/a:

chyba ty i ten drugi -nie ma piwa bo kijowe

Serio jesteś taki jebnięty że nie zrozumiałeś? Nie musi się podobać rozumiem, ale niech nie piszą idioci że "chujowe" sami mając po 20 postów...
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-09-06, 23:11 3
@up chujowe (tak, mam trochę więcej niż 20 postów)
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2013-09-07, 9:26 15
KiecolPB napisał/a:

Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.



Sporo? Mówisz 3-4 lata temu?
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-09-07, 10:14
Chłop ma rację dzisiaj widziałem reportaż o tym jak dla faceta chcieli odebrać budynek - dorobek jego całego życia, dom rodzinny. Jako, że przy odwołaniu do którejś decyzji nie wytrzymał i w urzędzie miasta powiedział że ten " co się podpalił przed pałacem" to dobrze zrobił, to milicja polska była u niego w domu i zamkneli go na obserwacje na 7 dni, bo stwierdzili ze moze sobie cos zrobic. w tym czasie okres do odwolan minal i stracił dom

i co bys sie nie wkurwił ?
Zgłoś
Avatar
MG42 2013-09-07, 10:17
pewnie jego druga osobowość
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-09-08, 19:24 3
1. Historie własne może i fajnie się czyta, ale muszą one mieć jakikolwiek sens i przesłanie. Twoja historia to pierdolone gówno, którego nie powiedziałbym nawet głuchemu.

2. Nie próbuj dalej. Zwykle jeśli chcesz wyłapać piwko to wrzuć jakiegoś suchara. Napisz na pw do Bongmana - on na pewno udzieli Ci kilku wskazówek albo wrzuć jakąś pierdoloną kompilację. Może wtedy się dostatecznie dowartościujesz.

3. Mam nadzieję, że nie wyłapię warna za obrazę ''świętej krowy'' Bongmana. Jeśli wyłapię, to nie ma już wolności słowa.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-09-08, 20:23
Cytat:

KiecolPB napisał/a:

Cytat:

Sporo lat temu, gdy miałem jakieś 9-10 lat wracając z ojcem ze szkoły spotkaliśmy jego znajomego.



Sporo? Mówisz 3-4 lata temu?

Jestem rocznik 95 więc nie trafiłeś ^^

luxik1988 napisał/a:

1. Historie własne może i fajnie się czyta, ale muszą one mieć jakikolwiek sens i przesłanie. Twoja historia to pierdolone gówno, którego nie powiedziałbym nawet głuchemu.

2. Nie próbuj dalej. Zwykle jeśli chcesz wyłapać piwko to wrzuć jakiegoś suchara. Napisz na pw do Bongmana - on na pewno udzieli Ci kilku wskazówek albo wrzuć jakąś pierdoloną kompilację. Może wtedy się dostatecznie dowartościujesz.

3. Mam nadzieję, że nie wyłapię warna za obrazę ''świętej krowy'' Bongmana. Jeśli wyłapię, to nie ma już wolności słowa.



Widzę że o parę piw taki idiota napisze posta na pół strony w którym i tak nie ma racji bo jest idiotą i nie zrozumiał o co w tym chodzi. Co do dowartościowania się, ja nie cisnę każdemu o parę piw. Idź już zwalić na hamstera bo zaraz będziesz musiał iść spać żebyś jutro do gimnazjum nie zaspał
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-09-08, 21:00 2
@KiecolPB

Rocznik 95 a wiek w profilu 23. Przeczytaj sobie jeszcze raz to, co napisałeś i zastanów się kto tutaj jest idiotą.

To Ty polujesz na piwka wstawiając byle gówno dla debili Twojego pokroju. A może ktoś kliknie, prawda?

A historia jest tak dalece rynsztokowa, że nie ma prawa być na głównej. Opamiętajcie się do chuja Pana.
Zgłoś
Avatar
krasnystaf 2013-09-08, 21:09
Pewnie skądś zajebane, ale śmiechłem i to dość zacnie
Piwko!
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2013-09-08, 22:43 1
KiecolPB napisał/a:

dla niewtajemniczonych Toszek to jest psychiatryk


Toszek to miejscowość,a dopiero w tej miejscowości jest psychiatryk. Pisz po ludzku.
Zgłoś
Avatar
KiecolPB 2013-09-09, 12:50
czeczen-00 napisał/a:


Toszek to miejscowość,a dopiero w tej miejscowości jest psychiatryk. Pisz po ludzku.

Wiem, ale potocznie "Toszek" mówi się na psychiatryk;)
Zgłoś