18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Niebezpieczna ustawa
p................x • 2013-02-02, 20:56
Omówienie projektu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:



Tutaj link do ustawy: sejmometr.pl/sejm_druki/2202449
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-02-03, 0:00 21
"To jest właśnie scenariusz rozmontowywania państwa"... A i tak pewnie pójdzie do sucharów, jak mój temat o Rostowskim.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-02-03, 1:41 3
Tak... To jest niedorzeczne... Musimy wyjebać tych którzy są za to odpowiedzialni... ruszyć, zorganizowac pucz.. cokolwiek byleby zatrzymać yo co oni z nami niewątpliwie zrobią ale tak wielu rodaków zamiast przejrzeć co ci politycy robią dla polski dalej będzie ich zmanipulowaną masą.
Pragnę powiedzieć, że obecna sytuacja Polski jest przez was debilni wyborcy. To przez was ten kraj daje się upodlić. Dwie głupie szanse dane zdrajcom i w dodatku nie ludziom czystej słowiańskiej krwi...
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-03, 1:52 1
up: powodzenia. Ja się zaczynam zbroić we wszystko co jeszcze kurwa legalne w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-02-03, 4:41 3
Niezależnatelewizja?Który to obieg?Drugi czy już trzeci?
W sumie chuj z tym.I tak gardzę tym gównem i cebulakami fapiącymi do takich debilizmów.
Zabijcie się.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-03, 12:12 4
Czyli jak rozumiem teraz, jeżeli gdzieś blisko granicy podpali się las i polskie jednostki straży nie będą dawały rady go ugasić - będą mogły szybko i bez zbędnej biurokracji załatwić sobie pomoc Niemieckich, Czeskich czy Ukrainskich kolegów. Taaa, to rzeczywiście zamach na naszą demokracje, DEBILE! Do książek kurwa!
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-02-03, 13:04 10
Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie. Mamy ewidentną recydywe końca XVIII w. Targowica właśnie się odbywa, rozbiory tuż, tuż.
Shatter napisał/a:

Niezależnatelewizja?Który to obieg?Drugi czy już trzeci?
W sumie ch*j z tym.I tak gardzę tym gównem i cebulakami fapiącymi do takich debilizmów.
Zabijcie się.


Rzeczowe argumenty przytaczasz, rzeczowe
@bloodwar
To w przypadku optymistycznej interpretacji ustawy, pesymistyczna interpretacja nakazuje snuć scenariusze w stylu Czechosłowacja 1968.
Patrząc na sejm, senat, rząd, belweder nie jestem optymistą
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-03, 15:15
Lepiej tego nie oglądajcie... To świry spod znaku szkodliwości GMO, Iluminackiego NWO, wiary w kosmitów którzy lewitują nad miastami i pertraktują z sektami w celach pokojowych oraz fani magicznych wynalazków Keshego robiących materię, energię z niczego...
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-02-03, 15:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-03, 16:07
Galin napisał/a:

@Arashel
Wypowiadasz się w sposób skrajnie nieuświadomiony. No ale spoko, ja rozumiem, jak się ma te 20 lat i przez 11 dni się 787 postów nastukało to nie ma czasu na rzeczy takie jak myślenie czy czytanie.


Nieświadomy...? Znam się trochę i studiuje kierunek związany z genetyką i wiem że pierdolą głupoty o GMO.
Tez na tyle znam model fizyki że wiem że z niczego Keshe to może tylko czarować jak magik z kapelusza.
Kosmitów to chyba komentować nie muszę? To brzmi tak kretyńsko że aż w sumie zabawnie.
NWO w postaci Iluminatów jest teorią skrajnie głupią bo za wielką. Bezpieki poszczególnych krajów po cichu pociągające za sznurki tak. Ale ogólnoświatowy spisek nie ma szans zostać ukrytym na długo.

I nie 11 dni a 1 rok i 11 dni...
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-02-03, 20:49
@Galin
Galin napisał/a:

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz


Na moje kaprawe oczy to jest sarkazm. Poszukaj sobie tej panny na google to sam się przekonasz.
@Arashel
Po pierwsze co ma piernik do wiatraka? Już jakiś czas tem oduczyłem się oceniać po pozorach. Nawet jeśli ktoś wierzy w durnoty to nie znaczy, że zawsze bredzi. Ten projekt ustawy jest FAKTEM.
sejmometr.pl/sejm_druki/2202449
A prawda jest tam, gdzie zawsze była. Bez względu na to, kto ją głosi!
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-02-03, 20:50 4
Arashel napisał/a:


Nieświadomy...? Znam się trochę i studiuje kierunek związany z genetyką i wiem że pierdolą głupoty o GMO.
Tez na tyle znam model fizyki że wiem że z niczego Keshe to może tylko czarować jak magik z kapelusza.
Kosmitów to chyba komentować nie muszę? To brzmi tak kretyńsko że aż w sumie zabawnie.
NWO w postaci Iluminatów jest teorią skrajnie głupią bo za wielką. Bezpieki poszczególnych krajów po cichu pociągające za sznurki tak. Ale ogólnoświatowy spisek nie ma szans zostać ukrytym na długo.

I nie 11 dni a 1 rok i 11 dni...


Haha, a ile ty się nastudiowałeś mając 20 lat?

Obejrzyj sobie to:
Pruski model edukacji

A tu se możesz poczytać co naukowcom wyszło, gdy zbadali zależności między 37000 ponadnarodowych korporacji:
http://www.newscientist.com/article/mg21228354.500-revealed--the-capitalist-network-that-runs-the-world.html
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-02-03, 20:57 5
@Arashel
Po drugie ten pan też studiował co nieco związane z genetyką i nie podziela twojego zdania o GMO



Zgłoś
Avatar
mesiash 2013-02-03, 20:58
Sami jesteście kurwa niebezpieczni, a nie ta ustawa. Przecież normalne jest że służby państwowe pacyfikują idiotów, którzy zakłócają spokój w kraju, a jak nie ma prawa do pomocy, to wygląda to jak Egipt/Syria - wojna domowa bez pardonów.

Papcio, a rozumiesz jaka jest różnica między GMO, a stosunkiem do ustawy o GMO?
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2013-02-03, 21:05 5
Czyżby rząd obawiał się protestów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie