18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
ARock 2024-07-23, 15:01 56
Brodata spierdolina dostaje w ryj, jego wyrośnięty koleś też, a z tyłu słychać: " das sind Kinder, ej das sind Kinder"
(to dzieci)...
🤡
Zgłoś
Avatar
Md1 2024-07-23, 15:11 126
Nawet jeśli nic nie zrobili to profilaktyczny wpierdol im nie zaszkodzi
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-23, 15:16 27
ARock napisał/a:

Brodata spierdolina dostaje w ryj, jego wyrośnięty koleś też, a z tyłu słychać: " das sind Kinder, ej das sind Kinder"
(to dzieci)...
🤡



To te same dzieci które koczują na granicy...
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-07-23, 15:21 30
O 7 lat za późno:)
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-07-23, 15:22 9
@Lubieketchup: No mnie ciekawi czy są do uratowania.
bo z tego co wiadomo Francja i Anglia maja ich tak dużo ze pchaja sie juz do rządów i sie ich nie pozbedą nigdy.
Zgłoś
Avatar
Mokrymaks69 2024-07-23, 15:27 4
niemcy maja to we krwi
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-07-23, 15:32 14
Kawi683 napisał/a:

@: No mnie ciekawi czy są do uratowania.
bo z tego co wiadomo Francja i Anglia maja ich tak dużo ze pchaja sie juz do rządów i sie ich nie pozbedą nigdy.



Miejmy nadzieje że nie wyjdą z tego , wojna domowa u Bauera zapewni nam chwilowy spokój
Zgłoś
Avatar
parolek 2024-07-23, 15:34 33
Już za późno. Tu pomoże tylko malarz z Austrii.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-07-23, 15:45 20
Duczki1234 napisał/a:

Miejmy nadzieje że nie wyjdą z tego , wojna domowa u Bauera zapewni nam chwilowy spokój



Dzięki sadolowi możemy właśnie spotkać, takie umysłowe spierdoliny jak Ty. I przed nimi przestrzegać innych

Wojna w Niemczech da nam chwilowy spokój. Takiego wysrywu już dawno nie czytałem

Kazda wojna, w granicach naszego sąsiada jest dla nas dużym zagrożeniem. Już o fakcie, że Niemcy sa dla nas najważniejszym gospodarczo partnerem, nie będę wspominal
Zgłoś
Avatar
Kujda 2024-07-23, 15:48 5
Mieszane mam uczucia. Z jednej strony dobrze, że leją ciapatych. Z drugiej strony - fajnie patrzeć na upadek tego nacjonalistycznego i quasi post nazistowskiego kraju, który wszystkim wokół chce narzucać swoje pomysły. Jak dla mnie mogą się prać jedni z drugimi.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-07-23, 15:49 32
Driver19cm napisał/a:

Dzięki sadolowi możemy właśnie spotkać, takie umysłowe spierdoliny jak Ty. I przed nimi przestrzegać innych
Wojna w Niemczech da nam chwilowy spokój. Takiego wysrywu już dawno nie czytałem
Kazda wojna, w granicach naszego sąsiada jest dla nas dużym zagrożeniem. Już o fakcie, że Niemcy sa dla nas najważniejszym gospodarczo partnerem, nie będę wspominal



Debilu chciał bym Ci przypomnieć że jak świat świateł niemiec nie bedzie bratem . To stały najezdzca który regularnie nas dojeżdza . Partner gospodarczy? Polska jest dymana przez niemcy i aktualnie my jesteśmy bardziej potrzebni im niż oni nam . Idz lizać patelnie w UE bo Ci sufit na łeb spadł
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-23, 16:01 3
ARock napisał/a:

Brodata spierdolina dostaje w ryj, jego wyrośnięty koleś też, a z tyłu słychać: " das sind Kinder, ej das sind Kinder"
(to dzieci)...
🤡



To nieźle wyrośnięte te dzieci, no ale skoro te brudasy nie chodzą do szkoły i w niektórych swoich brudaskich krajach biorą sobie małolaty za żony, to faktycznie chłopy mogą nie wiedzieć, że policja leje pełnoletniego odpada 🤣 Jeszcze prze chuje kręcą sytuację od początku, gdzie widać, że to nie dzieciaki a potem krzyczą, że "to dzieci" 🤣 Żenada w chuj, ale fucha policjanta może być tam okej, jeśli można by bezkarnie nakurwiać brudasów 😁
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-23, 16:13 6
Nazywają ich dziećmi bo ich mózgi rozwijają się dużo wolniej od ludzkich i dopiero w wieku 40 lat osiągają jakieś tam minimum
Zgłoś
Avatar
KwarciK80 2024-07-23, 16:15 5
I do razu płacz że są dzieci … typowe. Ale z obserwacji na miejscu wiem że dla Niemiec jest już po czasie …
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie