18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Od rzygania boli noga
K................0 • 2012-09-20, 20:29
Polecam przeczytać cały artykuł.
Kwintesencja absurdów w polskich sądach.
(Uprzedzam komentarze: można powiększyć zwykłym kliknięciem na skan artykułu)
Zgłoś
Avatar
BroDzikuzzza 2012-09-20, 21:02 1
z powszechnym dostepem do broni, mialby postrzelona noge
Zgłoś
Avatar
ashitaka 2012-09-21, 0:46 2
Nie umiesz utrzymać - nie pij. Sam bym dla symetrii 'rzygaczowi' drugą nóżkę przetrącił.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-09-21, 13:17 6
I taka jest prawda. Przyjedzie taki pajac do Krakowa, uwali się wódą i później obrzygany cały rynek. Mordą w wymiociny i może by się nauczył gównojad jeden.
Zgłoś
Avatar
zodiacr 2012-09-21, 14:29
"(Uprzedzam komentarze: można powiększyć zwykłym kliknięciem na skan artykułu)"

dzięki!
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-09-21, 18:30
dobrze ze nie dupa..
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-09-21, 23:29
I co ma do tego 'powszechny dostęp do broni' ?
Zgłoś
Avatar
K................0 2012-09-22, 0:49 1
T34v2 napisał/a:

I co ma do tego 'powszechny dostęp do broni' ?



Zdaje mi się że właśnie to co pod koniec artykułu było zasugerowane.
Teraz bez powszechnego dostępu na ulicach jest względnie normalnie, a jak powszechny dostęp będzie zapewniony to będzie od cholery strzelanin bo "ktoś się krzywo spojrzał"
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-09-23, 3:24 1
Po to płacę akcyzę w sklepie, żeby złodziejskie państwo po mnie sprzątało jak się spawiuję. A dziada bym skatował po zrośnięciu kości.
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2012-09-23, 12:26
Uważam że każdy powinien mieć broń w domu, aby bronić swojej posiadłości. Natomiast chodzenie po mieście z wiedzą, że większość ludzi ma broń było by rzeczywiście niekomfortowe.
Zgłoś
Avatar
Entheus 2012-09-23, 12:27 1
W moim królewskim mieście? Skurwolowi się należało.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-23, 12:27 9
Brawo , nie sądziłem, że to kiedykolwiek powiem, ale wielkie wyrazy uznania dla polskiej prokuratury

człowiek_zły napisał/a:

Po to płacę akcyzę w sklepie, żeby złodziejskie państwo po mnie sprzątało jak się spawiuję. A dziada bym skatował po zrośnięciu kości.



Żal mi Ciebie, gdyby było więcej takich debili jak Ty, nasze ulice wyglądałyby jak w państwie trzeciego świata...
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-09-23, 12:30 5
pseudointeligenty artykuł o gościu który ma rację domagając się sprawiedliwości, w który wtrącony został nie wiadomo skąd wątek o powszechnym dostępie do broni. już wiem jakich gazet nie czytać w przyszłości
Zgłoś
Avatar
Ingles 2012-09-23, 12:35
Koleś (kulawiec) jest pierdolnięty. Zachował się jak wieprz, spierdalał przed jakimś dziadkiem, później dziadek mu porządnie dopierdolił a koleś teraz z tego robi aferę na cały kraj. Ja bym się na jego miejscu ze wstydu spalił, zamknął w piwnicy i nie wychodził przez rok. Przecież kurwa znajomi by mi żyć nie dali, że mi jakiś dziadek nogę połamał. Kurwa to chyba Najman był. Ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-09-23, 12:38 1
hehe w takim razie w oparciu o art.145 kodeksu wykroczeń każdemu kto w mojej obecności wyjebie choćby papierek, albo zapali papierosa w miejscu publicznym dokonam na nim "zatrzymania obywatelskiego" (wpierdol) i zadzwonię po policje. Kocham to państwo prawa i sprawiedliwości!

BTW do paru osób powyżej, jak załapiecie złamanie śródstopia to zrozumiecie tego studenciaka (czego oczywiście wam nie życzę)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie