18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
z................r 2013-12-09, 14:51 5
a własnie muszę sobie kupić słuchawki leci
Piwko
p.s pokaż cycki
Zgłoś
Avatar
A................C 2013-12-09, 15:24 11
Jestem gorącą zwolenniczką słuchania na słuchawkach. Mam święty spokój sam na sam z muzyką i jakość którą z trudnością osiągnęła bym na sprzęcie stacjonarnym. iPod Touch 4G ze wzmacniaczem FiiO E12 a do tego AKG K550.
Zgłoś
Avatar
z................r 2013-12-09, 15:27 4
Ania92_85C,
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-12-09, 15:34
przepraszam zrobicie mi pałe
Zgłoś
Avatar
jpdl 2013-12-09, 22:29
Te słuchawki od ipoda ciężko nazwać w ogóle słuchawkami - to się nadaje jedynie do książek. Zresztą do większości telefonów dają podobne gówno.

Ciekaw jestem jak się słucha na takich elektrostatykach za 9k zł Kiedyś sobie kupie takie
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2013-12-09, 23:37 1
Mogła byś tępa dzido wejść w te dokumentalne czasem i poczytać.....tylko nie bój się i po mału bo tam dużo literek jest.
Zgłoś
Avatar
Dolot_93 2013-12-09, 23:39 3
"wrzucę tutaj bo dokumentalnych sama nie oglądam"

...Na obiad tylko zupa bo schabowego nie jem...

...do dokumentalnych bo długie
Zgłoś
Avatar
ukashekk 2013-12-10, 1:58 5
Adulka, musisz dobrze kolbę obrabiać że ci facet kompa w kuchni zamontował
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-12-10, 2:00 4
Zacytuje dzisiaj usłyszany komentarz " Koleżanko Ty tu magi do zupy szukasz czy chuja do dupy ? "
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-12-10, 2:05
@jpdl
Obczaj sobie nowe słuchawki do iPoda/iPhone - EarPods. Wymiatają. Są chyba najlepszymi słuchawkami (jak chodzi o dźwięk) w tej cenie.
Zgłoś
Avatar
xFareNx 2013-12-10, 2:44 1
Nie no, dla mnie zajebiście! Sam bym pewnie nigdy nie wpadł na ten pomysł, żeby sprawdzić jak działają słuchawki czy też różnicach dotąd mi nieznanych, piwko leci
Zgłoś
Avatar
menelreoot 2013-12-10, 4:19
ukashekk napisał/a:

Adulka, musisz dobrze kolbę obrabiać że ci facet kompa w kuchni zamontował



Nie tylko dobrze kolbę obraca, ale i świetnie gotuje, więc na pewne przywileje zasłużyła.
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-12-10, 4:20 5
menelreoot napisał/a:



Nie tylko dobrze kolbę obraca, ale i świetnie gotuje, więc na pewne przywileje zasłużyła.



Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-12-10, 8:10
Nameless napisał/a:

@jpdl
Obczaj sobie nowe słuchawki do iPoda/iPhone - EarPods. Wymiatają. Są chyba najlepszymi słuchawkami (jak chodzi o dźwięk) w tej cenie.


Są tak kompletnie beznadziejne... Handluję lepszymi słuchawkami (mam ofercie też topowe modele nausznych), co ciekawsze słuchawki mają ogromną przewagę na tym tanim, czy dołączanym do telefonów badylarstwem - nie trzeba słuchać głośno, żeby coś usłyszeć.

Jak chcecie fajne słuchawki do biegania, to polecam Sennheiser OCX685i by Adidas - świetnie leżą, trwałe no i sterowanie do Apple działa super. Mam je już trochę ponad rok i eksploatuje ile się da i działają bez zarzutu.

Outdoorowe polecam Sennheiser Momentum, lub trochę tańsze Beyerdynamic Custom One Pro - do przenośnych odtwarzaczy rewelacja, a w COP jest możliwość regulowania ilości basu - wystarczy przesunąć przesłonę bas-refleksu.

Obawiam się, że katowanie muzyki na dużych głośnościach, na pchełkach, które kompletnie uszczelniają ucho może się kiedyś odbić na słuchu :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie