18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O metalowcach
k................k • 2013-05-27, 1:36
Metalowiec tez człowiek, podobno. Rozważanie na temat tej zacnej subkultury prowadzone przez karavka,
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-05-28, 6:11 2
Jebać metali i koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-28, 6:32
prawdom jest ze mentale to jedzo koty a nawet psy jak kota nie mogo zlapać
metalowcy brudne ciule
tylko DUBSTEP
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-28, 7:52 3
nawet tych komentarzy nie komentuje, nawet 16-stki widze tutaj nie którzy nie mają, no cóż pakować się i spadać do szkoły bo wpierdol kablem od żelazka dostaniecie od starych

podejrzewam że higienę osobistą mamy sporo bardziej zadbaną do was brudasy i ćpuny, co do rapu no cóż, nikt normalny tego gówna nie słucha tylko jakieś pizdy co bić się potrafią z kolegami ale pojedyńcze jednostki takich ćpunków to mysze pipy

Podejdźcie do metala i powiedzcie mu co o nim myślicie.... powodzenia

dobra nie komentuje już więcej tego syfu, szkoda mojego czasu na takich pierdolców niedorozwiniętych, pozdrawiam każdego normalnego po 18-stce który to czyta.
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-05-28, 8:28 1
@rockface123

Cisniesz po gimbusach(czyt. rapserach) jacy to oni niewychowani, niekulturalni i zjebani wgle tyle ze to ty wyzywasz w kazdym zdaniu przynajmniej 2 razy pierdolony metalowcu. Idz zjedz se kota bo żyłka pierdolnie i bedzie materiał na harda.
Dajcie mu maśc na ból dupy bo cos go uwiera.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-28, 13:13
rockface123,
wiesz co dla mnie to bardziej jebie dres noszony przez miesiąc niż odzienie niejednego z pacholąt i to raczej drechy z patury się nie myją
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-05-28, 13:27
Metal w sumie spoko ale koncerty jeżeli idzie o publikę jebią pedalstwem. Przychodzą takie szczurki z mopami na głowach poskakać i się chwalą potem "jakie to wczoraj zajebiste pogo było".

Tu jest dobra chamówa, będą w dzień dziecka w Warszawie grali
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2013-05-28, 13:57
@Pseudometale, którzy nie wiedzą, o co chodzi z zakąską z kota:



stara (z czasów kiedy black i d'n'b dopiero wyłaniały się z dark elektro) i niskobudżetowa produkcja "Cradle of Fear" z Dannym z Kredek.
Zgłoś
Avatar
Szary_3goista 2013-05-28, 14:00 1
Ludzie ale się spinacie o tą muzyke... Wyraził swoje zdanie, a nie obraził Rapu Sam słucham rapu, czasem też metalu, ale w huju mam zdanie innych o muzyce jakiej słucham. Wam też radze tak zrobić
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-05-28, 14:21
nie dość że rudy to i brudas-pierdolenie...nie ma piwa-wypalony temat.
Zgłoś
Avatar
sk1ba 2013-05-28, 14:57
Wkurwia mnie ten pedał.
Zgłoś
Avatar
kials 2013-05-28, 15:02 2
Jebać metal, w tych czasach dominuje plastik.

Niektórym pół debilom trudno zrozumieć że jak sie czegoś nie rozumie, nie zna na tym to sie kurwa o tym nie mówi, wymądrza, a tym bardziej nie obraża. Metal to metal, a nie wpierdalanie kotów.
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-05-28, 15:29
Co za gówno... Właściwie jak każde tego typu nagrania. Po chuj to tu?
Zgłoś
Avatar
Insejn 2013-05-28, 15:48
rockface123 napisał/a:

Obrazek

Powiedział co wiedział Łodzianin wracaj do swojej przedwojennej kamienicy rozjebanej niemieckim moździerzem, bo za wiele od wojny sie tam nie zmieniło


Widocznie jestes troche przewrazliwiony. Lepsza Lodz niz jakies zadupie
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-05-28, 16:11
rockface123 napisał/a:

Jestem metalem od chuja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te jebane jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpierdolenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, kurwicy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta

Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pierdolcie że wszystko jest chujowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego chujostwa Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.


Sratata jesteś brudas i wielkie dildo Ci w Twoją czarną szatańską dupę.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2013-05-28, 16:40
rockface123 napisał/a:

Jestem metalem od chuja czasu i satanistą nie jestem, on jest w bibli - ja w biblie nie wierzę, jestem ateistą jeśli chodzi o te jebane jedzenie kotów to nie wiem co za tępak to wymyślił ale mam nadzieje że zdech w męczarniach, gdyż nigdy nie doszło do wpierdolenia kota przez metala. Muzyka jest bardzo ciężka a ja takiej potrzebuje w moim życiu, kurwicy bym dostał jakbym miał słuchać jakiegoś pitu pitu dla bitu zwanego rapem, podobno z rapu sie wyrasta

Także Reasumując, słuchajcie sobie czego chcecie, a najlepiej wszystkiego po trochu i wybierzcie sobie to, co wam odpowiada a nie pierdolcie że wszystko jest chujowe, tylko ten jeden gatunek jest dobry, ja tylko za rapem nie przepadam, rocka też słucham i czasem nawet muzyki klasycznej czy innego chujostwa Pozdrawiam, gimbusy w budzie to licze na jakąś dyskusje na poziomie, chyba że nie ma tu żadnych normalnych użytkowników.



Pizda z ciebie nie ateista, a twój avatar o tym najlepiej świadczy. Jak nie wiesz, czemu, to sięgnij do źródła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie