18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O metalowcach
k................k • 2013-05-27, 1:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-28, 18:16
sarkazm,
hmy gimbusie to ateista nie może już mieć nic przeciwko islamowi skoro w boga nie wierzy ?
ja pierdole jak w tym waszym umca madafaka patolgia joł nie pierdolą o czymś to koniec wasze myślenie się kończy na tych durnych tekstach. Metal trzeba rozumieć a jak widać tu u większości jest problem z jakim kolwiek rozumowaniem kurwa czegokolwiek
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-05-28, 18:27 1
Kurwa ile biedy umysłowej.Większość z was musi mieć najebane przy wypowiedziach miljon emotikon abyście zrozumieli że nie do końca serio są one pisane.
Śmiecie.
PS Fields of the Nephilim rozpierdala dowolny "metal".
Zgłoś
Avatar
Nehereni 2013-05-29, 17:05 1
O matko, ale ciśniecie. Napinacie się strasznie.

Od siebie dodam:
Uważam się za metalówę. Słucham metalu od gówniarza (bo osoby w gimnazjum nie można nazwać dorosłą), ale z młodzieńczych lat wyniosłam też miłość do rocka. Nie zjadam kotów, co do wiary się nie wypowiem, bo to prywatna sprawa każdego. Nie oceniam innych po gatunkach, grunt, żeby oni nie wpierdzielali się ze swoją opinią na mnie i nie zmuszali mnie do zmian.

Każdy ma swój gust, swój typ muzyki. A ze stereotypami nie wygracie, nie ma się więc co napinać.
Amen.
Zgłoś