18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł:


Cytat:

Parlament Europejski właśnie debatuje nad propozycją wytycznych, które przewidują objęcie specjalnym nadzorem każdego obywatela UE podejrzanego o „nietolerancję”. Jeśli projekt wejdzie w życie, będzie można podsłuchiwać, śledzić i karać tych którzy krytykują multikulturalizm, homoseksualizm i inne dewiacyjne zachowania, albo są nieprzychylni islamowi.

Projekt pod nazwą Europejskie Ramy Wspierania Tolerancji przewiduje nałożenie na rządy wszystkich państw członkowskich UE obowiązku ustanowienia „specjalnych jednostek administracyjnych,” mających monitorować każdą osobę lub organizację podejrzaną o nietolerancję. Proponowany projekt został niedawno przedstawiony członkom komisji Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Parlamentu Europejskiego.

Projekt przygotowała Europejska Rada ds. Tolerancji i Pojednania (ECTR), organizacja pozarządowa założona w 2008 roku przez byłego prezydenta naszego kraju, Aleksandra Kwaśniewskiego i szefa Europejskiego Kongresu Żydów, Moshe Kantora.

ECTR, która przedstawia się jako „stróż tolerancji”, przygotowała praktyczne zalecenia dla rządów i organizacji międzynarodowych w sprawie „poprawy religijnych i etnicznych stosunków na kontynencie”

Ale to nie wszystko… Jeżeli przedstawicielom Parlamentu Europejskiego spodoba się dokument, to może to oznaczać głęboką ingerencję w szkolnictwo krajów UE. Projekt „Europejskie Ramy Wspierania Tolerancji” zobowiązuje bowiem rządy do wprowadzenia już od najmłodszych lat w szkołach „kursów zachęcających uczniów do przyjęcia kultury różnorodności i promujących klimat tolerancji w odniesieniu do cech i kultur innych”.



No kurwa, szykuje się eksterminacja normalnych ludzi. Nie wiem jakim debilem trzeba być, żeby do tego dopuszczać. Pomijając fakt kulejącej demokracji, która rzekomo jest podwaliną UE.

Źródło
Zgłoś
Avatar
tabaraba 2013-11-01, 20:01 78
UE będzie nietolerancyjna wobec nietolerancyjnych. Zniszczymy ją od środka!
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-11-01, 20:03 7
Jak to wejdzie to będzie trzeba myśleć nad spierdalaniem z tej chujowej Unii.
Zgłoś
Avatar
Kaskader_Mike 2013-11-01, 20:04 22
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-11-01, 20:05 34
Zaczynam się bać o przyszłość moją i nienarodzonych dzieci. Chyba będę starać się obywatelstwo rosyjskie, bo to co się dzieje w Europie to jakaś kpina.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-11-01, 20:07 19
Szabla w dłoń i na koń! tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-11-01, 20:23 11
To chyba wszystkich z sadistica będą musieli zamknąć pojebańce z ciapatym i żydowskim lobby za plecami
Zgłoś
Avatar
motorniczy 2013-11-01, 20:37
Ja chyba kurwa śnię.
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-11-01, 20:41 20
Spełnia się Huxleyowska wizja.

Cytat:

Aldous Huxley to angielski powieściopisarz, nowelista, eseista i poeta uznawany przez wielu za wybitnego wizjonera, który 79 lat (!) temu przewidział powstanie świata pozbawionego miłości, indywidualności i emocji. Jednym słowem - przewidział czasy nam współczesne. Czasy, które dobrze znamy... w których żyjemy. Nic więc dziwnego, że wielu znawców i teoretyków literatury stawia go na równi, a niektórzy nawet ponad... Orwellem - wzorcem niedoścignionym, jak mi się do niedawna wydawało.

Akcja powieści rozgrywa się w futurystycznej Wielkiej Brytanii. Jest rok 2541. Świat podzielony jest na cztery klasy społeczne - alfa (najlepsza, uprzywilejowana), beta, gamma oraz delta. W każdej z tych klas, każdy jest sobie równy, jednak różnice pomiędzy samymi klasami są bardzo widoczne, a co więcej - nikomu one nie przeszkadzają, gdyż są czymś zupełnie normalnym. Społeczeństwo to zostało bowiem tak uwarunkowane, aby nie myśleć... aby zawsze czuć się szczęśliwym i zadowolonym.

