18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O metalowcach
k................k • 2013-05-27, 1:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-27, 19:58 3
Z metalu się nie wyrasta. Proponuje pojechać do Wacken. Znam kupę ludzi po 30 co nadal popierdalają na koncerty. Zresztą dla zaciekawionych polecam pl.wikipedia.org/wiki/Metal:_A_Headbanger's_Journey
Film pokazujący metal z antropologicznego punktu widzenia. Kilka genialnych wywiadów i w cholerę prób sprecyzowania pojęcia metal.
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-05-27, 20:17 6
Oczywiście też znam takich. Mówiąc, że wyrasta się nie miałem oczywiście wszystkich na myśli.
Lecz najczęściej jest tak iż ten kto nie wyrasta z metalu po prostu sam go robi.

Metal jako tako gatunek kształtuje Cie, otwiera na inne kierunki (oczywiście na jakieś bardziej ambitne, nie jakieś techno czy inne chujstwo).

Po prostu zobacz ile jest dzieciaków które słuchają metalu, noszą swój straszny strój i słuchają SOADów, Linkin Parków czy innych zespołów gdzie myślą że to jest metal.
...a później po prostu, dorastają.
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2013-05-27, 21:02 1
rockface123 napisał/a:

Obrazek

Powiedział co wiedział Łodzianin wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozjebanej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło



Ups rudy detected.
Powiedziałbym "pies cię jebał", ale to byłby mezalians dla psa.

karavek napisał/a:



Uwielbiam takich ludzi bez dystansu :d Jesteś tak prostym człowiekiem że z rudego zrobiłem się niebieski



A łyżka na to - "niemożliwe".
P.S. luzuj majty mój ty mały, rudy psychologu, po prostu wrzuta tak czerstwa, że aż dupa cierpnie.
Zgłoś
Avatar
k................k 2013-05-27, 21:17 1
Chudy_lis napisał/a:

P.S. luzuj majty mój ty mały, rudy psychologu, po prostu wrzuta tak czerstwa, że aż dupa cierpnie.



hehe uwielbiam słuchać że jestem rudy. Zwłaszcza jak daltonista mi to mówi ach z wrażenia aż popuściłem w gacie hehe
Zgłoś
Avatar
Chudy_lis 2013-05-27, 21:28 3
karavek napisał/a:



hehe uwielbiam słuchać że jestem rudy. Zwłaszcza jak daltonista mi to mówi ach z wrażenia aż popuściłem w gacie hehe



To oczywiste, że popuściłeś w gacie. Wieloletnie nawyki trudno wykorzenić ad hoc.
Zgłoś
Avatar
k................k 2013-05-27, 22:15
Wszystko można wyćwiczyć, mam nadzieję że kiedyś nie będę srał w gacie na widok twoich postów.
Zgłoś
Avatar
MaTiXo11 2013-05-28, 0:23
SOAD to nie do końca metal
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-05-28, 0:25 4
szkoda oglądać wypociny kolejnego debila. życie na sadolu straciło sens- tylko filmiki ze zdychającymi brudasami trzymają poziom
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-05-28, 0:25 10


To jest prawdziwa muzyka!
Zgłoś
Avatar
inglor666 2013-05-28, 0:33
Średnie Stary. Zacznijmy od tego że SOAD to nie metal. a resztę ludzie skomentują
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-05-28, 0:40 1
burzum <3 fajny film:)
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2013-05-28, 0:42
co to za kawalek od 0.55?
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-05-28, 0:43
... i jeszcze to 'madafaka' wyrwane z Californication : x
Zgłoś
Avatar
skinskin 2013-05-28, 0:45
ah, a moze z ta czarna magia chodzi o to, ze osoby majace inny gust muzyczny niz ogol ludzi potrafi tez w inny sposob spojrzec na duchowosc i nie uwaza, ze np okultyzm to bzdura.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-05-28, 0:55
rockface123 napisał/a:


Powiedział co wiedział Łodzianin wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozjebanej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło


Japa cwelu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie