18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Odkryć prawdę
uyvu • 2012-07-22, 17:08
Tylko dla patriotów (których swoją drogą tutaj nie brakuje; pozdrawiam Was)

Zajebisty dokument, który nigdy nie dostał zgody na publikację w telewizji. Dlaczego? Zobaczcie sami





Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-07-23, 13:14 1
DonSalieri napisał/a:

widzę , ze katolickie media maja wszędzie swoje macki nawet na sadisticu ... rzygać mi się chce kiedy znów dajecie to gówno z tymi politykami szczególnie z PISu ... mówicie o manipulacji TVN buahahah a nie zauważyliście jak manipuluje was rydzyk i jego media ? poczytaliście niby niezależny portal "niezależna .pl"? dalej wierzcie w zamachy w smoleńsku itp daleko na tym nie zajedziecie , myślicie ze was wybawiciel Kaczyński uzdrowi kraj? żebyście się czasem nie zdziwili... i żeby nie było Tusk to taki sam nieudacznik jak Kaczyński...



na cholerę tak uogólniasz

Cytat:

Politycy? A co lepszego od Tuska mówi JKM? Stek banałów i truizmów... największy konserwatysta 3 i 4 RP (tak matołki, JKM jest konserwatystą niż Kaczyńscy obaj razem wzięci), lecicie na tego JKM bo gada o marihuanie. Nie macie pojęcia o jego programie czy poglądach, które są oderwane od rzeczywistości i nie do zrealizowania, nawet przy najbardziej sprzyjających warunkach.



Proszę o przykłady tych strasznych, konserwatywnych myśli oraz nierealnych punktach programu. W dupie mam marihuane, myślisz, że gro osób zainteresowało się programem partii i tym co mówi on oraz wielu innych, z byłego UPRu przez jakąś gimbusiarską modę na palenie trawy? Chyba jesteś mądrzejszy, albo tylko na takiego się kreujesz. Tutaj nie zmienisz nic bez gruntownych zmian u podstaw państwa. Przestańcie pierdolić żeby ktoś sam wbił się w ten syf i zaczął piąć po szczeblach, bo nic nie zdziała jeżeli system będzie taki jaki jest obecnie, a ludzie nadal tępi i ogłupieni przez dawny=obecny ustrój.

Jeżeli Mikke czy inny nic nie zrobi no to move along, a nie trzymamy rudego lisa po tylu kłamstwach ( nawet nie myślę co oni robią za kurtyną ) już drugą kadencję no do kurwy nędzy.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2012-07-23, 13:40
Fajnie... nie mogę z niektórych.

Jak manipulują media, w których jakiś odsetek (bo nie wszyscy) kiedyś w PRLu coś tam miał, robił, to jest zły brzydki i kłamca i tylko na pal go nabić.
Jak manipulują media, w których jakiś odsetek (bo nie wszyscy) księży obecnie rucha ministrantów, to to sa patrioci.

Nie którzy to mają mózg zlasowany i wypaczoną moralność do granic możliwości... jak baranie jeden z drugim to według was jest? Jedne media mogą kłamać, manipulować, oszukiwać, bo rzekomo robią to z pobudek patriotycznych. Tylko czemu w waszych pustych łbach nie zaświtało, że budują pseudo wartości dla własnej korzyści, wymyślają sensacje, chwytliwe bzdury o zamachach dla własnej reklamy i udziału w władzy zwanej mediami.

Nie ma w pełni uczciwych mediów... każde chcę uszczknąć kawałek tortu zwanego władzą, posiadać możliwości kreowania społeczeństwa, żeby mieć z niego korzyści. Tylko jedni widzowie są tylko głupi, a widzowie drugi to nie tylko skończeni głupcy, ale i zaślepieni wyznawcy.

Slonx napisał/a:

Piszecie, że Korwin gówno by zrobił. Skąd to przypuszczenie, skoro nie dano mu szansy?


Jeżeli wskażesz gdzieś na świecie zbliżony model dobrze funkcjonującego państwa (tylko nie wskazuj, państw w którym po kawałku z jego pomysłów, coś funkcjonuję, bo paradoks jest w tym, że JKM naczytał się teorii i za dużo bajek do jednego wora wkłada), jaki proponuje JKM, to myślę, że dałoby się mu uwierzyć.
JKM mówi o czymś jak Christiania w Kopenhadze... tylko, że tam Dania pompuje kasę w funkcjonowanie Christianii (niezła atrakcja turystyczna), bo inaczej by to nigdy nie miałoby szans się utrzymać.

Slonx napisał/a:

Gość przez lata nie zmienił poglądów, chociaż mógł, każda partia przyjęłaby go z pocałowaniem ręki.


O jak już jeden wyznawca nauczył się manipulować... wiesz jakoś nie kojarzę, żeby jakakolwiek partia w ogóle składała mu propozycję przyłączenia się ostatnimi czasy...

Slonx napisał/a:

I on tych wszystkich "bredni" które głosi nie wymyślił sam, powtarza po innych, znacznie mądrzejszych od niego, po laureatach nagrody Nobla, po cenionych autorytetach, po ludziach, którzy znali się na rzeczy, którzy zbadali przyczyny rozwoju naszej cywilizacji i którzy trafnie to zinterpretowali.


Fajnie... tylko widzisz. Jeżeli ktoś przedstawia swoja teorię i ją broni, to dla specyficznych warunków i nie okazuje się nagle, że dość przypadkowe i bezmyślne połączenie 10 poprawnych i dobrych teorii, da dobry efekt i dobre wyniki.
Jak uważasz, że to tak 100% pewne, zacznij czytać 5 przypadkowych książek na raz i zmieniaj co 10 stron i sprawdź czy fabuła się klei.
Fajnie się bezmyślnie powtarza cudze dobre teorie, tylko może zamiast tylko powtarzać, niech skleci coś realnego w końcu i zastanowi się, jak one się ze sobą łączą, zależą od siebie i jakie jedna wywiera skutki na drugą i kolejne.

Slonx napisał/a:

Nauczcie się wreszcie, tępe gimbusy, że nie każdy może wszystko zmienić i jeżeli ktoś się tych zmian domaga, to nie możecie mu mówić, żeby sam próbował. To politycy pobierają wynagrodzenie za to, by ulepszali naszą rzeczywistość. Wróć, za to, by ją zmieniali. Zmieniają ją na gorsze i nikt ich z tego nie rozliczy, a przecież wielu z nich powinno już dawno wisieć, na początek Jaruzelski, Kiszczak i Wałęsa, potem następni.


Aha... czyli chcesz żeby było inaczej, ale nie chcesz zrobić nic, żeby było inaczej... niech ryzykują i myślą za Ciebie inni... jak w mordę strzelił, genialny materiał do zamanipulowania. Jesteś jednym z baranków do sterowania i sam o tym piszesz, więc nie wmawiaj nikomu innemu, że jest tak czy siak zmanipulowany. I dla Twojej wiadomości... na gorsze ten kraj nie zmieniają tylko Ci manipulatorzy z PRLowską przeszłością, równie źle zmieniają ten kraj, niby wielce uduchowieni manipulatorzy i patriotyczni zbawiciele narodów. Kłamca to kłamca i kłamcą zostanie... czy chodzi teraz w sutannie czy kiedyś w mundurze. Dziw tylko bierze, że jednego byś rozstrzelał, a drugiemu stopy całował.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-07-23, 13:44 2
Polska nigdy nie była i nie będzie wolna. Dopóki nie uda się dopaść międzynarodowej kliki banksterskiej która rządzi nie tylko Polską ale też USA, Izraelem, Kanadą, Irlandią, UK, Grecją, Hiszpanią, Włochami................

Jedynie Islandia póki co pozbyła się bandyckiego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-07-23, 14:19
dużo pisania, zero robienia, a w tym samym czasie PSL zatrudnia sobie na stanowiskach państwowych całe rodziny, PO tworzy jakieś popierdolone stanowiska, jak np spółka PGE EJ1 (tak, dobrze próbujecie rozszyfrować skrót, jest to spółka od tej elektrowni jądrowej co to nawet nie wiadomo czy ją wybudują) i jej prezes już bierze 110tysięcy złotych miesięcznie, jak będzie trzeba wujka Stefana zatrudnić to powstanie nowa spółka państwowa (no bo przecież wujek Stefan ma 2 braci, siostre, jeszcze ich dzieci itd)
a za to wszystko kto płaci... dodając do tego że te spółki/firmy nic nie produkują...
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-23, 15:06 3
lesiot napisał/a:

Jeżeli wskażesz gdzieś na świecie zbliżony model dobrze funkcjonującego państwa (tylko nie wskazuj, państw w którym po kawałku z jego pomysłów, coś funkcjonuję, bo paradoks jest w tym, że JKM naczytał się teorii i za dużo bajek do jednego wora wkłada), jaki proponuje JKM, to myślę, że dałoby się mu uwierzyć.


Mówisz o obecnych państwach? I zaraz, zaraz... o jakiej niby teorii? Korwin mówi o praktyce, konkretnym wzorem są Stany Zjednoczone XIX i początku XX wieku. To jest niedościgniony wzór doskonale funkcjonującego państwa, kto twierdzi inaczej, nie zna historii.

lesiot napisał/a:

O jak już jeden wyznawca nauczył się manipulować... wiesz jakoś nie kojarzę, żeby jakakolwiek partia w ogóle składała mu propozycję przyłączenia się ostatnimi czasy...


Może dlatego, że propozycje wstąpienia do partii nie odbywają się na forum publicznym?

lesiot napisał/a:

Fajnie... tylko widzisz. Jeżeli ktoś przedstawia swoja teorię i ją broni, to dla specyficznych warunków i nie okazuje się nagle, że dość przypadkowe i bezmyślne połączenie 10 poprawnych i dobrych teorii, da dobry efekt i dobre wyniki.
Jak uważasz, że to tak 100% pewne, zacznij czytać 5 przypadkowych książek na raz i zmieniaj co 10 stron i sprawdź czy fabuła się klei.
Fajnie się bezmyślnie powtarza cudze dobre teorie, tylko może zamiast tylko powtarzać, niech skleci coś realnego w końcu i zastanowi się, jak one się ze sobą łączą, zależą od siebie i jakie jedna wywiera skutki na drugą i kolejne.


Odpowiem na te brednie tylko nazwiskami: Milton Friedman, Ludwig Von Mises, Adam Smith... mam wymieniać dalej?
lesiot napisał/a:

Aha... czyli chcesz żeby było inaczej, ale nie chcesz zrobić nic, żeby było inaczej... niech ryzykują i myślą za Ciebie inni... jak w mordę strzelił, genialny materiał do zamanipulowania. Jesteś jednym z baranków do sterowania i sam o tym piszesz, więc nie wmawiaj nikomu innemu, że jest tak czy siak zmanipulowany. I dla Twojej wiadomości... na gorsze ten kraj nie zmieniają tylko Ci manipulatorzy z PRLowską przeszłością, równie źle zmieniają ten kraj, niby wielce uduchowieni manipulatorzy i patriotyczni zbawiciele narodów. Kłamca to kłamca i kłamcą zostanie... czy chodzi teraz w sutannie czy kiedyś w mundurze. Dziw tylko bierze, że jednego byś rozstrzelał, a drugiemu stopy całował.


Nie zniżę się do twojego poziomu i nie powiem ci, że jesteś idiotą. Chociaż nie, bo ja w odróżnieniu od ciebie mówię prawdę.

Nie przeczytałeś tego, co napisałem ze zrozumieniem.
Nie mam zamiaru wstępować do partii wbrew swoim zasadom. Jeżeli ktoś sprzedaje siebie, swoje sumienie w zamian za stołek, wiedząc, że nie doprowadzi do zmian których by pragnął, jest zwyczajną kurwą.
Ja nie jestem kurwą, nie zamierzam się sprzedawać i iść do partii, której linia programowa jest mi nie po drodze. Jeżeli jednak ty uważasz, że miałbym w ten sposób szansę coś zmienić, to gratuluję samopoczucia.

Dla twojej wiadomości - ten kraj na złe zmieniają tylko manipulatorzy z PRLowską przeszłością. Prześledź dokładnie historie najnowszą, poczytaj publikacje i broszury, a dowiesz się, dlaczego.
Na razie nie masz pojęcia o faktach. Pewnie żal ci dupę ściska, że głosowałeś na komusze kurwy. Albo sam się do nich zaliczasz.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-07-23, 15:47
Coliber napisał/a:


I nie pieprz mi że na JKM bo on się nie nadaje na głowę państwa. Na wicepremiera/prezydenta najwyżej.


Myślałem, że (oficjalnie) "głową państwa" w Polsce jest prezydent. A wg ciebie premier? I kto tu pieprzy Coliber?
Zgłoś
Avatar
Staszek83 2012-07-23, 22:14
Nam przydał by się Piłsucki. O wiedział by co znimi zrobić! Szybko, sprawnie i skutecznie
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-07-24, 0:43 1
Staszek83 napisał/a:

Piłsucki



Primo, byle do końca wakacji (83 w nicku to jakaś ściema - średnio wierzę w to, że rocznikowo 29-letni facet nie umie poprawnie pisać po polsku).
Secundo, drażni mnie ubóstwienie Piłsudskiego (zapamiętaj jak należy pisać to nazwisko) przez społeczeństwo. Niby za co? Zdobycie władzy przez zamach stanu, Bereza Kartuska, blokowanie rozwoju armii (na wypadek wojny z SSSR - nie karczować lasów na wschodniej granicy, bo rosyjski sałdat powyżej czterech kilometrów w las nie pójdzie; ignorowanie zagrożenia wynikłego z rozwoju broni pancernej - prace nad karabinem przeciwpancernym wz. 35 "Ur" mogły ruszyć dopiero po śmierci marszałka), odwołanie tego, co dyplomatycznie załatwiono w Japonii w 1905 przez Dmowskiego i Paderewskiego (mowa o ewentualnym zatroszczeniu się o Polaków przy okazji konfliktu radziecko - japońskiego) i parę innych spraw, opisanych także w literaturze.
Zdaj sobie sprawę, że postać Józefa Piłsudskiego (i nie tylko jego - Lech Wałęsa też się kłania) jest w świadomości społecznej wtórnie "pozłacana" i uświęcona i łatwiej o jego hagiografię (na przykład Zbigniew Wójcki, Józef Piłsudski 1867-1935, Warszawa 1999; Zbigniew Wójcik, Rola Józefa Piłsudskiego w odzyskaniu niepodległości Polski, Warszawa 1988) niż solidną biografię (chociażby Daria Nałęcz, Tomasz Nałęcz, Józef Piłsudski - legendy i fakty, Warszawa 1986; Andrzej Garlicki, Józef Piłsudski 1867-1935, Warszawa 1988).

Wesołych świąt.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-07-24, 2:35
Nareszcie ktoś zaczął rzucać jakieś ciekawe źródła, nie omieszkam sprawdzić, Prometeus. Jeżeli znasz coś jeszcze to pisz Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-07-30, 22:10
lepussy napisał/a:


Bardziej się nadaje niż Ci co byli, aspirują obecnie ...


Oczywiście że tak, ale on mimo wszystko nie powinienem być głową państwa.
Dlatego mówię że nie ma na kogo głosować i tylko przewrót mógłby faktycznie coś zmienić.
mr_9mm napisał/a:


Myślałem, że (oficjalnie) "głową państwa" w Polsce jest prezydent. A wg ciebie premier? I kto tu pieprzy Coliber?


Użyłem skrótu myślowego, ponieważ wiedziałem że Ci do których kierowałem wypowiedź domyślą się o co miałem na myśli. A reszta mnie nie obchodzi.
Zgłoś