18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10


Zgłoś
Avatar
michalx57 2013-03-01, 22:05 26
Mądrze gada według mnie...
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2013-03-01, 22:12 22
Rock zbił majątek na subskrypcjach od gimbusów.
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-01, 22:15 22
niech nie pierdoli tylko niech odda kurwa podatek z tego co zarabia z filmików jebani złodzieje niech sobie kurwa robia filmiki i zarabiają ale niech się z tego rozliczają!!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-03-01, 22:19 37
Twórczość...? Ja proponuje temu gościowy i innym jemu podobnych którzy uważają że "walkthrough" to jakakolwiek twórczość, przestać zaśmiecać youtube'a czymś co i tak każdy gra sam z siebie przerobi. Są RECENZJE z urywkami gier. Nie muszę kurwa oglądać 25godzin przechodzenia Gothica II by wiedzieć że to jest to coś w co chcę zagrać...
Wtedy ci prawdziwi twórcy innych, prawdziwych dzieł nie będą mieli problemów z głupkami którzy wpadli na pomysł że potrafią nagrywać coś, grając w coś...

Wdr napisał/a:

niech nie pierdoli tylko niech odda kurwa podatek z tego co zarabia z filmików jebani złodzieje niech sobie kurwa robia filmiki i zarabiają ale niech się z tego rozliczają!!


Typowa mentalność socjalisty... Po co domagać się by każdy mógł mniej płacić i lepiej żyć skoro można domagać się by każdy był równo biedny...
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-03-01, 22:20 160
Nie obchodza mnie vlogerzy i ich pierdolone problemy. Chuj mu w dupe. Joł
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-01, 22:28 5
Ork.Fajny

jakiego kurwa socjalisty człowieku?!?!?! Ty sobie sprawdz ile ten koleś zarabia z naiwności innych i nie odprowadza od tego podatku ja kurwa sprzedając np skarpetki na targu muszę się rozliczac z zusami urzędami skarbowymi i innymi chujami a jak nie zapłacę podatku to dostane w chuj kary i zrobie pa pa a on co? chuja zbija hajs i nikt go nie rozlicza to albo w tym "państwie" wszyscy płacimy równo albo są równi i równiejsi i gdzie tu jest sprawiedliwość? on zarobił 320tys złotych na swoich jebanych próżnych filmikach i nie odprowadził anie ZŁOTÓWKI z tego!!
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-03-01, 22:29 2
@Hamousq Amen, bracie!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-03-01, 22:33 8
Wdr, no to jest właśnie mentalność głupiego socjalisty. Uważa że system podatkowy ten jest poprawny tylko dlatego że po prostu jest. Oraz pałacie nienawiścią i właściwie chęcią mordu każdego kto chce żyć inaczej. Marks, Engels, Lenin, Stalin, Mussolini, Hitler, Zedong. Masz tu wymienione efekty tego typu ideologii i toku myślenia.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-01, 22:37 19
@ Wdr
Pokrec dupa przed kamerka, nakrec wstaw na jutube, tez sporo zarobisz . Gosciu znalazl sposob na latwy pieniadz. Cieszmy sie. Wyjebal rzad
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-01, 22:41 6
Ork.Fajny

jesteś pierdolnięty albo niedorozwinięty skoro mam już jakis system rozliczania to trzeba się go trzymac a jeśli nie jest idelany to trzeba go zmienić jeśli nie mozna go zmienić to trzeba w nim życ z nadzieją że się to zmieni a jeśli uczciwy obywatel tego kraju prowadzący biznes jest łupiony przez system naliczania to jest sprawiedliwe? nie kurwa więc czemu zwykły obywatel ma być ruchany w dupę za to że przykłada się do wzrostu pkb zatrudnia kogoś tam a taki cymbał siedzi przed kompem i nagrywa i nie wkłada nic do państwa ma być ponad tym systemem?

babycow

sorry ale nie będę robił z siebie debila dla hajsu są jeszcze takie wartości jak honor ja bym się tak nie cieszył bo przez takie właśnie luki w prawie i zjebanym systemie jeden koleś się dorabia a reszta płaci za to że on mógł się dorobić inaczej byś na to spojrzał gdybyś się dowiedział że np przez jego wałkarstwo Twój Ojciec musi zapierdalać do 67 roku życia i tak własnie jest w tym kraju
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-03-01, 22:51 2
Wdr, SSmani skoro mieli rozkaz strzelania do ludzi to też wypadało im się go trzymać...?
Zgłoś
Avatar
Wdr 2013-03-01, 23:04 7
Ork.Fajny

kurwa ale płyniesz po bandzie już....słuchaj nie wiem czy jesteś na tyle ograniczony i nie rozumujesz tego że typek w miecha zarabia jakieś teraz nawet 50tysięcy zł i nie odprowadza od tego nawet złotówki Ty prowadząc firmę która wyrabia taki zysk musisz kombinować jak pojebany aby uciekać z dochodami kupujesz furę na firmę i inne chuje móje bo jak przekroczysz pewien próg wpierdolą Cię do 2 filaru podatkowego i masz przejabne bo nie wiesz czy następny rok czy tam miech też będzie równie owocny! a on co? siądzie przed kompem ponapierdala w jakieś gry ponagrywa zbiera kasę i nikt go nie rozliczy z tego a powinno tak być że skoro zarabiasz to masz obowiązek zapłacenia jakiegoś podatku od tego już mnie nie wkurwiaj tym naszym systemem bo dobrze wiem że jest chujowy piję tylko do tego że uczciwy człowiek płaci bo nie ma innego wyjścia a on nie płaci bo co? jest lepszy jest ponad prawem?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-03-01, 23:06 2
Wdr, to ty nie rozumiesz głupi idiotko że ja powinienem krzyczeć że chcę byc w takiej sytuacji jak on a nie krzyczeć by ktoś go okradał z pieniędzy jak mnie...
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-03-01, 23:07 4
Chuj mu głęboko do dupy, stary dziad gra w gierki, toż to żałosne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie