18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BarteQ 2012-06-06, 21:17
@komandoklucha
Tak tak tak masz święta racje, Twoja jest tylko racja!
Zgłoś
Avatar
BlackRaven45 2012-06-06, 21:33
Był już o tym filmik na sadisticu, że ciężarówki mają ograniczenie do 90km/h także wyprzedzanie jednym takim potworem drugiego trwa dość długo...
Zgłoś
Avatar
majones123 2012-06-06, 21:49
nazwa piosenki?
Zgłoś
Avatar
kowal86 2012-06-06, 21:50
fajna piosneka, jak ktoś może niech poda tytuł.

"piosenka"!
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-06, 21:53 3
mkmkmk2 napisał/a:

Oni "rozładowują" korek. Zamiast palić sprzęgło i skakać jak zająć w korku, chłopaki dają niski bieg i toczymy się do przodu - powoli ale systematycznie. Potem jak widzą że przed nimi robi się luźniej "otwierają" z powrotem pas jazdy i po sprawie. Z innego punktu widzenia jest to może denerwujące dla i tak zniecierpliwionych kierowców osobówek i być może nawet nie zgodne z przepisami, ale ci goście w ciężarówkach naprawdę nie mają złych intencji.


To jest kierowca zawodowy:

To jest policjant:


Od kierowania ruchem są policjanci, a kierowcy zawodowi są uczestnikami ruchu drogowego, nikt im nie dał póki co takich uprawnień, jak policjantom drogówki, więc sami niech sobie też tego prawa nie roszczą.

Na koniec krótka lekcja przepisów dla półmózgów tobie podobnych, co o kodeksie słyszeli i gdzieś im tam dzwoni, ale nie wiedzą za bardzo w którym kościele:

Art. 19. 2. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym;


Koniec pierdolenia, ci tirowcy to jebane kurwy, które nie powinny prawka do ręki dostać.
Zgłoś
Avatar
John Deere 2012-06-06, 21:56
a wy jesteście pedały, macie wonty nie wiadomo o co, że na kilka minut zablokowali pas ? No i co z tego droga jest dla wszystkich a że musicie swoim Golfem zapierdalać jak pojebani to już wasz problem.
Zgłoś
Avatar
mezzzol 2012-06-06, 22:28
za offspringa dam piwo
Zgłoś
Avatar
Jo[H]nY 2012-06-06, 22:30
0:35 Poldek idzie bokiem!
Zgłoś
Avatar
pwck87 2012-06-06, 22:30
lapps napisał/a:



z moich obserwacji wynika, ze ponad polowa kierowcow ciezarowek to sa parapety. za zamulanie lewego pasa to powinni kare smierci wprowadzic. albo pare lat w kamieniolomach



Gratuluje, że przez całe swoje życie zdążyłeś poznać "ponad połowę kierowców ciężarówek"... To powiedz ilu jest ich w sumie skoro masz takie obserwacje?
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-06, 22:40
John Deere napisał/a:

a wy jesteście pedały, macie wonty nie wiadomo o co, że na kilka minut zablokowali pas ? No i co z tego droga jest dla wszystkich



Zaparkuję sobie na autostradzie w poprzek bo przecież droga jest dla wszystkich więc wszystko mi wolno.
Zgłoś
Avatar
Nygus93 2012-06-06, 22:59
to jest s7 odcinek pomiędzy Grójcem a Radomiem
Zgłoś
Avatar
DiabełzPiekła 2012-06-06, 23:40
Kurwa ale wy jesteście głupi. Ktoś wrzuci durny filmik, nie opisze o co kaman i zlatuje się stado hejterow.
Filmik był nagrany podczas protestu przeciwko wysokim cenom ON,
kiedy to kierowcy ciężarówek blokowali w ten sposób drogi. Wiem myślenie boli.
Zgłoś
Avatar
tbst25 2012-06-06, 23:56
Jakiś czas temu jechałem na A4 i widziałem podobne zachowanie. Wyprzedziłem pasem pomocniczym dla włączających się do ruchu z prawej strony, identycznie jak kierowca skody na filmie,
następnie zatrzymałem się na parkingu przy stacji benzynowej odpocząć, coś zjeść( po kilkudziesięciu kilometrach). Po jakimś czasie miłe zaskoczenie, blokujące Tiry wjeżdżają na ten sam parking. Zapamiętałem nr rejestracyjne, okrążyłem sobie ciężarówkę i zapytałem stojących kierowców po co i w jakim celu blokowali innych uczestników ruchu. Dostałem nie kulturalną odpowiedź na co jednemu odpłaciłem równie nie kulturalnym zachowaniem. Pozdrawiam czerwone Scanie i kolegę, który uciekał do swojej ciężarówki
Zgłoś
Avatar
skurvell 2012-06-07, 0:58
Gdzie teraz jest ten obrońca praw ciężarowców który tłumaczy takie idiotyczne zachowania?
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-07, 1:31
tbst25 napisał/a:

Filmik był nagrany podczas protestu przeciwko wysokim cenom ON,
kiedy to kierowcy ciężarówek blokowali w ten sposób drogi. Wiem myślenie boli.


No to zajebisty protest. Wiadomo przecież że to kierowcy osobówek ustalają ceny paliw i ich trzeba trollować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie