18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
jur 2022-07-15, 22:58 5
Zaczynają sie dożynki ?
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-07-15, 23:06 2
Te "żarówki" pięknie wybuchają!

Mógł na ryj przyjąć.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-15, 23:18 39
Opary związków rtęci to sam miód. rany cięte się zagoją, ale rtęć zostanie w organizmie do końca życia. Raczej niezbyt długiego. Ten kto postawił obok ringu koszyk ze świetlówkami powinien je wylizać od środka.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-07-15, 23:33 7
Kurwa i to jest prawdziwy Wrestling jaki można oglądać Cud miód, łap piwko !
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-07-15, 23:53 1
A ja bym mu jeszcze posypał solą ta ranę. Jeszcze by nam zatańczył.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-07-16, 0:26 5
Jak te gówno szopkę można wgl ogladac
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-07-16, 3:08 1
jur napisał/a:

Zaczynają sie dożynki ?



Tak, Chińczycy będą dorzynać Ujgurów.
Zgłoś
Avatar
razgan12 2022-07-16, 3:13 4
Jak nie chciałem iść do szkoły to też mnie tak wszystko bolało
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2022-07-16, 6:55
Ja jebie dawno się tak nie uśmiałem dzięki
Zgłoś
Avatar
eremi1 2022-07-16, 10:06 1
może specjalnie dla takich potrzeb robią imitacje świetlówek ? mogą być aż tak głupi ?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-07-16, 13:24 2
Co za debile, brak słów...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-07-16, 16:07 5
Juzwa napisał/a:

Opary związków rtęci to sam miód. rany cięte się zagoją, ale rtęć zostanie w organizmie do końca życia. Raczej niezbyt długiego. Ten kto postawił obok ringu koszyk ze świetlówkami powinien je wylizać od środka.



To rzucam trochę "światła" na sprawę. Otóż te kiepskiej klasy zapasy używaja ich do efektownego rozbijania i takiego chujowego show. Biją się nimi, skaczą na nie i to cześć ich przedstawienia dla ubogich intelektualnie kretynów. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że tam jest ta rtęć, ale zużywają ich od groma na takich pokazach . Ten koszyczek to taka mała cześć tego co mają zapewne na zapleczu
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2022-07-16, 23:34 1
ProVVe napisał/a:

To rzucam trochę "światła" na sprawę. Otóż te kiepskiej klasy zapasy używaja ich do efektownego rozbijania i takiego chujowego show. Biją się nimi, skaczą na nie i to cześć ich przedstawienia dla ubogich intelektualnie kretynów. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że tam jest ta rtęć, ale zużywają ich od groma na takich pokazach . Ten koszyczek to taka mała cześć tego co mają zapewne na zapleczu



Ale nikt,a nawet oni sami nigdy nie twierdził, że są normalni, to jest taka wersja "Jackass" chłopaki robią sobie krzywdę, i czerpią z tego jakąś przyjemność, czy satysfakcję, a to że swietlówki zawierają rtęć, jest dla nich zbyt abstrakcyjne.
Z resztą takie same swietlówki wiszą w szkołach, iw szpitalach, co chwilę pękaja, i sypią sie na głowę tym którzy akurat pod nimi stoja i wdychają z nich opary.
I nikogo to nigdy nie zastanowiło, ani nie zasmuciło.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-17, 23:09 1
AdamBrown napisał/a:

takie same swietlówki wiszą w szkołach, iw szpitalach, co chwilę pękaja, i sypią sie na głowę tym którzy akurat pod nimi stoja i wdychają z nich opary.



Co chwilę pękają? A z jakiego to powodu? Miałem do czynienia z kilkuset lampami w tunelach, jedne miały osłony inne nie. Te lampy świeciły się prawie bez przerwy. Przez parędziesiąt lat nie mieliśmy przypadku, żeby świetlówka pękła sama z siebie. Chyba nie wiesz jaka jest zasada pracy takiej świetlówki. Poza tym w szkołach gdzieś są jeszcze świetlówki?
Zgłoś