18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Jak zarobić na sprzedaży przystanków.
Kupić jeden, przeciąć na pół i sprzedać jako dwa.
Całość inwestycji 1,4 mln zł.


2021-11-29, 01:14
W kielcach jeszcze lepiej balowali.

2021-11-29, 01:25
k***a, to już w obi wystarczyło kupić pierwsze lepsze przęsło i też by chroniło od wiatru. Za nie wiem, 1000zł? Podejrzewam, że w ch*j przesadziłem.


Oprócz tego, że chroni od wiatru, ale tylko z jednej strony :D To czym to się k***a różni funkcjonalnie od tego znaku w tle? Ba, tam nawet ławeczka jest! Wy j***ni złodzieje, a na pisiorów krzyczycie, jedni drugich warci wp*zdu. Bogaty kraj, kradną kradną i dalej jest co!



2021-11-29, 01:38
Wolne (od uczciwości) miasto Gdańsk

2021-11-29, 01:45
o k***a.... to teraz pojechali po całości xD

2021-11-29, 01:48
jako urzędnik z wysługą lat, z terenu rządzonego przez PO, mogę zdradzić, że wszystko co robi się w starostwie/gminie jest interesem dla osoby zatwierdzającej (tej prawdziwej, a nie mianowanej). nawet najmniejsze duperele, które wynikają z obowiązków statutowych, muszą się przysłużyć nam/komuś od nas/ komuś kto będzie od nas.

zasada jest prosta - wszystko ma wspierać moje prywatne imperium, nikt nawet nie kiwnie palcem w bucie, jeśli mi się to nie przysłuży. jeżeli np. starosta sprawuje władzę absolutną na każdym poziomie swojego urzędu (znam tylko takie przypadki) to każda sprawa przechodzi przez pryzmat "co ja będę z tego miał" , KAŻDA.

a co dopiero w niemieckim gdańsku.

2021-11-29, 01:59
Quassar napisał/a:

o k***a.... to teraz pojechali po całości xD



raczej po 1/4.
Mogli chociaż z metr daszku zrobić.

2021-11-29, 06:29
Ojciec.zmian napisał/a:

raczej po 1/4.
Mogli chociaż z metr daszku zrobić.



mogli ale tak jest "modnie, nowocześnie i postępowo"...

2021-11-29, 07:17
Mam 3 kolegów z podstawówki z Gdańska i tych trzech wyroslo tam na pedałów i szczycą się tym na fb

dlaczego tak? co to za miejsce?

2021-11-29, 07:46
Szanowni,
Zainteresujcie się kosztami inwestycji w Waszych miastach/gminach. Takie "kwiatki" to codzienność -tylko jesteście nieświadomi. Sprawdźcie ile kosztowała dana inwestycja i sprawdźcie organoleptycznie co zostało zrobione. Jeden wielki ch*j czy to PiS, PO, SLD czy PSL... Wszyscy robią to samo, a Wy jesteście zajęci kłótniami dot. poglądów... Pozdrawiam

2021-11-29, 08:03

W najbliższy weekend w Gdańsku będzie można nauczyć się "profesjonalnego darcia ryja na demonstracji". Warsztaty współfinansuje miasto.

Jak wynika ze sprawozdania Urzędu Miasta w Gdańsku, organizacja prowadzona w Trójmieście przez "Krytykę Polityczną" otrzymała w tym roku 47,2 tys. dofinansowania z budżetu miasta

Swoi muszą zarobić, żeby byli nadal swoi..

2021-11-29, 08:58
Do wszystkich osób krytykujących, czyli na chwilę obecną całego Sadistica i Pudelka: Ta wiata przystankowa, błędnie jest interpretowana przez Was jako osłona osób oczekujących na autobus, to przestrzeń reklamowa na której będzie zarabiać miasto. Gdyby nie ta dodatkowa przestrzeń, to miasto nie zmieniałoby w takich miejscach zwykłych słupów przystankowych. Na tym chodniku nie ma miejsca na ławkę, pamiętajcie, że oprócz przystanku, ludzie muszą tam przejść, dzieci na rowerach jeżdżą i ci wszyscy użytkownicy muszą znaleźć sobie miejsce na tym wąskim skrawku. Pytanie, czy warto było zmieniać za takie pieniądze przystanki? Nie mi oceniać, nie wiem jakie pieniądze z reklam, będą w stanie uzyskać w przyszłości ale rozumiem, że dla miasta to inwestycja.

sa...........el
2021-11-29, 09:18
DrAK napisał/a:

Do wszystkich osób krytykujących, czyli na chwilę obecną całego Sadistica i Pudelka: Ta wiata przystankowa, błędnie jest interpretowana przez Was jako osłona osób oczekujących na autobus, to przestrzeń reklamowa na której będzie zarabiać miasto. Gdyby nie ta dodatkowa przestrzeń, to miasto nie zmieniałoby w takich miejscach zwykłych słupów przystankowych. Na tym chodniku nie ma miejsca na ławkę, pamiętajcie, że oprócz przystanku, ludzie muszą tam przejść, dzieci na rowerach jeżdżą i ci wszyscy użytkownicy muszą znaleźć sobie miejsce na tym wąskim skrawku. Pytanie, czy warto było zmieniać za takie pieniądze przystanki? Nie mi oceniać, nie wiem jakie pieniądze z reklam, będą w stanie uzyskać w przyszłości ale rozumiem, że dla miasta to inwestycja.



Zawsze się znajdzie ktoś, kto znajdzie wytłumaczenie dla robienia wałków na kasie z jego własnych podatków. Otwórz szerzej paszczu i zwal konia do portretu Adamowicza, bo sprawa nie dotyczy jakichś reklam, z których włodarze dadzą sobie potem podwyżki i poklepią po plecach. Chodzi o sam koszt inwestycji i kto pod stołem znajomy za to dostał, ale najwyraźniej niektórzy mają za małego ch*ja w dupie.

2021-11-29, 09:32
Powiem szczerze, Nasze elity tak zniechęciły społeczeństwo do siebie że, dla mnie nie jest już ważne kto tu rządzi. Mógłby to być nawet niemiec, rusek czy chińczyk. Ważne jest że nie okrada społeczeństwa plując nam przy tym w twarz.

2021-11-29, 09:41
Nooo. Piękną macie tą Panią prezydent.