18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RIFU 2012-06-04, 7:58 7
Przypominam, że w każdym zawodzie są ludzie i parapety ! Przez takich kilku debili później inni, normalni kierowcy ciężarówek cierpią.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-06-04, 8:06 3
i w takim wypadku dzwonić po pały za utrudnianie ruchu, w moim przypadku jak bym miał taką kamerę i nagrał takie coś, zaraz bym dzwonił po Policję i mieliby po solidnym mandacie
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2012-06-04, 8:12 4
jak kaganiec mają na 90km/h to sie nie dziwta że wyprzedzanie troche trwa...
Zgłoś
Avatar
ZiomZaZiomem 2012-06-04, 8:14 1
UP

Czy wnioskując po filmiku , Twoim zdaniem oni jadą 90 ? Bo mi się nie wydaje...
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-06-04, 8:27 11
wyprzedzić takiego, zmusić do hamowania, wyciągnąć z kabiny i ręcznie dać nauke jazdy
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2012-06-04, 8:31 1
Myślę, że oni to robia dla rozrywki i żeby nie zasnąć w trasie.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-06-04, 8:59 23
Może motocyklem ominiesz korki jak szlachcic, ale tylko kierowcy ciężarówek są wstanie narzucić innym swoją wolę niczym król.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-06-04, 9:35 2
Gdzie ci szołmeni z "Uwaga Pirat"?
Zgłoś
Avatar
mkmkmk2 2012-06-04, 9:36 30
Oni "rozładowują" korek. Zamiast palić sprzęgło i skakać jak zająć w korku, chłopaki dają niski bieg i toczymy się do przodu - powoli ale systematycznie. Potem jak widzą że przed nimi robi się luźniej "otwierają" z powrotem pas jazdy i po sprawie. Z innego punktu widzenia jest to może denerwujące dla i tak zniecierpliwionych kierowców osobówek i być może nawet nie zgodne z przepisami, ale ci goście w ciężarówkach naprawdę nie mają złych intencji.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-06-04, 9:51 26
mkmkmk2 napisał/a:

Oni "rozładowują" korek. Zamiast palić sprzęgło i skakać jak zająć w korku, chłopaki dają niski bieg i toczymy się do przodu - powoli ale systematycznie. Potem jak widzą że przed nimi robi się luźniej "otwierają" z powrotem pas jazdy i po sprawie. Z innego punktu widzenia jest to może denerwujące dla i tak zniecierpliwionych kierowców osobówek i być może nawet nie zgodne z przepisami, ale ci goście w ciężarówkach naprawdę nie mają złych intencji.



Cóż pozostaje ci życzyć lepszej uwagi na lekcjach w gimnazjum bo logiką swojej wypowiedzi prezentujesz dziś poziom przedszkola. Ono właśnie tworzą sztuczny korek. Przy następnym zjeździe czy skrzyżowaniu zrobi się niesamowity burdel ponieważ ciągną za sobą niezły sznurek pojazdów. To dwóch kretynów którym się nudzi w trasie i sobie grają w gierki. Ale tacy jak widać nie interesują policji bo przecież nie stanowią aż takiego zagrożenia dla ruchu jak np przekraczający o 10 km/h kierowca osobówki. Bo przecież kurwa jego mać to prędkość jest wg idiotów z policji najczęstszym powodem wypadków. A nie chujowy stan dróg gówniane kursy i egzaminy na prawo jazdy gdzie kurwa nie uczą płynnej i dynamicznej jazdy ale skupiają się na kurwa chirurgicznym parkowaniu tyłem. Gdzie kurwa uczą odruchów a nie jebanego kurwa myślenia.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-06-04, 10:01 1
wpierdoliłbym na golą dupę
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-06-04, 10:19
co w tym takiego złego? każdy się gdzieś śpieszy nonstop wyprzedzają każdego jak pojebani kierowcy osobówek dobrze im tak
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-06-04, 10:36 4
łooooooo jeeezuuuuu i zaraz się zacznie...tiry to, motocykliści tamto, a przedstawiciele handlowi to już w ogóle. Kolejny temat godzien "Rozmów w toku" - chyba powinien powstać nowy dział
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-06-04, 10:45
mam nadzieje ze ten na prawym pasie za to ze go tak przeciagnal zginie w wypadku. Mam tez nadzieje ze to nie bedzie smierc natychmiastowa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie