18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NataliaW 2019-12-16, 22:51 54
Wystarczy jedną nogę postawić na pas i czekać, a wtedy już każdy samochód który ma możliwość ma obowiązek się zatrzymać.
Kierowca ma na głowie prowadzenie samochodu, wszystkie jego wskaźniki, znaki poziome pionowe, innych kierowców , pieszych itd... pieszy ma tylko przejść. Jeśli jest takim debilem by wpierdolic się pod samochód to nazywa się selekcja naturalna(wyłączając starych i dzieci).
Przepisy są dobre , ludzie są coraz głupsi. Współczuję mieszkańcom/kierowcom dużych miast jeśli to wprowadza.
Zgłoś
Avatar
lakilan69 2019-12-16, 22:51 18
A tam pierdolenie kolejnego typa, który chce mieć wszystko w dupie jak jedzie swoim motorem czy tirem. Najlepiej nie robić nic i czekać, aż kierowcy łaskawie zaczną być bardziej ostrożni w rejonach przejść.
Ja pierdole ile tych przejść jest na danej ulicy? Taki to problem trochę się skupić, zwolnić, żeby nikogo ewentualnie nie przejechać na nim?

Temat o przejściach, a ten o budowie metra w każdym mieście pierdoli.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-12-16, 23:10 46
lakilan69 napisał/a:

A tam pierdolenie kolejnego typa, który chce mieć wszystko w dupie jak jedzie swoim motorem czy tirem. Najlepiej nie robić nic i czekać, aż kierowcy łaskawie zaczną być bardziej ostrożni w rejonach przejść.
Ja pierdole ile tych przejść jest na danej ulicy? Taki to problem trochę się skupić, zwolnić, żeby nikogo ewentualnie nie przejechać na nim?
Temat o przejściach, a ten o budowie metra w każdym mieście pierdoli.



dla czego wymagasz ostrożności od kierowców a od pieszych już tego nie wymagasz? to oni giną a nie kierowca i to oni powinni najbardziej uważać! więcej przywilejów dla pieszych to więcej ciemnoty na przejściach
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-12-16, 23:27 6
dlaczego o pieszych mówicie oni?
Zgłoś
Avatar
Miles87 2019-12-16, 23:28
Ja to mam nadzieję że pis wprowadzi podatki w kwocie 2 tyś zł netto miesięcznie dla każego.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-16, 23:43
Byku35 napisał/a:

dlaczego o pieszych mówicie oni?



A jak mamy pisać?
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2019-12-16, 23:46 11
W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo.

A nie, czekaj... o Polsce mowa...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-17, 0:14 26
Mgmacius napisał/a:

W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo.
A nie, czekaj... o Polsce mowa...



W każdym cywilizowanym kraju pieszy ma oczy w głowie a nie w dupie.
A nie, czekaj....
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-12-17, 0:30 10
NataliaW napisał/a:

Kierowca ma na głowie prowadzenie samochodu, wszystkie jego wskaźniki, znaki poziome pionowe, innych kierowców , pieszych itd... pieszy ma tylko przejść..



rozumiem teraz dlaczego prowadzenie samochodu niektórych przerasta
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-12-17, 5:23 11
sensualna napisał/a:

dla czego wymagasz ostrożności od kierowców a od pieszych już tego nie wymagasz? to oni giną a nie kierowca i to oni powinni najbardziej uważać! więcej przywilejów dla pieszych to więcej ciemnoty na przejściach



Ciemnoty powiadasz, zaskocze Cię Polska jest w czołówce krajow z kierowcami o niedojebanie mózgowym. Nad nami są tylko Rumuni, Bułgaria i Słowacja. Taka Finlandi A gdzie ten system dziala od wielu lat ma połowę niższy wskaźnik wypadków gdzie o Estoni nawet nie wspomne bo to jest dla nas abstrakcja. Na obecną chwilę masz kierowców z klapami na oczach typu ( janusz w golfie TDI) król szos i ulic, o szeryfach nie wspomne. Powinmo się jeszcze zostrzyć mandaty od wysokosci pensji lub wartości pojazdu oraz przeglądy techniczne.



Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-17, 6:40 9
intermag napisał/a:

Ciemnoty powiadasz, zaskocze Cię Polska jest w czołówce krajow z kierowcami o niedojebanie mózgowym. Nad nami są tylko Rumuni, Bułgaria i Słowacja. Taka Finlandi A gdzie ten system dziala od wielu lat ma połowę niższy wskaźnik wypadków gdzie o Estoni nawet nie wspomne bo to jest dla nas abstrakcja. Na obecną chwilę masz kierowców z klapami na oczach typu ( janusz w golfie TDI) król szos i ulic, o szeryfach nie wspomne. Powinmo się jeszcze zostrzyć mandaty od wysokosci pensji lub wartości pojazdu oraz przeglądy techniczne.



I bardzo dobrze. Jak najbardziej tepic tych debili za kierownicą. W mieście ponad stową niektórzy zapierdalą. Czekać na przejściu aż którys frajer łaskawie przepusci. Kurwa jak ja nie cierpię tej pierdolonej faszywej polski. Kiedyś była prawdziwą polską ojczyzną teraz to kurwa zlepek scierwa i oszustów.
Te przepisy są tak jak te pierdolonie o ekolodze a tak naprawdę o hajs kurwa chodzi. Tylko pieniądz się liczy bo to jest priorytet. Hajs, hajs i jeszcze raz hajs a zwykłym ludzią się obrywa.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2019-12-17, 7:04 6
Bez zbędnego rozpisywania:

1.Przepis jest bardzo, bardzo zły.

2.Jeśli ktoś nie kuma, dlaczego, po co i dla kogo został wprowadzony, bo to aż razi w oczy - niech usunie konto...
Zgłoś
Avatar
k................1 2019-12-17, 8:28 6
huj to nas obchodzi co o tym sądzisz głąbie
Zgłoś
Avatar
erolus234 2019-12-17, 8:36 8
Mam takie pytanie. Filmów z Youtube nie da się oglądać na youtube?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie