18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
Avatar
Gaj0 2019-07-31, 22:48 10
Ta muzyka pasuje do tego jak kurwie dziecko
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-07-31, 22:55
Gaj0 napisał/a:

Ta muzyka pasuje do tego jak kurwie dziecko



Muzyka i słowa mają odwrócić twoją uwagę od ukrytego małego podprogowego obrazka w kilku klatkach filmu
Po obejrzeniu filmiku jak zapytam ciebie o pierwszą okrągłą rzecz jaka przyjdzie ci do głowy to?
ukryta treść
gówno

zgadłem?
Zgłoś
Avatar
djted 2019-07-31, 23:44 13
Zawsze mnie rozpierdala rakcja po takich akcjach. 10 sek wcześniej ...

-aaa zajebie go, zakurwie, udusze

3 sek po akcji

- o kurwaaaa zajebałem go ... moze nic mu nie jest... bosze oby mu nic nie było (kryminał w głowie )
Zgłoś
Avatar
Gaj0 2019-08-01, 0:36
Velture napisał/a:

Muzyka i słowa mają odwrócić twoją uwagę od ukrytego małego podprogowego obrazka w kilku klatkach filmu
Po obejrzeniu filmiku jak zapytam ciebie o pierwszą okrągłą rzecz jaka przyjdzie ci do głowy to?

zgadłem?


Ni chuja, dalej sądzę że ta muzyka nie pasuje

Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2019-08-01, 8:59 3
djted napisał/a:

Zawsze mnie rozpierdala rakcja po takich akcjach. 10 sek wcześniej ...
-aaa zajebie go, zakurwie, udusze
3 sek po akcji
- o kurwaaaa zajebałem go ... moze nic mu nie jest... bosze oby mu nic nie było (kryminał w głowie )



Byś ty widział jak moja eks wpadła na pomysł z podduszaniem za pierwszym razem też tak zareagowałem
Zgłoś
Avatar
avic 2019-08-01, 10:19 1
Pierdolenie, za przeproszeniem. Po wejściu w nogi, wejściu na plecy i tym - dość prymitywnym, co by nie mówić - duszeniu widać, że gość wiedział co robi. A skoro wiedział, to wiedział też że chwilowe odpłynięcie petenta po prawidłowym duszeniu nie jest jakoś wybitnie niebezpieczne. Tutaj w dość prosty sposób widać jaką przewagę mają umiejętności parterowe nad stójką. O ile lepiej lub gorzej walnąć potrafi każdy, o tyle jak ktoś nie ma odruchów - to takie wejście w nogi jest skuteczne na większość kozaków, bo po prostu nie wiedzą co zrobić.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-08-01, 10:26 1
PersivalusPerwersalus napisał/a:

Byś ty widział jak moja eks wpadła na pomysł z podduszaniem za pierwszym razem też tak zareagowałem



I odrazu po pierwszym podduszaniu została byłą... Musisz więcej trenować.
Zgłoś
Avatar
30trzydziestka 2019-08-04, 12:39
co to za nutka ? wróciłam z kościółka i mam dobry humorek
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2019-08-20, 2:57
Po pierwsze wiem co śpiewali w DBZ, po drugie kultura dobudzić typa po nokaucie/odcince.
Zgłoś