18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Gruby Brzuch 2015-06-27, 22:55 17
Pojadę klasykiem.
"W kraju bez pracy, to my Polacy..."
Zgłoś
Avatar
Brzęczyszczykiewicz 2015-06-27, 22:56 9
Paręnaście lat temu, widziałem już taki kombajn, ale z daleka i za cholerę nie mogłem wyczaić zasady działania. Jak w końcu dojrzałem zwisające ręce, to o mało nie wjechałem autem do rowu z wrażenia.
Zgłoś
Avatar
chlop 2015-06-27, 23:01 2
chyba Holenderska technika za 6 Euro się pchacie kurwy
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2015-06-27, 23:02 1
Nic nowego kto jezdził przez niemcy to widział takie sprzety 10 i 20 lat temu ,ale lepsze ten materiał niż jakieś spierdolone filmiki z kurwami żrącymi gowno starego grubasa .
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-06-27, 23:07 3
@up nie pierdol, tylko wrzuć kilka tych spierdolonych filmików
Zgłoś
Avatar
~DMT 2015-06-27, 23:11 57
Osobiście nie widzę w tym nic złego. Każda jedna z tych Pań które tam sobie leżą, doskonale wiedziała na co się pisze i ZA CO się pisze. Jak jej wyjdzie dniówka 300 PLN, to już jakoś mniej ręce bolą. Fakt, faktem nie powinno tak być żeby płace w Polsce były na takim śmiesznym poziomie, na jakim są obecnie i trzeba wyjeżdżać żeby coś uczciwego zarobić.
Zgłoś
Avatar
sheerydrain 2015-06-27, 23:54
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-06-28, 0:03 29
Przynajmniej nie kradna. W sumie to zadna praca nie hanbi.
Zgłoś
Avatar
bimacz 2015-06-28, 0:25 3
kurwa... ogólnie to trochę przejebana praca... znajomy mi opowiadał że po całym dniu w takiej robocie nie głową bo tak go szyja napierdalała a tak btw to założę się ze niestety , ale to polskie kobiety.
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2015-06-28, 1:00 2
@up
to powiedz koledze ze jak juz jechal machac glowa i szyja a granica, to zeby nastepnym razem sie tak tym nie chwalil. chyba, ze ty tez tam byles...
Zgłoś
Avatar
zdrowoyebne 2015-06-28, 1:13 5
naprawdę przykry widok jak nasi rodacy ( o ile nasi) matki ojcowie itp. , muszą zapierdalac na Niemca żeby rodzinie dobrze było

chora polska pierdolona skradziona przez "służby specjalne"
Zgłoś
Avatar
mateusos 2015-06-28, 2:55 2
Przynajmniej sie wygadaja
Zgłoś
Avatar
monto 2015-06-28, 2:59 2
@up zamknij pizde frajerze z bloku jakby ktos z twojej rodziny mial tak jebac to bys nawet nie komentowal
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-06-28, 3:06 12
Dziwny tok myślenia macie, chcecie się nachapać kasy nic nie robiąc? Trzeba mieć szczęście żeby zarabiać kokosy i cieszyć się z tego co robimy. U nas w kraju praktycznie niemożliwe żeby zdobyć pracę którą będziemy na prawdę z satysfakcją wykonywać i jeszcze dostaniemy za to godziwe pieniądze.
Byłem 6mc u szwabów jako spawacz konstrukcji stalowych i mimo, że po każdym przepracowanym dniu miałem wszystkiego dość to po pół roku jak sobie tak wszystko przeanalizowałem to wcale nie było tak źle a kasa była genialna. Co najlepsze pracodawca sam zaproponował mi zrobienie na ich koszt kolejnych kursów bo miałem tylko podstawę. W Polsce na wszystkie kursy wydałbym grubo ponad 10tys a u nich mogłem mieć za darmo, kwestia zostania na kilka lat pracy a niestety nie widziało mi się siedzieć za granicą. Gdybym drugi raz miał podjąć taką decyzję to na pewno bym został. Tyle co ja tam dostawałem to w kraju musiałbym być jakimś kierownikiem co najmniej.
Co do filmiku to babeczki zarobią w 3 miesiące tyle co na kasie przez rok... Ciężka praca popłaca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie