18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
smc 2024-06-20, 23:47
Takafura napisał/a:

Nie obraź się, ale z od początku lat 90-tych gdy skrócono służbę zasadniczą do 1,5 roku fala mocno osłabła. Było trochę kocenia, ale więcej wygłupów niż wyrabiania charakteru. Z tego co słyszałem od trepów wcześniej było to mocno popierdolone.



Pewnie dlatego mi się podobało
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-06-20, 23:54
Wszystko dobrze tylko dlaczego nie na gołą dupę ja się pytam?
Zgłoś
Avatar
niejemmiesa 2024-06-21, 0:00 9
WhyDuck1 napisał/a:

U nas były pasy na dupe od staruchów, setka wódki do wypicia, pocałowanie Orzełka na czapce i sprint z dupą na zimna blache. Powinno to wrócić to by niektóre jełopy poznały smak życia i dyscypliny.



Akceptowałeś że cię napierdala paskiem po dupie banda ludzi a dyrekcja wojska nic z tym nie robi chociaż w razie konfliktu miałeś poświęcić kończyny albo życie. Ładny mi smak życia . Rosyjski system wartości wyjebane co robią z żołnierzem nawet swoi podczas pokoju. Liczy się sztuka mięsa armatniego.
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-06-21, 5:45 2
Bonhart napisał/a:

Kocenie to znecanie sie niedojebanych przegrywow nad fizycznie slabszymi bo ktos im dal chwilowa „wladze”. Po wyjsciu dalej byli cieciami od ktorych absolutnie nic nie zalezalo. I takie przegrywy z nostalgia wspominaja „do re czasy”. Tfu



"Obcinka" to nie "kocenie", "obcinka" to coś jak inicjacja z kota na żołnierza, ale tutaj to zwykłe znęcanie się.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-06-21, 7:13
BigLebovsky napisał/a:

Bardzo przepraszam,ale nie masz się czym chwalić. Już ja kurwa znałem takich kaprali. A ojciec szwagra teścia od strony matki brata kuzyna ze strony ciotki -to już dramat. Znaczy byłeś pizdą,ale mogłeś liczyć że ktoś pampersa zmieni?



A proszę bardzo. Dla falowców - jak najbardziej byłem pizdą. Dodatkowo byłem na kompanii jedynym po maturze, ba, nie kradłem, nie lubię wódy i nadal bardzo rzadko kłamię.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2024-06-21, 7:14 4
Podludzie którzy ukończyli zasadniczą służbę wojskową zawsze wspominają to wspaniale w sumie nic więcej w życiu nie osiągnęli musieli się nauczyć regułki na pamięć pogonić później chwilę młodych a teraz qurła kiedyś to boło.
Zgłoś
Avatar
SignioreMonsignore 2024-06-21, 8:51 1
Bonhart napisał/a:

Kocenie to znecanie sie niedojebanych przegrywow nad fizycznie slabszymi bo ktos im dal chwilowa „wladze”. Po wyjsciu dalej byli cieciami od ktorych absolutnie nic nie zalezalo. I takie przegrywy z nostalgia wspominaja „do re czasy”. Tfu



Prawda. Jak byłem w wojsku już w tym "normalniejszym" vo prawda na stołówce było paru takich kucharzyków, którzy myśleli że mogą sobie młodych poganiać. Przeliczyli się jak "koty" się zebrały i okopali staruszków tak że już do końca służby siedzieli cichutko jak trusie
Zgłoś
Avatar
No.ja9re9my9 2024-06-21, 11:12
Jak Indie to w zębach zamiast czerwonej książeczki, trzyma pewnie kość dziadka wylowioną z gangesu albo innego szczura
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2024-06-21, 11:20 2
Jak czytam wpisy Hallmana, to sam mam ochote mu kite przyciac, bo kazda jego wypowiedz zawiewa ignorancja i prymitywizmem. Nie za madry to czlek...
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-06-21, 11:55 1
Takafura napisał/a:

A proszę bardzo. Dla falowców - jak najbardziej byłem pizdą. Dodatkowo byłem na kompanii jedynym po maturze, ba, nie kradłem, nie lubię wódy i nadal bardzo rzadko kłamię.



Po maturze? Człowieku ja byłem jedynym ze średnim, a zdarzało się nawet podstawowe niepełne.
A fala moim zdaniem była potrzebna. Ale fala na zasadzie hierarchii i porządku -bez znęcania się. No ale jeśli ktoś poczuł się urażony bo musiał jechać wieczorem rejony... Cóż...
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-06-21, 15:18 1
uFo125 napisał/a:

Podludzie którzy ukończyli zasadniczą służbę wojskową zawsze wspominają to wspaniale w sumie nic więcej w życiu nie osiągnęli musieli się nauczyć regułki na pamięć pogonić później chwilę młodych a teraz qurła kiedyś to boło.



U mnie w Lublincu było 3 po zawodowej,jeden był na kuchni i dwóch na warsztacie.
Fala - po kilku zdaniach randomowych ludzi wyciągasz wnioski.
Co jednostka to inaczej to wygladało,widze obce jest ci pojęcie dyscypliny i fakt iż żołnierz bez dyscypliny to już lepiej pokój podpisać z miejsca.
Wycinki fali,obraz jaki jest przedstawiang jest wypaczony a taki jak ty wyciaga wniosek.
Film włączasz i po 5 minutach znasz cały,wyciagasz wnioski?
No i gdybyś był ogarnięty to byś wiedział dlaczego,gdzie i ilu było po zawodówce a dlaczego w innych miejscach bez wyższego mogłes sobie tylko zdjecie zrobic pod bramą.
Ja pomine już specjalizacje ....szkoda strzępic ryja na kogoś co" po rąbku ocenia całą suknie"
Zgłoś
Avatar
Belweder 2024-06-22, 11:48
Co to obcinka i kity patusie?
Zgłoś
Avatar
Elvisior 2024-06-22, 12:06
Te mądralo jak już to obcinka była pasami a tu ewidentnie widać że dostaje wpierdol za coś a nie kurwa obcinka i jeszcze w Indiach tam co najwyżej na 100 dni przed końcem to może dostają krowę do jebania dziennie
Zgłoś