18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JURIJ_77 2012-06-07, 8:12
McMenel napisał/a:


Ale tacy jak widać nie interesują policji bo przecież nie stanowią aż takiego zagrożenia dla ruchu jak np przekraczający o 10 km/h kierowca osobówki.



nie policję oni interesują, a ITD a jak już ITD się zajmie takim mobilem, to mandacik zaczyna się od 5tyś zł w górę - także bardzo opłacalne. Swoją drogą, to ci kierowcy nie mają prawa "kierować" sobie ruchem - nikt im nie dał takich uprawnień. Nagrywać sytuację, filmować blachy, wzywać Inspekcję lub Policję - bo to co te dwa łby robiły to było zwykłe kurewstwo. Zajeżdżał nawet drogę na utwardzonym poboczu ...
Zgłoś
Avatar
iron1818 2012-06-07, 9:07
widac ze nowi uczestnicy sadistica chyba bo nie obejzeli tego na czym to polega hejterzy i amatorzy bez wlasnego spojrzenia na swiat polecam ogladac nie tylko jedna strone jak to wyglada z osobowki ale tez jak i z ciezarowki

sadistic.pl/rafal-o-wyprzedzaniu-tira-tirem-vt117329.htm
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-06-07, 12:12
@ZiomZaZiomem i gdzie te kilka słów?
Zgłoś
Avatar
DiabełzPiekła 2012-06-07, 13:44
nanab napisał/a:


No to zajebisty protest. Wiadomo przecież że to kierowcy osobówek ustalają ceny paliw i ich trzeba trollować...



Ty to jesteś jednak gupi, albo należysz do grona ludzi których podwyżki cen paliw nie dotyczą bo Ty tankujesz zawsze za 50 zł.
Jeśli jeździsz samochodem to ten protest był także w Twoim interesie. Oni nie blokowali osobówek tylko ruch a to różnica.
Ale oczywiście szlachta w osobówkach wie lepiej.
A co ja się tak produkuje jak pojebany i tak nie zrozumiesz :/
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-07, 20:30
To wytłumacz mi-imbecylowi. Jaki wpływ na ceny paliw ma blokowanie autostrady? Co taka blokada obchodzi tych którzy ustalają ceny?
Zgłoś