W nowym świecie ludzie są... produkowani, a ściślej mówiąc - powstają w wyniku klonowania i sztucznego zapłodnienia. Nie mają ani matki, ani ojca. Nie znają życia w rodzinie i więzi, jakie ona wytwarza. Mało tego - społeczeństwo w nowym świecie nie tylko nie choruje, ale również... nie starzeje się, nie czuje smutku i bólu. Z powodu swej bezpłodności, kobiety mogą bez obaw uprawiać seks, co zresztą bardzo chętnie czynią. Oczywiście, wskazane jest przy tym współżycie co noc z innym partnerem, jako że przywiązanie się do jednego mężczyzny uznawane jest za wielce haniebne i nienormalne.

Wszystko co może zakłócić stworzony system, uznawane jest za złe. Na czarnej liście rzeczy wyeliminowanych, poza uczuciami czy indywidualnością, znalazła się także literatura, nauka, sztuka, a nawet przeszłość i... Bóg. Sens życia społeczeństwa nowego świata ograniczył się zatem do narzuconej pracy, seksu oraz narkotyków, których zażywanie jest odgórnie nakazane.

Autor: grzegorzowa
strefaksiążki

Zgłoś
Avatar
DudkovMajor 2013-11-01, 20:44 3
Jak mnie wkurwia ta bezradność, polski rząd od razu się na wszystko zgodzi bo to głupie chuje bez własnego zdania, zrobią wszystko co powie im zachód...
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-01, 20:52 17
Na stronie podanej, jako źródło, jest podane kolejne źródło, czyli jakiś katolicki portal, na którym widnieje, że informację mają od: ,,GI, Agnieszka Stelmach". Każdy może sobie teraz założyć jakąś stronkę i pisać na niej niczym niepoparte pierdoły, a jako źródło swoich informacji podawać prywatną osobę, niezwiązaną w żaden sposób z polityką, ani wielkimi korporacjami, czyli posiadającą wiedzę o tajnych projektach UE, mniej więcej na poziomie przeciętnego sadola. Cały artykuł jest o jakimś dokumencie, którego nigdzie nie można sobie obejrzeć, a wyczaiła go reporterka, której nazwisko wpisane w google, odnosi nas do innych artykułów z w/w katolickiej strony internetowej. Z tych powodów jestem bardzo sceptyczny, wobec realności tego ,,objawienia", tudzież tej ,,apokalipsy''.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-11-01, 21:27 3
Znowu magiczne słowo "unia przygotowuje projekt", tak jakby jakaś teściowa-wiedźma pichciła coś w swoim kotle i pozostawało nam jedynie czekać aż będziemy musieli to wypić.
Mam coraz większe wrażenie, że przeciętnemu Polakowi który łyka takie pierdoły brak jest elementarnej wiedzy jak Unia Europejska funkcjonuje. Co oczywiście nie przeszkadza narzekać.

Debatuje nie równa się przyjmie. Zrozumcie to gimnazjaliści albo zmieńcie portal do wrzucania tego pojebanego biadolenia. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż ostatnio zostało w Parlamencie Europejskim przegłosowane, by ODDALIĆ przedsięwzięcie edukacji dzieci od samej podstawówki genderpedałobzdurami :]
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-11-01, 21:44 8
Jeśli to prawda i to przejdzie to nadchodzi koniec ue. Albo okaże się to granicą absurdu po przekroczeniu której masy nie wytrzymają i rozkurwią ten euro-kołchoz albo ue jak i większość europy zgodnie nadstawi rowa i odda dobrowolnie stary kontynent burej i czarnej swołoczy w ramach wyrównywania szans i jaśnie panującemu nam multikulti a europa i ue zamieni się w kalifat.Wygląda to koszmarnie, niczym element teorii spiskowej dążącej do iście orwellowskiej rzeczywistości. patrząc na ogół społeczeństwa a w szczególności na młode pokolenie które ma stanowić o naszej przyszłości mam wrażenie że oni już są tak urobieni telewizyjną sieczką że im jest wszystko jedno, byle można było wstawić foto na facebuka, nawet gdyby ich ta orwellowska rzeczywistość zastała, nie zauważyliby różnicy.
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-11-01, 21:57 3
i co kurwa śmialiście sie z teorii spiskowych, masonów, sronów i innych a tu normalnie to sie dzieje i mało tego nic nie można zrobić.przeciętny obywatel może tylko kupić wódke i podyskutować zs szwagrem albo jebnąć komentarz na jakimś portalu czy forum. i chuj mi w dupe teraz
Zgłoś
Avatar
KorkyTaczer 2013-11-01, 22:02 1
Polacy! Szykujmy sie, albowiem idziemy na pierwszy ogien
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie