18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł:


Cytat:

Parlament Europejski właśnie debatuje nad propozycją wytycznych, które przewidują objęcie specjalnym nadzorem każdego obywatela UE podejrzanego o „nietolerancję”. Jeśli projekt wejdzie w życie, będzie można podsłuchiwać, śledzić i karać tych którzy krytykują multikulturalizm, homoseksualizm i inne dewiacyjne zachowania, albo są nieprzychylni islamowi.

Projekt pod nazwą Europejskie Ramy Wspierania Tolerancji przewiduje nałożenie na rządy wszystkich państw członkowskich UE obowiązku ustanowienia „specjalnych jednostek administracyjnych,” mających monitorować każdą osobę lub organizację podejrzaną o nietolerancję. Proponowany projekt został niedawno przedstawiony członkom komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Parlamentu Europejskiego.

Projekt przygotowała Europejska Rada ds. Tolerancji i Pojednania (ECTR), organizacja pozarządowa założona w 2008 roku przez byłego prezydenta naszego kraju, Aleksandra Kwaśniewskiego i szefa Europejskiego Kongresu Żydów, Moshe Kantora.

ECTR, która przedstawia się jako „stróż tolerancji”, przygotowała praktyczne zalecenia dla rządów i organizacji międzynarodowych w sprawie „poprawy religijnych i etnicznych stosunków na kontynencie”

Ale to nie wszystko… Jeżeli przedstawicielom Parlamentu Europejskiego spodoba się dokument, to może to oznaczać głęboką ingerencję w szkolnictwo krajów UE. Projekt „Europejskie Ramy Wspierania Tolerancji” zobowiązuje bowiem rządy do wprowadzenia już od najmłodszych lat w szkołach „kursów zachęcających uczniów do przyjęcia kultury różnorodności i promujących klimat tolerancji w odniesieniu do cech i kultur innych”.



No kurwa, szykuje się eksterminacja normalnych ludzi. Nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby do tego dopuszczać. Pomijając fakt kulejącej demokracji, która rzekomo jest podwaliną UE.

Źródło
Zgłoś
Avatar
Archon 2013-11-01, 22:04 1
Nie będę pisał nic mądrego i długiego po prostu jebać USRE.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2013-11-01, 22:05
ten post jest na tyle badziewny,że robię tu test.. mam jeszcze bana? trzy,dwa,raz.. sprawdzam

nie mam bana! ok.. wracam do sadolowania! nie klaszczcie ... nie zniesę tego...
Zgłoś
Avatar
krz2 2013-11-01, 22:11 6
Jeśli to przejdzie to koniec z Europą...

Zgłoś
Avatar
wojteo 2013-11-01, 22:12 3
Jak to serio wejdzie, to spierdalam do Australii. Po pierwsze tam nie ma obowiązkowej tolerancji, po drugie może zaatakuje mnie jakiś pająk i nie będę musiał więcej patrzeć na to co się dzieje w Europie...
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-11-01, 22:14
Już jakiś czas temu na sadisticu czy innym portalu były wzmianki o tym, że w Holandii powstają lub mają powstać specjalne "obozy", w których homofoby mieliby zostać poddani reedukacji na temat tolerancji. Więc i ten pomysł mógłby wejść w życie.

Z drugiej strony oglądając filmiki na sadolu o ciapatych i ich "tolerancji do europejskiego stylu życia" powinni ich wypierdolić poza granice naszej "ekhm" wspólnoty narodowej. Nie mówię, że wszystkich tylko tych radykałów i tych, którzy nie chcą poddać się europeizacji.
Zgłoś
Avatar
o................2 2013-11-01, 22:15 3
właśnie czy tolerancyjni ludzie nie powinni czasem tolerować nietolerancyjnych
ps. jebac multikulturalizm, homoseksualizm i inne dewiacyjne zachowania
Zgłoś
Avatar
Diux 2013-11-01, 22:21
Trzeba spierdalac z tej Unii puki polska ma jeszcze swoje granice...
Zgłoś
Avatar
Cysiek91 2013-11-01, 22:22 3
Wypierdalaj! Wypierdalaj Polsko z tej eurokomuny.
Zgłoś
Avatar
Bernan 2013-11-01, 22:24 2
Ja pierdole, czytając Orwella myślałem że nie ma szans aby było to prawdziwe. Ale jednak, myślozbrodnia coraz bliżej.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-11-01, 22:26
Cytat:

Debatuje nie równa się przyjmie. Zrozumcie to gimnazjaliści albo zmieńcie portal do wrzucania tego pojebanego biadolenia. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż ostatnio zostało w Parlamencie Europejskim przegłosowane, by ODDALIĆ przedsięwzięcie edukacji dzieci od samej podstawówki genderpedałobzdurami :]


Ale kurwa, sam fakt, że ktoś w tej Brukseli na coś takiego wpada...
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-11-01, 22:28
Gdyby to miało wejść (a na pewno są tacy którzy podpisaliby się pod tym rękami i nogami) to może za 20 lat mielibyśmy subkultury o zabarwieniu antysystemowym i anarchistycznym wyznające ideologie nacjonalistyczne. Dodajmy do tego trochę futurystki i stawiam, że w 2040 ulicami miast będą rządzić Cyberanarchoskinheadzi.
Zgłoś
Avatar
boogiel 2013-11-01, 22:32
@Hangman108
Doceniam Twoje zacięcie detektywistyczne, sam miałem ochotę to sprawdzić. Jest to przykre, że teraz publikować może każdy, wprowadzając niesprawdzone informacje i szukając rozgłosu. Sam jestem sceptyczny co do katolickich mediów, jednak uznałem, że warto tu przekleić artykuł by wywołać dyskusję.

@Machol
Oczywiście, że jest możliwość odrzucenia projektu. Chodzi mi o sam fakt, że tego typu akcje są możliwe. Może nie już, nie za rok i nie za 10, ale kiedyś, kto wie? 60 lat temu nikt nie myślał, że awersja do homosiów, ciapatych i tego typu gówna będzie piętnowana, a wzorce społeczne się zmienią nie do poznania.
Zgłoś
Avatar
CatBurger 2013-11-01, 22:32 9
Jestem homo, na co dzień normalny nie odstający facet od reszty: siłka, piwko, CoD, MK i obowiązkowo sadistic.pl
Generalnie życie takich osób jak ja jest stosunkowo ciężkie, no ale staram się żyć normalnie i swoje sprawy łóżkowe zostawiać wyłącznie w mojej sypialni.
Przechodząc do rzeczy, wkurwia mnie, że jestem wrzucany do jednego pudełka i kojarzę się wyłącznie z jakimiś pedalskimi paradami LGBT z grubymi lesbami, przegiętymi pedałkami i ze starymi perwersyjnymi dziadkami w skórze, Jacyków itp :/
Osobiście sam bym tych afiszujących się powybijał bo pomimo mojej orientacji to FACET musi być FACETEM a nie pizdą na tęczowej paradzie ;]

nie mniej jednak nic mnie bardziej nie wkurwia jak rozprzestrzeniający się ciapaci w Polsce i trzeba to wyplewić puki tego mało jeszcze :/
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-11-01, 22:36
"Litwo, Ojczyzno moja!" - jeszcze trochę, a będziemy chcieli móc tak powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-01, 22:38 6
@Catburger, zaruchaj jakąś ładną kobietkę to Ci to całe homo przejdzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie