18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
O metalowcach
k................k • 2013-05-27, 1:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-27, 8:47 91
Jestem metalem od chuja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te jebane jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpierdolenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, kurwicy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta

Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pierdolcie że wszystko jest chujowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego chujostwa Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.

Zgłoś
Avatar
Piooner 2013-05-27, 10:03 8
ale wysyp pedałów się teraz zrobił...
Zgłoś
Avatar
NWC 2013-05-27, 10:45 2
Az mnie brzuch rozbolał, tylko nie wiem czy to przez film czy srać mi sie chce
Zgłoś
Avatar
Letho 2013-05-27, 11:28 5
Też mnie ta sprawa z kotami nurtuje już od dobrych paru lat... o co tu chodzi? Słucham metalu już trochę czasu i ani ja, żaden mój znajomy, ani nawet jakikolwiek muzyk na koncercie kota nie zjadł, ba nawet o tym nie wspomniał. Więc pytanie do ekspertów: skąd to się wzięło???
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2013-05-27, 12:10 4
Karavek nie znajdziesz tu sympatii i zrozumienia.
Idź być rudy gdzie indziej, najlepiej w dupie na półce - po lewej stronie.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-27, 12:35 17


Powiedział co wiedział Łodzianin wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozjebanej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-05-27, 12:37 5
rockface123, żalisz się czy chwalisz , poszukaj w mieście jakiegoś psychologa i z nim pogadaj o twoich problemach .
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-05-27, 12:43 1
Ja wiem skad kot w tej histori, otoz:
za malolata wlezlismy do piwnic starego dworku w mojej wiosce, a tam - pentagramy narysowane, swiece popalone i oczywiscie zdechly kot-niewiem czy nadgryziony bo spierdalalismy w takich podskokach ze jeden z nas buta zgubil...
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-27, 13:39 6
Ezoteryk napisał/a:

rockface123, żalisz się czy chwalisz , poszukaj w mieście jakiegoś psychologa i z nim pogadaj o twoich problemach .



widzę że gimbaza z szkoły wróciła i hejci
Zgłoś
Avatar
k................k 2013-05-27, 14:29 4
Chudy_lis napisał/a:

Karavek nie znajdziesz tu sympatii i zrozumienia.
Idź być rudy gdzie indziej, najlepiej w dupie na półce - po lewej stronie.



Uwielbiam takich ludzi bez dystansu :d Jesteś tak prostym człowiekiem że z rudego zrobiłem się niebieski
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-05-27, 15:25 6
Czczę Szatana, wpierdalam koty i jest mi z tym dobrze.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2013-05-27, 16:33 5
Metalem byłem, metalem jestem i będę, o jedzeniu kotów nie słyszałem ale...
Znam świetny przepis na jogurt z kota, jak ktoś chętny to:



Smacznego
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-27, 16:46 1
Kriski napisał/a:

Metalem byłem, metalem jestem i będę, o jedzeniu kotów nie słyszałem ale...
Znam świetny przepis na jogurt z kota, jak ktoś chętny to:

Obrazek

Smacznego



Smacznego dla skurwiela który wymyślił że metale jedza koty
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-05-27, 17:44 6
Z metalu jakby nie patrzeć wyrasta się..pozostaje sentyment lecz obiera się zazwyczaj inny kierunek muzyki.

Co do autora filmiku.. wnioskuję, iż jest to jakiś lekko opóźniony intelektualnie człowiek, temu tak emocjonalnie podnieca się w swoim filmiku.

Jeszcze ten soad w przerywnikach, ludzie. Co to ma wspólnego z metalem?

..i te jedzenie kotów, ku*a. Pewnie tak samo przywiązujecie do tego wagę, jak do swoich problemów w stylu 'co dzisiaj nałożę na siebie by wszyscy zobaczyli, że jestem metalem'.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie