18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Bmwf10520 2024-06-20, 20:54 1
Takafura napisał/a:

Gdy powołano Cie do odbycia zasadniczej służby woskowej ( 2 lata, pod koniec 1,5 roku) na początku byłeś świerzakiem czyli "kotem".
I albo zostawałeś "stalowcem" albo "falowcem". W drugim przypadku przestrzegałeś fali, coś jak grypsera w więzieniu. A kotem przestawałeś być po rytuale obcinki ogona...



po przycince było sie Filcem ...do obcinki.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-20, 20:59 1
A ludzie chcą przymusowego wcielania dla obrony ojczyzny a później się będą dziwić jak się nad kimś znęcano bo to tradycja i ten postanowi zginać w koszarach zamiast na froncie ale najpierw powystrzela masowo swoich ,,kolegów". Pamietam że było sporo takich przypadków w Rosji na początku wojny
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-20, 21:01
Wiosna 96 JW2189

Ktoś z okolic wawki?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-20, 21:03 1
Bmwf10520 napisał/a:

po przycince było sie Filcem ...do obcinki.


Ja bez większych oporów zostałem stalowcem, jako kapralowi i to z "plecami" ( szwagier kumplował się z bardzo porządnym majorem ze sztabu) nie groziły mi jakieś prawdziwe szykany ze strony starych...
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2024-06-20, 21:04 3
"pewnie 95 % sadoli z kitami na kilometr nie wie o czym mowa..." Nie, tylko ty kurwa jesteś jaśnie oświeconym. Reszta to debile.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-06-20, 21:08
Chuja sobie porównywał
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-20, 21:27
Jaten napisał/a:

Wojsko, łopatami?!



Może to saperki.
Zgłoś
Avatar
MDR 2024-06-20, 21:29 7
To faktycznie przylazło ze wschodu. U nas nazywało się "fala" a u kacapów "Diedowszczyna" Nadal zresztą w tym ich zjebanym wojsku to jest.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-20, 21:29 1
Lubiłem falę. Swoje trzeba było przejść, ale to wyrabiało charakter.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-20, 21:39 1
smc napisał/a:

Lubiłem falę. Swoje trzeba było przejść, ale to wyrabiało charakter.



Nie obraź się, ale z od początku lat 90-tych gdy skrócono służbę zasadniczą do 1,5 roku fala mocno osłabła. Było trochę kocenia, ale więcej wygłupów niż wyrabiania charakteru. Z tego co słyszałem od trepów wcześniej było to mocno popierdolone.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-20, 22:07 3
Takafura napisał/a:

Ja bez większych oporów zostałem stalowcem, jako kapralowi i to z "plecami" ( szwagier kumplował się z bardzo porządnym majorem ze sztabu) nie groziły mi jakieś prawdziwe szykany ze strony starych...



Bardzo przepraszam,ale nie masz się czym chwalić. Już ja kurwa znałem takich kaprali. A ojciec szwagra teścia od strony matki brata kuzyna ze strony ciotki -to już dramat. Znaczy byłeś pizdą,ale mogłeś liczyć że ktoś pampersa zmieni?
Zgłoś
Avatar
WhyDuck1 2024-06-20, 23:03 2
U nas były pasy na dupe od staruchów, setka wódki do wypicia, pocałowanie Orzełka na czapce i sprint z dupą na zimna blache. Powinno to wrócić to by niektóre jełopy poznały smak życia i dyscypliny.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2024-06-20, 23:10 2
WhyDuck1 napisał/a:

U nas były pasy na dupe od staruchów, setka wódki do wypicia, pocałowanie Orzełka na czapce i sprint z dupą na zimna blache. Powinno to wrócić to by niektóre jełopy poznały smak życia i dyscypliny.



Tak właśnie ja miałem tylko wódki dostałem pół szklanki, jeden z najebanych dziadków tak przyjebał mi pasem że klamra trafiła mnie centralnie w jaja aż sobie klękłem. 34 Brygada Kawalerii Pancernej, 2 batalion, 4 kompania, Żagań-Las, Jesień '95.
Zgłoś
Avatar
acetylosalicylowy 2024-06-20, 23:25 3
jebać fale
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-06-20, 23:40 6
BDSMowe pedalstwo level max.
Gorzej to już tylko w seminarium
Haaa tffuuuu pedały jedne.
Nie ma większego pedalstwa nad falę w wojsku.
Zgłoś