18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
lesiot 2011-05-01, 15:15 40
Jajko z kurzej ... napisał/a:

dedykuje wszystkim fanom "zielonego PO" życząc wam benzyny po 7zł, bo ja k... mam auto na gaz po 2,50



Typowy "polaczek", a ja to pierdolę bo mnie będzie stać na wachę jak będzie i po 10zł.
Zamiast narzekać pora zakasać rękawy i za robotę się zabrać, a nie liczyć na socjal i że państwo na wszytko da.

PS. Owszem również uważam, że waha jest droga... ale już wkurwia mnie gadanie o drożyźnie. Jakby miało być wszytko wiecznie tanio, to byśmy dziś przerabiali scenariusz z Grecji.

PS2. A co do samego PO, może i mam ich dość, ale nie ma alternatywy, bo pissowski socjal klerykalny może tylko pogrążyć kraj.
Zgłoś
Avatar
xavi85 2011-05-01, 15:20 3
no a ja was pierdole i pozdrawiam z UK:)
tak się ostatnio zastanawiam czy średnio zarabiający polak zastanawia się czy kupić kilogram cukru czy litr ropy:)..
przypomina mi się tekst z filmu poranek kojota "ten kraj biedny ale waleczny"
buheuheueh
pozdr
Zgłoś
Avatar
ogorczak 2011-05-01, 15:31 2
nie jest tak źle, przynajmniej 2 CD w cenie 5PLN...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-01, 15:57 5
Nikt was na siłę w Polsce nie trzyma. Jak wam się nie podoba to po chuj jeszcze tu siedzicie, narzekacie i wkurwiacie ludzi? Cały świat przed wami, szerokiej drogi!
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-05-01, 16:21 16
Jak Kwaczyński z sekta wróci do władzy to benzyna będzie po złoty pięćdziesiąt? Ma jakiś kurwa masterplan na tę okoliczność? Wszędzie ropa drożeje a u nas będzie tanieć? Idź lepiej sprawdź czy krzyż stoi.
Zgłoś
Avatar
Pomidor 2011-05-01, 16:37 11
Taaaaak! A jak benzyna zdrożeje to gaz pewnie jeszcze tańszy będzie, nie? I mam wyjebane bo jakoś znoszę wydatki na paliwo. Nawet jeśli jest za drogie.
A co do tej drugiej Grecji to jedna wielka ściema polityczna. Idziemy najmniejszą linią oporu podnosząc podatki, które już są wyższe niż w innych krajach. Niektóre rzeczy już niedługo być może będziemy opłacać podwójnie. Moja propozycja jest taka: Mała bombka pod każdą zbędnie obciążającą budżet państwa instytucją (będzie kilka dobrych materiałów na harda), ograniczenie wydatków na administrację znajdzie się kop dla polskiej gospodarki bo będzie mnóstwo rąk do pracy. No i prywatyzacja. Tylko nie ta pseudo - gdzie 90% udziałów ma nadal państwo. Uzyskamy koniec monopolu i przyrost gospodarczy. A dzisiaj jesteśmy kurwa państwem gryzipiórków czekających na błędy tych mniejszych.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-05-01, 17:25 3
@Jajko z kurzej ... jak jarek dojdzie do władzy, to problem zniknie bo do czołgu na wojnie z ruskimi będziesz lał wachę za free. Tylko pozostaje ten niesmaczny aspekt nieuniknionej śmierci w Łagrach lub w najlepszym razie kula w łeb.
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-05-01, 18:07 4
a ja jeżdżę rowerem i mam wyjebane
Zgłoś
Avatar
npsl 2011-05-01, 22:34 1
a ja tobie zycze zeby ci sie auto zjebalo. ha ha ha.
Zgłoś
Avatar
sveq 2011-05-01, 22:35 10
lesiot napisał/a:



PS2. A co do samego PO, może i mam ich dość, ale nie ma alternatywy, bo pissowski socjal klerykalny może tylko pogrążyć kraj.



Jak to nie ma alternatywy? UPR - WIP !!!
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-05-01, 22:40 12
lesiot, własnie przez takich jak Ty demokracja nigdy nie była i nie będzie dobrym ustrojem.
Przez takich jak Ty : ignorantów sceny politycznej, którzy nie orientują się w bieżącym życiu politycznym. Ponad 70% ludzi wybierze zapewne między Niewolnikami Przeszłości a Złodziejami Przyszłości. Wybierze ludzi którzy już byli u władzy tlyko po to by nakraść. A wszystkie Palikoty, SLD, Pe-jot-eny, PiSy, Platfusy to w końcu w dupe wsadźcie i zagłosujcie na coś innego.

W Polsce jest wiele partii, poczynając od Polskiej partii pracy, przez SD aż po UPR-WiP (czy tam obecnie KNP - Kongres Nowej Prawicy).

CHORE jest to, że prezydentowi ufa 63% społeczenstwa! Jak to jest możliwe?! Jak można ufac urzędnikowi, który przecież jest pierwszy w kolejce do swych premii? Głupotą jest, by ufać ludziom trzymającym władzę, trzeba patrzeć na ich ręce 24 h 7 dni w tygodniu by nic głupiego nie przyszło im do głowy i by realizowali swój zasrany program, który promowali podczas kampanii a jak nie to wypieprzać, bo nie realizujecie postulatów i won z polityki.

Ale demokracja jest zbyt głupia na radykalne działania!
Zgłoś
Avatar
deveb 2011-05-01, 22:42 1
Yay! Walić temat, burdę polityczną szczekaczy czas zacząć! Do booooojuuu!
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-05-01, 22:43 4
Jeszcze dodam, że nie każdy kto krytykuje rządy PO jest PiSiorem, wręcz przeciwnie - spora większość krytykantów w społeczeństwie także nie popiera PiSu.

Rozwiązanie jest jedno - Wprowadzić monarchię/władzę jednostki i zrobić w końcu porządek jak Pinochet w Chile.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2011-05-01, 23:05 1
Haha masz na gaz, samochód przy którym co m-ac musisz robić- bo.. jest na gaz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie