18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Halman 2018-02-13, 9:40 23
kobieta to taki życiowy troll
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-02-13, 9:49 3
Szok i niedowierzanie.
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2018-02-13, 9:50 4
Jak to co? Wyrzucić do śmieci/ dać mi na mace . Cokolwiek, byle się nie rozmnażała oraz nie przekazywała swojego spierdolenia i niedojebania umysłowego dalej.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-13, 9:55 32
Niedługo ludzie zaczna chorowac na krzywice, te wszystkie pogarbione i powykręcane staruszki to nie przepracowane osoby tylko ofiary krzywicy. Dziś juz rzadko spotykanej, ale do lat 60-tych była to dość popularna choroba.

No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-02-13, 9:59 4
El_Macias napisał/a:

Jak to co? Wyrzucić do śmieci/ dać mi na mace


Z macy nie będzie nic, śmiertelność u chorych na krztuśca, jest zbliżona do śmiertelności u chorych na grypę. Ale łap na pocieszenie fotkę z kahał-owego albumu:

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-13, 10:01 1
Zaraz się pojawi epidemia polio...
Zgłoś
Avatar
Liton 2018-02-13, 10:02 129
Co robić? Płać kurwo 100% kosztów leczenia, jak byłaś mądrzejsza od lekarzy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-02-13, 10:02 6
poligon6 napisał/a:


No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.



wydaje się mało realne, ale moim zdaniem to celowa nagonka nie przypadkowe spierdolenie (znaczy spierdolenie też, ale ktoś to rozpoczął i nakręca). Ciekawe komu może zależeć?
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
lanser700 2018-02-13, 10:31 3
Krztusiec jest choroba wyleczalna niech lekarz przepisze leki i po problemie po co to siać panike.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-02-13, 10:37 1
Up

to że koklusz da się leczyć nie oznacza, że nie jest to groźna (często dla życia) i kurewsko zaraźliwa choroba. Na to się szczepi razem z tężcem i błonnicą w jednym szczepieniu, tężcem jak się nie skaleczysz to się w ogóle nie zarazisz, tylko na chuj chorować jak można w drugim miesiącu zaszczepić i bawić w piachu do woli?
Zgłoś
Avatar
JohnMadafaka 2018-02-13, 10:40 4
Dziecko jak dożyje (pod taką opieką) do 3 klasy podstawówki to będzie lepiej wyedukowane niż matka...
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2018-02-13, 10:45 22
Aż zalogowałem się...

Kocham antyszczepionkowców, którzy dyskusją w necie przy kawie i negują wieloletnie studia oraz praktyczną wiedzę lekarzy. Jakieś doktory Jaśkowscy to u nich autorytet... Taa.

A później przyprowadzają matki do przedszkola dzieci z glutem, z czerwonym czołem, dodatkowo wmawiając, że dziecko ma alergie. Znam z praktyki sytuacje, gdzie dziecku rano dają coś na zbicie gorączki, tak aby nie było, że przyszło chore. Po tygodniu 2/3 grupy choruje. Dokładnie teraz się to dzieje - z 8 grup u nas w lokalnym przedszkolu robią teraz łączone 2-3, bo reszty nie ma.

Oczywiście jest sezon na choroby, itd., ale to nieszczepienie wpisuje się w szerszy trend - np. nie dam dziecku antybiotyków przy zapaleniu płuc. Lekarz zalecił, ale ja wiem lepiej. Nie będę dawała aspiryny, ale kulki homeopatyczne. A później są efekty.

Niestety takie zachowania mają wpływ na inne osoby w populacji. Ale kto by się tym przejmował.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-13, 11:02 8
Cytat:

Kocham antyszczepionkowców, którzy dyskusją w necie przy kawie i negują wieloletnie studia oraz praktyczną wiedzę lekarzy. Jakieś doktory Jaśkowscy to u nich autorytet... Taa.



Nawet nie wiesz jaki to biznes. Im wieksze głupoty tym wiekszy posłuch. Kiedyś w średniowieczu stawał taki na beczce po sledziach i mówił głupoty, jak dobrze gadał to pospólstwo mu rzucało cos do jedzenia.

Dzisiaj maja swoje strony internetowe i na tym trzepia kase. Pół biedy jak jeżdza z odczytami i ględza głupoty. Ale niektórzy jednoczesnie rozprowadzaja przy tym sok z buraka jako lekarstwo na raka.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2018-02-13, 11:47 1
poligon6 napisał/a:

Niedługo ludzie zaczna chorowac na krzywice, te wszystkie pogarbione i powykręcane staruszki to nie przepracowane osoby tylko ofiary krzywicy. Dziś juz rzadko spotykanej, ale do lat 60-tych była to dość popularna choroba.

No ale tak to jest z ciemnota w tych czasach. kiedys usłyszała taka w maglu że jak podciągna prad do chałupy to kury sie przestana nieść. Dzis czyta w internetach jakie to zło te szczepionki.


Abstrahując od tematu szczepień, to jesteś w błędzie- te powykrzywiane starsze osoby to są po prostu efekty starości, typu zmiany hormonalne pomenopauzalne, czy choroby choroby reumatidalne. Poczytaj o krzywicy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie