18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
n................2 2013-10-14, 20:05
Dobre dobre.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-10-14, 21:45 19
Jakim trzeba być idiotą żeby chcieć przeprowadzać referendum rok przed wyborami!? Przecież to są koszty, które ponosi każdy z podatników. Jebany populizm zawsze musi być drogi.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-10-14, 22:08 116
rebelka, no nie zesraj się. Wyjebaliby 90% urzędasów i pasożytów z lokali socjalnych, to referendum by się 100 razy zwróciło. Kurwa, sama OBSŁUGA długu publicznego to są jebane MILIARDY, więc jeżeli ktoś wierzy, że platfusom zależy na naszej forsie, to jest idiota i kretyn i chuj mu w oko.
Zgłoś
Avatar
martynapaczek 2013-10-14, 22:12 2
Taki kraj
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-10-14, 22:26 4
co to za wybory jak wszędzie w mediach, różni "ważni" ludzie nawoływali by na nie nie iść? Przecie ludzie, którzy pracują w urzędach nie poszli na to bo się bali o pracę, bo skoro jest nakaz żeby nie iśc a idziesz, to jest chujoza. Że-na-da
Zgłoś
Avatar
jejabig 2013-10-14, 22:30 5
@rebelka - oczywiście.
Pierdolenie o Szopenie - tak samo kasę marnowałby PiS Pater patriae, a nikt inny nie wygrałby swoim kandydatem. Głupota i tyle.
Zgłoś
Avatar
nurfhei 2013-10-14, 22:34 11
Nie wiem po kiego zorganizowali to całe referendum. Na chuj je było robić, skoro podczas wyborów parlamentarnych czy prezydenckich frekwencja ledwo sięga 50%? Warszawa nie stanowi wyjątków od reszty regionu i tutaj jest podobnie. Ludzie tylko kurwa narzekają jak to źle, ale pójść zagłosować nie pójdą i później tylko marudzą.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-10-14, 22:42 4
Jak wygrywają "nasi" - wybory należy uszanować, jak "nienasi" to wybory sfałszowane. Jakim trzeba być debilem, żeby zamieszczać takie posty, w głowie się nie mieści. Cała ta schizofreniczna banda bolszewików z Macierewiczem i Kaczyńskim na czele kwalifikuje się do czubków, a nie rządzenia kimkolwiek. Facet kurwa konta w banku nie ma, a chce krajem rządzić.

PS. Pewnie nazwiecie mnie lewakiem, bo dla was każdy kto nie radiomaryjny i psdzielcowy to lewak, a wg mnie piss to lewacka banda, ja wręcz przeciwnie. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-10-14, 22:44 3
raskolnikov74 napisał/a:

PS. Pewnie nazwiecie mnie lewakiem, bo dla was każdy kto nie radiomaryjny i psdzielcowy to lewak, a wg mnie piss to lewacka banda, ja wręcz przeciwnie. Dobranoc.



No, wyśpij się i miłych snów. Śpij dobrze słodki książe :*
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-14, 22:47 1
No wreszcie temat, w którym mogę pogratulować jaśnie prezesowi kolejnego sukcesu. Kolejny raz poprowadził lud swój do zwycięstwa a do tego jeszcze w stylu Armii Czerwonej. Świetny ten pomysł z kryptonimem Bitwa Warszawska.
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-10-14, 23:11
Pater patriae, Nie uważam, że platfusom zależy, na pieniądzach podatników, ale opozycji powinno zależeć na co wydaje się publiczne pieniądze. Jak jest źle to niech stworzą komitet wyborczy, który będzie wytykał błędy rządzącym. Nie zesrywam się bo nawet w stolicy nie mieszkam, ale referendum na rok przed wyborami za które płacą wszyscy Polacy, a dziura budżetowa się powiększa nie ma nic wspólnego z interesem państwa(czyli nas Polaków) Opozycja powinna być strukturą działającą w interesie państwa, a nie na siłę być wszystkiemu przeciw. Wydawanie publicznych pieniędzy na takie wydarzenia jest bezmyślne. Zamiast walczyć o interes podatników i odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje, które często krzywdzą obywateli zachowują się jakby referendum było walką o jedyne słuszne wartości. PiS mnie osobiście rozjebał porównaniem do godziny W.
Chciałbym żyć w kraju republikańskim ekonomicznie, a w kwestiach ideowych życzyłbym sobie nie wpierdalanie się w moje własne życie.
Zgłoś
Avatar
Yurij 2013-10-14, 23:15 6
rebelka napisał/a:

Pater patriae, Nie uważam, że platfusom zależy, na pieniądzach podatników, ale opozycji powinno zależeć na co wydaje się publiczne pieniądze. Jak jest źle to niech stworzą komitet wyborczy, który będzie wytykał błędy rządzącym. Nie zesrywam się bo nawet w stolicy nie mieszkam, ale referendum na rok przed wyborami za które płacą wszyscy Polacy, a dziura budżetowa się powiększa nie ma nic wspólnego z interesem państwa(czyli nas Polaków) Opozycja powinna być strukturą działającą w interesie państwa, a nie na siłę być wszystkiemu przeciw. Wydawanie publicznych pieniędzy na takie wydarzenia jest bezmyślne. Zamiast walczyć o interes podatników i odpowiedzialność urzędników za podejmowane decyzje, które często krzywdzą obywateli zachowują się jakby referendum było walką o jedyne słuszne wartości. PiS mnie osobiście rozjebał porównaniem do godziny W.
Chciałbym żyć w kraju republikańskim ekonomicznie, a w kwestiach ideowych życzyłbym sobie nie wpierdalanie się w moje własne życie.



Krótka piłka, jak Hanka odda 500 milionów które sypnęła Walterowi na nowy stadion Legii, to wtedy pomówimy o kwotach przeznaczone na referendum.
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-10-14, 23:16 2
Pater patriae - a Twój wybawca Jarosław przyjdzie i wszystkich kurwa zbawi...
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-10-14, 23:38
Albo wybawca Leszek wróci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie