18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
B................n 2015-06-02, 16:46
nie wchodźcie i nie nabijajcie mu wyświetleń.
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2015-06-02, 17:00 2
PS. Wszelkie zapytania prosze kierowac na moj fanpage: Kura - handstand, street workout nie tutaj
Zgłoś
Avatar
Sov3reign 2015-06-02, 17:04 53
BlckSn napisał/a:

nie wchodźcie i nie nabijajcie mu wyświetleń.


A ja nabiję i chuj ci do tego, frajerze. Kipisz jadem bo nigdy nie będziesz wyglądał jak on?
Spojrzałem na twoje posty i nie wiem komu mam bardziej współczuć, tobie, czy rodzicom - bo takiej kopalni jadu dawno nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
hube 2015-06-02, 17:08 1
O jebaniutki. Pasja i poświęcenie dają efekty. Zajebiście to wygląda. Gratulacje. Dawaj pokal na piwo.
Zgłoś
Avatar
k................m 2015-06-02, 17:15 1
@kura1997 - trzeba mnie było zachęcać jakieś 25 lat temu.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2015-06-02, 17:18 20
Znowu Ty? Szacun za to co robisz i w ogóle, ale może starczy tej autopromocji na sadolu? Już parę filmów tu wrzuciłeś, ten się od nich nie bardzo różni. Enough is enough, jak to mówią na Kremlu
Zgłoś
Avatar
Swka 2015-06-02, 17:34 14
@Camel_06 Dokładnie, niech kończy tą autopromocje bo to nie jest na to miejsce. Fajnie że ma zajęcie, że chce zachęcić itd, no ale kurwa...

@kura1997 Na chuj wrzucasz tyle materiału? W każdym tłumaczysz że chcesz zachęcić i te inne rzeczy, uwierz że jeżeli kogoś miałbyś zachęcić to już to zrobiłeś przy pierwszym filmiku, bądź drugim. Bardziej tutaj teraz się popisujesz i budujesz swoje ego, lubisz być głaskany po główce i chwalony, co?
Z każdym kolejnym Twoim materiałem mam wrażenie że nie robisz tego dla siebie tylko dla pochwał, których Ci w życiu brakuje.

Przynajmniej ja zaczynam odnosić takie wrażenie, a to dla mnie na pochwały nie zasługuje.
Zgłoś
Avatar
bart0$z 2015-06-02, 18:36 2
Chuje wam do dupy zawistniacy. Piwo za pasje i mordercze treningi. Super efekty, zazdroszcze
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2015-06-02, 19:18 3
@Swka spytaj sie osob ktorym pomoglem, nie musze byc glaskany po glowce ani chwalony wiem ile ja i moje treningi sa warte i nie obchodzi mnie akurat tutaj zdanie innych, bo bede cwiczyl i cwiczyl. Kogo mi sie uda zmotywowac tego mi sie uda i najbardziej sie ciesze jak widze ze po roku odzywa sie do mnie znow i widze, ze juz jest dobry przypominaja mi sie moje poczatki. Wiadomo, ze wrzucam przede wszystkim tutaj te video zeby sie wypromowac, po to mam kanal na YT zeby zebrac jakis subskrybentow, a nie zebym sam ogladal te filmiki to chyba proste nie ? Pozdrawiam wszystkich cwiczacych, a hejty nie przestajcie tego robic, nawet nie wiecie jak to motywuje. Pozdro dla cwiczacych i kumatych
Powtarzam jakies pytania to na fanpage: Kura - Handstand, street workout
Zgłoś
Avatar
septiq 2015-06-02, 19:25 11
" hejty nie przestajcie tego robic" "Pozdro dla cwiczacych i kumatych" "nie musze byc glaskany po glowce ani chwalony wiem ile ja i moje treningi sa warte i nie obchodzi mnie akurat tutaj zdanie innych, bo bede cwiczyl i cwiczy" "te video zeby sie wypromowac, po to mam kanal na YT zeby zebrac jakis subskrybentow," DEBIL KURWA
Zgłoś
Avatar
Matys3bis 2015-06-02, 19:56
Gdyby kura nie wrzucał tutaj swoich filmików nawet nie pomyślałbym o ćwiczeniu street workaut'u.Zmienił moje pasje i zainteresowania.Nie wiadomo czy oglądnie go ktoś nowy i też zacznie porządnie ćwiczyć.
Zgłoś
Avatar
KrulJulian9001 2015-06-02, 19:56
byś zrobił jak wygląda progresja do planche z polskim komentarzem, pozdro
Zgłoś
Avatar
peterpod1990 2015-06-02, 19:57 2
niech sobie chłopak ćwiczy. tylko stary odpuść pisanie bo po tych erudycyjnych popisach wyżej jestem przekonany, że masz większy obwód "bajcka" niż IQ
Zgłoś
Avatar
Enough 2015-06-02, 20:13
Mam komputer i gry, nie mam czasu na ćwiczenia.

Pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie