18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Jak donosi nasz specjalny wysłannik z Fabryki Snów nowa moda zapanowała w Hollywood. Nowa moda na odchudzanie. Największe gwiazdy łykają tabletki z główką tasiemca, żeby pozostać szczupłe i piękne.

Dieta tasiemcowa była popularna w Ameryce do lat trzydziestych XX wieku, szczególnie wśród dżokejów, choć nie tylko. Słynna śpiewaczka Maria Callas straciła podobno 20 kilogramów w ciągu roku! Dzięki tasiemcowi, którym się zaraziła. Odchudzające tabletki można było nawet kupić od wędrownych lekarzy czy komiwojażerów. Były powszechnie reklamowane.

Kontrowersyjna dieta odeszła w zapomnienie. Aż do teraz. Tabletki z główką tasiemca zaczynają zdobywać coraz większą popularność, głównie w Los Angeles, gdzie mieszka większość hollywoodzkich sław.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kontrowersyjną dietę stosowały największe gwiazdy, choć oficjalnie wszyscy zaprzeczają. Chodzą słuchy, że nawet Angelina Jolie szybki spadek wagi po kolejnej ciąży zawdzięcza "tasiemcowym" tabletkom. Czy to prawda? oby nie, gdyż dieta tasiemcowa powoduje spadek wagi, mdłości, bóle głowy, infekcje, oraz biegunkę. W skrajnych przypadkach nawet śmierć osoby, która zdecydowała się na tą makabryczną formę odchudzania.

salon24.pl
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-09-19, 20:13 1
Oj, przydałaby mi się taka "kuracja".
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-09-19, 20:16
Linek, no pain, no gain.

Jestem ciekaw, kiedy w ofercie będą owsiki.
Zgłoś
Avatar
sadistikexekution 2009-09-19, 21:08
Proponuję dietę cud - oddać wszelką kasę i łazić z lumpami po śmietnikach , parę kilo stracą te gwiazdki w okamgnieniu
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-09-19, 21:31
marcin , takie coś to dla homoseksualistów , będzie ich ciągle dupa krecic

dieta z tasiemcem , w sumie obrzydliwa jest myśl że się żyje z czymś w środku co pasożytuje na tobie ale dieta skuteczna

sadistikexekution - to miało być śmieszne , żałosne czy głupie?
Zgłoś
Avatar
TrawNick 2009-09-19, 22:47
chcesz szybko stracić na wadzę?
odjeb sobie rękę.
Zgłoś
Avatar
rambo_killer 2009-09-20, 1:27
Ale autor "artykułu" się przeraził! Powinien z miesiąc na hardzie posiedzieć, to może by zmienił zdanie. Ja tam nie widzę nic strasznego w posiadaniu pasożytów. Nawet nie zdajecie sobie często sprawy z tego że coś w was siedzi... Sam nie wiem, czy połknąłbym dobrowolnie coś takiego, ale zawsze można wziąć odpowiedni lek i wydalić x[zależy jak długo żyje] centymetrowego tasiemca.
Zgłoś
Avatar
m................a 2009-09-20, 9:16
A w Polsce juz można to nabyć?
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-09-20, 11:35 2
Słyszałam juz dawno o tych tabletkach, ale nie drążyłam, bo myślałam, że juz dawno na Sadisticu było.

To kolejny dowód na to, ze dzisiejsza pogoń za wychudzoną sylwetka nie ma nic wspólnego z naturalnym wyglądem człowieka. No chyba że posiadanie tasiemca, biegunka, mdłości i w ogóle brak zdrowia to naturalna i piękna rzecz. To ja już wolę zjeść kiełbasy i mieć może troszkę miękciejszy brzuch, ale przynajmniej wyglądać normalnie i dobrze się czuć. O.

No i znów się rozgadałam. Powinnam dostać od Centa jakiś dzienny limit znaków do wykorzystania czy coś
Zgłoś
Avatar
yetisize 2009-09-20, 13:16
A link do artykułu jest tu
humbug.pl/texts/view?art=sensacyjna_i_obrzydliwa_dieta_opanowala_hollywood
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-09-20, 13:28
Saia napisał/a:

marcin , takie coś to dla homoseksualistów , będzie ich ciągle dupa krecic



podziekuje ><
Zgłoś
Avatar
Mała 2009-09-20, 13:59 1
andariel napisał/a:



podziekuje ><



Seconded ><'
Zgłoś