18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
nurkowanie w Jaworznie
nowynick • 2014-03-11, 14:33
fajnie przygotowane miejsce do nurkowania. Zatopiony wrak AN 2 (ze sztucznymi zwłokami na pokładzie), bmw (bez atrapy trupa w dresie ) i inne mniej lub bardziej celowo zatopione atrakcje.

Zgłoś
Avatar
Qbbus1 2014-03-11, 14:43 2
Szkoda BMW...

Miejscówka ogólnie fajna
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-11, 15:07 4
No to jest bardzo ciekawe. Zatopić coś co można zobaczyć na lądzie. Później zabulić kupę kasy żeby to zobaczyć pod wodą. Idealne zajęcie dla snobów.
Zgłoś
Avatar
Jelen1122 2014-03-11, 16:19
Chętnie bym sobie ponurkował. Ale kurwa zapomniałem jestem studentem... Nie mam bogatych rodziców nie wyłożą mi kupy hajsu . Huj poszukam pracy. O jest duzo ofert ale czego ja sie dorobie za 900 zl miesiecznie ? KURWA , huj ide pic ... Co gorsza za kase matki
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-03-11, 16:30 1
Se sklej najtańszy model, wrzuć do kałuży. Załóż bryle i podziwiaj pod "wodą". Niesamowite przeżycie. Ja tak czasem oglądam co mi w muszli klozetowej pływa. Wprawdzie z powierzchni, nie mam odwagi tam zanurzyć mego kaprawego pyska
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-03-11, 17:13 3
Dzięki za cynk.
Zgłoś
Avatar
thorold289 2014-03-11, 17:58
Fajna miescówka, już jakiś czas temu zbierałem się na koparki, ale buddiego nie miałem coby z nim nura dać. Jeśli lubisz wraki+ciepłe wody to w tamtym roku zaliczyłem Gozo- można tam zobaczyć kilka ciekawych rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Askup 2014-03-11, 19:10
No nie wierze, moje miasto na Sadolu ^^ nie wiedziałem, że mamy samolot zatopiony
Zgłoś
Avatar
gin 2014-03-11, 21:25
@Askup ja się dowiedziałem z joemonster. Silbert tyle na propagandę wydaje, a o tym cisza...
Zgłoś
Avatar
menelutor 2014-03-11, 21:29 5
kkndkkndkknd napisał/a:

Zatopiony wrak AN 2 (ze sztucznymi zwłokami na pokładzie),


Dobra opcja jak ktoś kogoś zajebie. Manekina wywali, wsadzi trupa do kabiny i "Panie, to już tam było".
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-03-11, 21:32
Ciekawa atrakcja Może się wybiorę w wakacje, jak będę miał czas
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-03-11, 21:37
O wiele lepsze są miejsca z rzeczami nie zatopionymi celowo. Obejrzeć np zatopiony myśliwiec zero u wybrzeży jakiejś ładnej wyspy. I to z prawdziwym trupem, nie "atrapą" .To co tu widzimy nie ma takiej duszy. Moim zdaniem szkoda pieniędzy.

Emtecc, Nie mam lambo.Fakt to był zły przykład. Za to w moim wieś-mieście jest jezioro, w którym jest utopiony T-34 (pewnie z załogą ale włazu nikt nie otworzył). W innym zaś nieopodal jest jakiś niemiecki myśliwiec. W takich miejscach mimo gorszej widoczności nurkuje się lepiej. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. Nie mam nic do ludzi którzy nurkują gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2014-03-11, 22:01
@up
O stary, widzisz, problem jest taki, ze nie kazdy ma wyjebac kilka tysiecy zeby wyjebac np do stanow zeby
sobie taka zachcianke spelnic.

Ty za to, pewnie bys poprostu wsiadl do swojego lambo i pojechal, bo co to za przyjemnosc samolotem
Za to maja wyrzucic pare stowek by posmigac do jaworzna.
Btw, jesli ktos nurkuje - mozna sie zalapac jeszcze na nurkowanie w elektrowni atomowej (tej niedokonczonej, opuszczonej) w Zarnowcu, przynajmniej poki jej nie osusza, bo ma podobno w prywate lapy pojsc.
Total nielegal, ale bodajze dwa pietra i piwnice.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2014-03-11, 22:06
Zalew Sosina ?
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2014-03-11, 22:23
Dzięki za wstawkę jak byłem w 2011 w Mielnie to poznałem tam ekipę nurków czy chuj wie kogo ale opowiadali właśnie o tej miejscówce i przez trzy lata nie umiałem sobie przypomnieć nazwy żeby powiedzieć znajomym o tym miejscu Zimne dla Ciebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie