18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
jedkerro 2011-05-01, 23:31
Ja bym się tak nie cieszył na twoim miejscu, doszły mnie słuchy, że nasza wielce czcigodna mateczka unia za poparciem naszej jedynej sprawiedliwej i kochanej partii chce zrównać cenę gazu z benzyną a disel ma jeszcze pójść do góry o 60 gr bo coś tam:)
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-05-01, 23:32 1
Jebane poli-kurwy. Polska nigdy nie powinna przestawać być królestwem. Rządził by sobie król z rodzinką i najwyżej jacyś ministrowie. Tak to mamy walkę prawicy, lewicy , jakichś zjebanych partii. Banda skurwysynów, co za wszelką cenę chcą dojść do władzy, a po drodze się nachapać, mydląc oczy swoim politycznym gównem i obywatelskimi deklaracjami normalnym ludziom, którzy najchętniej by wyjebali na to lachę. Ale nie mogą. Pozostaje jedynie nadzieja, a ta matką głupich :/
Pozdro z UK i aż coś mi się robi na myśl, że parę niedokończonych spraw i ludzi zmusza mnie by zjechać...
Zgłoś
Avatar
kylczyslaw 2011-05-01, 23:55
gaz ma dużo wyższą temperaturę spalania. mi byłoby szkoda silnika tym bardziej żeby gaz był w miarę opłacalny trzeba mieć albo dużej pojemności silnik albo machać od chuja kilometrów miesięcznie ;] ewentualnie jedno i drugie.

co do rządu to oni wszyscy są siebie warci. i PiS i PO i SLD PSL i nie wiem co tam jeszcze. na prawdę jak ktoś chce to znajdzie alternatywę dla siebie chyba że jest strasznie wybredny. cóż, taka jest demokracja.
Zgłoś
Avatar
whitecik 2011-05-01, 23:57 1
Jajko i jemois - pseudo znawca ogólnoświatowej sceny politycznej i troll który tasuje się nad wszystkim co ma wklejone twarze polityków za pomocą innego programu niż paint....

Jedź kurwa jeden z drugim do Grecji... tam nic drożało i żyło się wyjebiście, a teraz biorą milony pożyczek bo się kurwa zesrało. Bo tacy znawcy tematu jak Wy i pseudosocjale zamiast kozy doić idą do rządzenia,

choć tu się zgodzę, że błędem demokracji jest to, że każdy półdebil może zostać posłem - choć w myśl tej zasady wróże wam świetlaną przyszłość w polityce...
Zgłoś
Avatar
owek 2011-05-02, 0:01 2
Co to za bełkot? Znowu bezsensowne dyskusje... Skoro tak kazdy płacze ze jest źle benzyna, cukier i chuj wie co jeszcze. Czekam z niecierpliwością jaka bedzie frekwencja na jesiennych wyborach.
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2011-05-02, 0:08 1
lesiot napisał/a:



Typowy "polaczek", a ja to pierdolę bo mnie będzie stać na wachę jak będzie i po 10zł.
Zamiast narzekać pora zakasać rękawy i za robotę się zabrać, a nie liczyć na socjal i że państwo na wszytko da.

PS. Owszem również uważam, że waha jest droga... ale już wkurwia mnie gadanie o drożyźnie. Jakby miało być wszytko wiecznie tanio, to byśmy dziś przerabiali scenariusz z Grecji.

PS2. A co do samego PO, może i mam ich dość, ale nie ma alternatywy, bo pissowski socjal klerykalny może tylko pogrążyć kraj.


Pojebało cię POlaczku. Cena wachy w Polsce jest podobna do cen na zachodzie, a wypłaty są tutejsze. I mnie będzie stać na wache jak będzie po 10zł, ale chuj mnie to obchodzi. Nie chcę płacić jakimś zjebom 5zł więcej zwłaszcza, że cena taka być nie musi. Jesteś ślepy jeśli się zgadzasz na to co robi PO. Np. na przedłużenie umowy na dostawę gazu skoro za 3 lata będziemy mieć gazoport i tańszy gaz z innych miejsc niż rosja. Wracając do wachy, proponuję zainteresować się tematem dlaczego paliwo kosztuje ile kosztuje. I wole jadowity PiS od zakłamanego, złodziejskiego PO.
Zgłoś
Avatar
Matilo 2011-05-02, 0:12 1
Jajko z kurzej ... napisał/a:

życząc wam benzyny po 7zł, bo ja k... mam auto na gaz po 2,50



nienawidzę polityki, ale tym mnie dojebałeś...
ujmę to krótko, jeśli myślisz ze gaz nie pójdzie w górę tym bardziej ze coraz więcej ludzi przerzuca się na gaz to się grubo mylisz tak samo jak był boom na diesle ponieważ "taniej i mniej zużywasz", a obecnie doszło do tego, że exploatacja diesla jest droższa od benzynki, mam corsę 1.2 w benzynie i uważam to za dobry zakup na codzienne "targanie" do pracy
Zgłoś
Avatar
makasa15 2011-05-02, 1:02
Nasz rząd na w tym miesiącu szykuje podwyżkę akcyzy na paliwo ! będzie jeszcze droższe niż jest.
A zatem jak drożeje paliwo to drożeją usługi jak drożeją usługi drożeją wszystkie produkty !
Czy to takie trudno i powodzenia zyczę Bronkowi oraz Tuskowi w utrzymaniu tego burdelu w ryzach.
Nie głosuje na nich i w życiu nie oddam głosu za tych niemieckich okupantów !
Zgłoś
Avatar
zbiq46 2011-05-02, 1:09 1
Jestem politologiem ( w co mozecie nie wierzyc, ale tez jestem normalnym czlowiekiem i lubie sadistic.pl xD) i wiem troche wiecej rzeczy na temat polityki. Nie broniac PO uwazam, ze wypisywanie takich bzdur, ze przez Platforme cena paliwa drozeje robi mi sie nie dobrze. Jezeli ktos nie interesuje sie polityka panstwa czy tez swiatowa nie powinien w ogole wypisywac takich komentarzy. Uswiadomie tych ludzi mowiac , ze wzrost ceny paliwa nie jest zalezny od rzadu tylko od sytuacji, problemu znajdujacego sie w Libii i zatoce obok, a własnie z tamtad pobieramy "wahe"!!!!!! pzdr
Zgłoś
Avatar
gibdzioch 2011-05-02, 8:26
@zbiq46
Co ty pierdolisz, co ma libia do ceny ropy w PL. Libia miala ropę sobie oraz sprzedawala ja w glownej mierze Wlochom i Francji.
Ceny nie zależa od rządu Panie politolog? To jakim kurwa cudem w 2008-07 cena baryłki wynosiła około 146 usd ,a cena benzyny u nas w tym czasie 4,65-4.70, teraz kosztuje 126 usd za baryłke a beznyna 5,10?
potrafisz wytlumaczyć ten fenomen , ze ropa tańsza a u nas benzyna droższa?

Cena ropy na przestrzeni 5 lat: bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA&format=char...

Cena benzyny 2008 lato : moto.money.pl/wiadomosci/aktualnosci/artykul/cena;benzyny;pobila;rekor...
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-05-02, 9:02
Nie no znawcy polityczni...

Nie polecajcie mi UPRów i innych Korwinów, to jest wirtualna partia, z wirtualnym programem, który by nawet utopie pogrążył.
To jest tak iście populistyczny i nie realny program, że nie wiem jak może w te bzdury wierzyć. Owszem sam uważam, że jest sporo dobrych pomysłów, ale nie widzę w tym programie szans zrealizowania choćby części ich.
Poza tym nikt z tych chwalców nie widzi, że po (hasłach najbardziej cieszących gawiedź) obniżeniu podatków, akcyz, składek, państwo zostanie z ze znacznie chudszym portfelem (i nawet redukcja biurokracji o połowę tego nie wyrówna) i za to co do tej pory płaciło państwo, przyjdzie płacić obywatelom bezpośrednio ze swojego portfela.

To nie duńska Chrystiania pajacyki, że tam wszytko idzie z kasy duńskiej!
Korwin proponuje w Polsce właśnie coś na wzór Chrystianii, jednak chyba nie zreflektował się, że gdyby nie pieniądze pozostałych Duńczyków, to ta cała Christiania byłaby taborem cygańskim.
To nie jest tak, ze Christiania jest niepodległa finansowo i gospodarczo od Danii, to raczej zależność na zasadzie pasożyta (owszem Christianie można traktować jako atrakcję turystyczną), ale to państwo duńskiej pompuje pieniądze w utrzymanie tej utopijnej wioski.
Zgłoś
Avatar
klimoszque 2011-05-02, 9:21
no coz musze cie zasmucic od lipca wchodzi akcyza na gaz ;]
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-05-02, 9:53 1
oO jak bardzo zmanipulowanym zjebem trzeba być, by stwierdzić, że program UPR-WiP to utopia?

Niech pomyślę...
-PiS obiecywało wybudowanie 3 mln mieszkań...
-PO obiecywało takie cuda, że szkoda gadać...

I Ty mówisz, że UPR, który po prostu mówi, że każdy jest kowalem własnego losu jest utopią?

Bronicie PO, że podnoszenie podatków uratowało nas przed tym co było w Grecji. Czy wy naprawdę nie widzicie, że to zwykłe łatanie dziury? Histeryczne w dodatku! Trzeba zmienić CAŁY system a nie go próbować ratować.

Częściowo zgadzam się z zbiq46 odnośnie tego, że nie wszystko zależy od Nas. Ale zdecydowana większość tak. Możemy znieść wiele niepotrzebnych podatków które znajdują się w cenie benzyny. Tylko trzeba chcieć zaryzykować.

Cytat:

Poza tym nikt z tych chwalców nie widzi, że po (hasłach najbardziej cieszących gawiedź) obniżeniu podatków, akcyz, składek, państwo zostanie z ze znacznie chudszym portfelem (i nawet redukcja biurokracji o połowę tego nie wyrówna) i za to co do tej pory płaciło państwo, przyjdzie płacić obywatelom bezpośrednio ze swojego portfela.



Właśnie TO różni wyborców UPR-WiP od wyborców innych partii - myślimy perspektywicznie.

1. Zniesienie podatków - jest równoznaczne z sprywatyzowaniem szkolnictwa (i zarazem podniesieniem jakości) i innych rzeczy które utrzymywane są z podatku - krótko mówiąc bilans wychodzi na 0 (a właściwie na + bo przecież sprzedajesz, prawda?).

2. Problemy są wynikiem PRZEDE wszystkim złego systemu ubezpieczeniowego. Nie należy zmuszać ludzi do płacenia składek. Gdy ZUS się wypieprzy to trzeba będzie nadal spłacić wiele kasy ludziom, którzy płacili składki...

3. Płacąc z swojego portfela wyjdę na tym LEPIEJ niż gdyby miało te pieniądze pobierać państwo, z prostej przyczyny - konkurencja zmniejszy ceny i będę mógł wybierać, czy płacić kolejne składki czy nie...

4. W przypadku Państwa jakie proponuje UPR-WiP to co musi zostawać utrzymywane do Wojsko, Policja i Sądownictwo i podatek który przyjdzie nam zapłacić (na poziomie ok 7%) pokryje te koszty...

Dlatego nadal nie rozumiem co w tym planie jest NIEREALNEGO ? Może ktoś to sensownie wytłumaczyć? Bo wasza jedyna obrona to to, że jesteśmy nierealni a potem spieprzacie.

Wy po prostu jesteście tchórzami i wolicie żyć w tym chorym państwie zamiast próbować zaryzykować i coś zmienić.
Zgłoś
Avatar
k................a 2011-05-02, 10:10
@up
Nierealne jest by społeczeństwo pokryte moherem takie coś zaakceptowało.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-05-02, 10:13
Polak pracuje 30 min na 1 litr benzyny a anglik za 30 min pracy ma ich 6 ale wiadomo co kraj to obyczaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie