18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Avatar
Skądinąd 2013-01-08, 11:11 30
@vanditte
Mam dla ciebie złą wiadomość: twój post dobitnie udowadnia, że angielskiego to ty, chłopie, nie znasz... Powinno ci być teraz wstyd.
Zgłoś
Avatar
Zielsko 2013-01-08, 11:11 22
vanditte - Ty tak na serio? o.O
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2013-01-08, 11:45
@vanditte mistrz! Piwo mu polać!
Zgłoś
Avatar
tomii666 2013-01-08, 12:18
Jak dla mnie to wcale nie jest chora, widać, że może robić co chce
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2013-01-08, 12:23 5
"Znam angielski biegle." - Vanditte
Zgłoś
Avatar
J0HNY 2013-01-08, 12:27
do momentu "...confiding her almost entirely to her bed... and facebook" myślałem ze to na serio
Zgłoś
Avatar
ogonix 2013-01-08, 12:49 17
vanditte napisał/a:

Nie czaję kurwa, choć znam angielski biegle. Chcą jej jebnąć zastrzyk w czapę za to, że chodzi przyjebana jak emoś i kawałek jej mózgu zaczyna obumierać?? Co autor tego tematu pierdoli, że może tylko smsować i ruszać oczami, skoro widać gołym okiem, że się dziewczyna przemieszcza, porusza, coś nie coś próbuje powiedzieć, napisać. Samodzielnie się posila, potrafi utrzymać się na nogach, więc z błędnikiem wszystko ok. Nie jestem ekspertem, ale przy odpowiedniej terapii podejrzewam, że wróciłaby do co najmniej 80% sprawności, a te kurwy już chcą eutanazji? I jakich kurwa smutnych i rozżalonych strugają, co za tępe dzidy - zupełnie jak nasi politycy. Jak ta dziewczyna ma wrócić do zdrowia i sprawności, skoro jej właśni rodzice chcą ją posłać w piach? Pokurwiony ten świat i to ostro. W hameryce jest powszechny dostęp do broni - aż mnie dziw bierze, że jeszcze nikt tych pojebanych rodziców tam nie odpierdolił.



o chłopie, widzę, że łyknąłeś prowo jak młody pelikan
przecież tu chodzi o wyśmianie amerykańskiej młodzieży, coś w stylu : kiedyś moje dziecko było inteligentne, uprawiało dużo sportu itd, a potem...potem odkryło facebooka i internet, który wyżarł im mózg. w naszej kulturze facebook i inne portale społecznościowe nie są aż tak powszechne, ale na zachodzie i w stanach ludzie napierdalają zdjęcia każdej czynności jaką robią i mają np. 3000+ zdjęć na koncie.
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-01-08, 12:59
1:45 - umrze bo zjadła IPhona?
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-01-08, 13:12
Zachowuje sie jak typowa nastolatka w domu
Zgłoś
Avatar
gawron1987 2013-01-08, 13:12 1
Czarny humor jest jak para nóg - nie każdy posiada ...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-08, 13:23
Myślę , że ruchać się jeszcze umie , więc zawód będzie miała no i jako taką przyszłość
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-08, 13:38
Pacjent w śpiączce nie zareagował na założenie mu upokarzającego kapelusza w kształcie banana.

Izraelscy oficjele zapewniają, że nieistniejące izraelskie instalacje nuklearne są zabezpieczone przed skutkami trzęsienia ziemi.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-01-08, 14:26
Skurwysyństwo i tyle! Rozumiem wykonywanie eutanazji na "roślinach", ale przecież ona jeszcze była normalna, choć troszkę opóźniona. Na jej oczach pakowali jej rzeczy, tak jakby była jakimś zużytym starym meblem i chcieli się jej pozbyć...
Zgłoś
Avatar
shinigamiONE 2013-01-08, 14:30
@up spóźniłeś się trochę
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-01-08, 14:38 3
Ktoś wam za to płaci? Może macie dotacje z UE? Czy na prawdę jesteście na tyle ograniczeni i nie czaicie sarkazmu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie