18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
O znalazłem 100 zł
Nellum • 2019-08-09, 19:36
Ogólnie nie lubię pranków ale reakcja tych żuli mnie rozwaliła
Typ wkręca, że znalazł 100zł


jak by kogoś interesowała całość to proszę link jest jeszcze kilka perełek
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2019-08-11, 9:19
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



Jakie starsze pokolenie? Jak to żule. Oni by przehandlowali swoją własną rodzoną matkę za pół litra podłej gorzałki, a ty na ich podstawie oceniasz całe pokolenie?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-08-11, 15:27
ScrappyCoco napisał/a:

Jakie starsze pokolenie? Jak to żule. Oni by przehandlowali swoją własną rodzoną matkę za pół litra podłej gorzałki, a ty na ich podstawie oceniasz całe pokolenie?


Obejrzyj cały film dany w opisie, a zrozumiesz o czym pisałem.
Zgłoś
Avatar
pepepe 2019-08-11, 17:54
Brzoza tfuuu
Zgłoś
Avatar
bellaćwir 2019-08-11, 23:32
jebać starych ludzi prądem
Zgłoś
Avatar
kenzol 2019-08-12, 1:11
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.


No jak będziesz starszym pokoleniem, to zapewne będziesz tak mówić. Ty na pewno, bo najmądrzejszy jesteś.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2019-08-16, 2:49
TB303 napisał/a:

A potem te starsze pokolenie będzie mówić, że należy im się szacunek, że bieda, że młodzi ludzie to niekulturalni i najgorsze bydło.



Pierdoolisz, to tak jakby z Twojego pokolenia pokazać plastikowe laski z przerośniętymi dupami w sam raz do twerkowania, co robią gałę częściej niż zęby szorują, albo cioty w rurkarch naciąganych na te opasłe dupska kombinerkami na których widok człowiek się zastanawia ile metrów bieżących chuja to coś już pociągnęło i uznał to za wzorzec pokolenia całego. Kiedyś sam będziesz w ich wieku i szczyl w Twoim wieku bedzie mieć o Tobie zdanie jak o luju z rynsztoka.

Zresztą Chodzi sobie Seba-Wardęga i wkurwia ludzi i robi z ich reakcji show. Jaka publika takie show
Zgłoś