18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Niebezpieczna ustawa
p................x • 2013-02-02, 20:56
Omówienie projektu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:



Tutaj link do ustawy: sejmometr.pl/sejm_druki/2202449
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-02-03, 21:06 5
@mesiash

idiotów? Dla mnie są to osoby, które potrafią powiedzieć kiedy coś im nie pasuje. A Ty siedziałbyś zapewne na dupie, patrząc jak podnoszą podatki itd itd itd!
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-02-03, 21:07 4
mesiash napisał/a:

Sami jesteście kurwa niebezpieczni, a nie ta ustawa. Przecież normalne jest że służby państwowe pacyfikują idiotów, którzy zakłócają spokój w kraju, a jak nie ma prawa do pomocy, to wygląda to jak Egipt/Syria - wojna domowa bez pardonów.

Papcio, a rozumiesz jaka jest różnica między GMO, a stosunkiem do ustawy o GMO?


Normalne, jeszcze do nie dawna, to to było na Białorusi czy w innej Kambodży. Ale pranie mózgu daje ładne rezultaty widzę. Stado baranków, tylko beee beeee, jak im władza zaśpiewa I nie pomógł nawet taki sygnał ostrzegawczy jakim było ACTA. Nadal wierne stado baranów je władzy z rączki.
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-02-03, 21:20 4
@mesiash
No właśnie to jest normalne, że służby PAŃSTWOWE pacyfikują idiotów. Od kiedy służbami naszego państwa jest niemiecka policja lub białoruskie wojsko? Ostatnim razem, gdy będąc naprawde suwerennym krajem, gwarantem spokoju było wojsko carskiej rosji to Polsk zniknęła z map świata na 123 lata.
mesiash napisał/a:

Papcio, a rozumiesz jaka jest różnica między GMO, a stosunkiem do ustawy o GMO?


Może mam problemy ze słuchem, ale ten pan ma negatywny stosunek do obu zagadnień. Widziałeś chociaż oba fimiki?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-02-03, 21:41
Myslalem ze chodzi o jakac ustawke haha a tu chuj jakis dziad cos pierdoli
Zgłoś
Avatar
zDrwal 2013-02-03, 21:43
@szponiasty
Wiesz o co chodzi z ACTA?
Czy jesteś jednym z tych polaczków-ekspertów?
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-02-03, 21:52
lepiej by zalegalizowali gre w pokera bo bym sobie dorobil
Zgłoś
Avatar
dzinpio 2013-02-03, 22:00 5
Rząd bardzo pragnie ułatwić sobie możliwość łatwego i legalnego skorzystania z pomocy funkcjonariuszy innych państw – być może kilku naraz i niekoniecznie z UE – w przypadku np. masowych demonstracji czy zamieszek.Teoretycznie na mocy nowej ustawy będzie można bez przeszkód wezwać np. oddziały niemieckiej Bundespolizei lub rosyjskiej FSB do pomocy przy pacyfikowaniu ludzi którzy zagrażają porządkowi w państwie. Za komuny jak strajkowała Solidarność to straszyli interwencją ruskich, teraz "bratnia" pomoc przyjdzie raczej z Brukseli. A podobno żyjemy w wolnym, suwerennym kraju.
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2013-02-03, 22:12 1
Ech dzieciaki ilu to wy już rewolucji przed ekranem komputera nie przeprowadziliście... aż "strach się bać" co to będzie jak się w końcu z domu wyczołgacie.
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2013-02-03, 22:29
Chciałyście kurwy socjalizmu to macie!!! Nie lubię tego narodowo-chrześcijańskiego zboczenia u JKM ale na kutasa zagłosuje.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-02-03, 22:31 5


Głosujcie na tych sprzedawczyków...
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-02-03, 23:02 1
Ja juz sie pogodzilem z tym ze nic sie nie da zminic w tym kraju. Poprostu motłochu i ignorantów jest wiecej i im nie przemowisz do łba bo przecież oni wiedza lepiej...
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-02-03, 23:32
Cytat:

-Halo, Angela?! - Wydyszał przez słuchawkę rozgorączkowany Donek - Angela, jesteś tam?
-Jesthem her Tusk, was is das? - Zapytała zaspana
-Angela! Sytuacja kryzysowa! Wszystko się wydało! Miro już wisi! Grzesio i Stefek zabarykadowali się w biurach. Po mnie już też idą! Policja, wojsko, Grom - wszyscy odmówili strzelania do tłumu! Co gorsza, są z Nimi! Angela pomóż! Ja miałem dziadka w Wermachcie!
-Ja Ja, helikoptery jusch lecą, her Tusk! - Zapewniła swojego wiernego sługę - Po czym zatelefonowała "czerwoną" linią. Prosto do Moskwy. Po kilku sygnałach odezwał się męski głos.
-Da?
-Zaczynamy Wołodia, zaczynamy!



Stary, w jakim świecie Ty żyjesz? Czytam i nie wierzę...
Zgłoś
Avatar
wacek6 2013-02-04, 1:27
Cytat:

Ja juz sie pogodzilem z tym ze nic sie nie da zminic w tym kraju. Poprostu motłochu i ignorantów jest wiecej i im nie przemowisz do łba bo przecież oni wiedza lepiej...



A ty co, pierdolona sekta oświeconych? Widzę że na sadisticu prawdziwy wysyp "wiedzących"...
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2013-02-04, 1:58
Zgłoś
Avatar
ja_jestem 2013-02-04, 1:59 4
No niestety, Polacy sami sobie zgotowali taki los, tak jak głosowaliśmy tak mamy. To pokazuje że demokracja jednak nie jest najlepszym rozwiązaniem i jestem pewien, że ludzie na ulice nie wyjdą, bo po są za bardzo przytłamszeni codziennością i po prostu walką o chleb. Mój Ojciec zawsze to powtarza "Na ludzkiej biedzie robi się najlepsze interesy" i niestety w Polsce tak jest. Sadole nie bierzcie tego do siebie bo generalnie na sadisticu są raczej ogarnięci prawicowcy a nie lewactwo z PO, i pewnie mądrze głosowaliście. Ale kurde ludzi należy edukować. Jak idę gdzieś po ulicy, albo siedzę w autobusie i słyszę jakiś gimnazjalistów co się obśmiewają z PiSu i mówią że ich rodzina tylko na PO głosuje to normalnie nie wiem czy mi się chce śmiać czy płakać. Jak można być tak głupim ( i choć z drugiej strony się cieszę że z takimi ludźmi przyjdzie mi konkurować, albo właśnie nie konkurować o pracę w przyszłości to po prostu martwię się o przyszłość i suwerenność Polski) Taki projekt ustawy w 20leciu międzywojennym uznany byłby za zdradę. Kurde w Polsce już jest taka propaganda że ręce opadają także "poczta pantoflowa" i rozmowy twarzą w twarz de facto stały się jednym z niewielu źródeł prawdziwych informacji. Rozmawiajcie z ludźmi, debatujcie, starajcie się ich przekonywać do dojrzałych decyzji , albo chociaż starajcie się im pomóc zacząć samodzielnie myśleć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie