18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
O kibicach dla kibiców-Prawdziwy wizerunek kibica!!!
k................l • 2013-06-12, 20:45
Prawdziwy wizerunek kibica!!!



SŁOWA:
gen.Sławomir Petelicki o kibicach
pł‚k. Jan Podhorski o kibicach

MUZYKA:
audiomachine -final hope-
Kategoria
Ludzie i blogi
Licencja
Standardowa licencja YouTube
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-06-12, 20:49 20
Zajebiste!!

A teraz do boju internetowi wojownicy - piszcie o kibolach "mondrości" zaczerpnięte od lisa i olejnik!
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-06-12, 20:52 30
Za śp. gen. Petelickiego zawsze zimne piwko
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-06-12, 21:56 8
zapraszam pajaców na poligon.
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-06-12, 22:37 19
Kibice - tak. Kibole - nie. Młodzi ludzie, którzy będą bronić Polski? To rozumiem, że skoro nie idę zdzierać gardła na stadion i ewentualnie się napierdalać za swój klub, to jestem wykluczony z listy tych, którzy staną w obronie swojej Ojczyzny? Przepraszam, ale tutaj zaciera się różnicę pomiędzy dwoma różnymi pojęciami. Niestety środowisko "kibiców" uważa się za bardzo pokrzywdzone... tak bardzo pokrzywdzone, że aż mają ochotę rozpierdolić mienie publiczne od czasu do czasu. A weź się takiego głąba zapytaj po meczu, jaki był wynik.
I nie pierdolcie, że "nie rozumiesz", tylko trochę pokory panowie, bo obraz kibica taki, jaki funkcjonuje obecnie, nie jest wytworem medialnym okresu rządów PO, PiS'u, czy Kwacha z ekipą... wielu idiotów pracowało na taki wizerunek.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-12, 22:52 1
Zapomniał dodać, że Brytole tych spadochroniarzy wyrzucali z samolotów bez spadochronów. Poza tym martwi nie mają nic do gadania, a tego dziadzia też już demencja trawi.
Zgłoś
Avatar
mamut360 2013-06-12, 23:38 3
Chuj z piwem, za to się flacha należy!
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-06-12, 23:43 4
Wyczuwam ból dupy bo ktoś powiedział dobre słowo o kibicach, tak tak spinajcie i tak większość nie ma ciekawszych rzeczy do roboty tylko anonimowe wylewanie frustracji w internecie więc... śmiało internetowi kibole lejcie hejty i tak mamy wasze zdanie w poważaniu
Zgłoś
Avatar
Jendor 2013-06-12, 23:45
nie oglądam tv i nie mam złego mniemania o kibicach to normalni ludzie przecież , jak mam się przypierdzielać do kogoś kto chce sobie piwerko strzelić po ciężkim dniu pracy i po oglądać meczyk...... , tak jak było to powiedziane trafi się paru debili i nagonka na całość , ale w tym kraju trzeba brać poprawkę na bydło które łatwo się urabia tworząc opinie publiczną ....
Zgłoś
Avatar
losvitos 2013-06-12, 23:52 10
W takie razie ciekaw jestem kto, wg was będzie w razie czego bronił Polski? Studenciki socjologii? Hipsterzy? Czy inne pedały w rurkach?
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-06-12, 23:58
Piękny filmik, naprawdę. Wkuhwiają mnie ludzie, którzy wrzucają normalnych kibiców do jednego wora z jakimiś jebanymi patologicznymi dresami.
Zgłoś
Avatar
inad 2013-06-13, 0:04
Dajcie link do YT
Zgłoś
Avatar
L................4 2013-06-13, 0:05 5
" Jesteśmy ludźmi honoru!"- krzyknęli razem kibice, po czym poszli w pięćdziesięciu napierdolić bogu ducha winnego człowieka.
Zaraz się rozpłaczę

Nie mogę nazwać się honorowym człowiekiem, bo wiem, że na to miano nie zasługuje, przynajmniej teraz ( może dlatego, że nie miałem okazji jeszcze się tym wykazać ), a oni uważają się za bohaterów już teraz, bo należą do grupy kibiców i chcą przekazać nam swoje wartości i ideały, które w większości polegały na społecznych porazkach. Kurwa już widzę jak biegną walczyć za ojczyznę. Podejcie rusek z kałachem to od razu rzucą broń, obsrają się po pachy i zaczną sie do niego zwracać per "Pan", jak to czynią w przypadku policji gdy im sie do dupy dobierze. Ja wiem jakbym w takiej sytuacji postąpił, ale nie wiem jakbym sie zachowal w sytuacji zagrożenia. Prawda jest taka, że ludzi honoru już praktycznie nie ma, istnieją tylko w wyimaginowanej teorii.

Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich wielbiących piłkę, ale prawda jest taka, że porządnych kibiców jest z 15%, reszta to szumowiny.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-06-13, 0:05 2
Taka prawda, gdyby nastała wojna to hejterzy by chowali dupe po kątach a Ci ludzie nie bali by się wyjść aby dopierdolić wrogowi. Sam nie jestem kibicem i nie zabardzo interesuję się polską ligą ale do tych ludzi mam szacunek, bo wiem że gdyby nastały czasy wojny to by się zjednoczyli i nieśli by pomoc potrzebującym.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-06-13, 0:08 7
socjalmmv napisał/a:

Taka prawda, gdyby nastała wojna to hejterzy by chowali dupe po kątach a Ci ludzie nie bali by się wyjść aby dopierdolić wrogowi. Sam nie jestem kibicem i nie zabardzo interesuję się polską ligą ale do tych ludzi mam szacunek, bo wiem że gdyby nastały czasy wojny to by się zjednoczyli i nieśli by pomoc potrzebującym.



Gdyby nastała wojna. A jak wojny nie ma to napierdalają swoich - niewinnych ludzi w parkach, kibiców przeciwnej drużyny, policjantów którzy mają pilnować porządku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie