18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Odkryć prawdę
uyvu • 2012-07-22, 17:08
Tylko dla patriotów (których swoją drogą tutaj nie brakuje; pozdrawiam Was)

Zajebisty dokument, który nigdy nie dostał zgody na publikację w telewizji. Dlaczego? Zobaczcie sami





Zgłoś
Avatar
b................3 2012-07-22, 19:11 1
to MUSI pójść na główną!!!
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-07-22, 19:27 2
Najgorsze jest to, że wszyscy o tym wiedzą, a jak przychodzą wybory to i tak dają się ogłupić i głosują na tych, którzy męczyli ich bliskich.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-07-22, 22:25 18
@bartekmmm zgadzam się ale ostatnio frekwencja w wyborach wyniosła 24%. 24% głosują na tego kogo chwalą sprzedawczykowate media. A 76% to leniwe, śmierdzące samoluby, które dupy nie ruszą by oddać choć ten nieważny głos. Mówią, że nie ma na kogo głosować, że muszą zarobić na życie (nawet jeśli daje się na okres wyborów dni wolne), że ogólnie nie mają czasu, gówno prawda (i to jedyna prawda w Polsce jaką uświadczymy) są po prostu leniwymi pizdami, które mają w dupie przyszłość swoich wnuków. Zadłużamy sie przez tych złodziei a kto te długi spłaci zwalimy wszystko na nasze wnuki czy prawnuki? To nasi najbliżsi przodkowie oddawali życie za Ojczyznę a nasze pokolenie? 24% radośnie głosuje na idiotów i złodziei, a 76% przerasta ruszenie dupy by zrobić cokolwiek. Polska to idealny przykład degeneracji.
Zgłoś
Avatar
styq 2012-07-23, 2:29 5
Bez rewolucji nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-07-23, 3:04 52
bartekmmm napisał/a:

Najgorsze jest to, że wszyscy o tym wiedzą, a jak przychodzą wybory to i tak dają się ogłupić i głosują na tych, którzy męczyli ich bliskich.



Pytanie czy aby na pewno dają się ogłupić?
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-07-23, 3:04 2
Dymekx A na kogo głosować żeby później tego nie żałować?
I nie pieprz mi że na JKM bo on się nie nadaje na głowę państwa. Na wicepremiera/prezydenta najwyżej.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-07-23, 3:06 4
uyvu napisał/a:

Tylko dla patriotów


Nie będziesz mi, kurwa, mówił co mam oglądać.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-07-23, 3:25 4
Cytat:

I nie pieprz mi że na JKM bo on się nie nadaje na głowę państwa. Na wicepremiera/prezydenta najwyżej.



Bardziej się nadaje niż Ci co byli, aspirują obecnie ...
Zgłoś
Avatar
danis008 2012-07-23, 6:31 3
Marian Pudzianowski napisał/a:


Nie będziesz mi, kurwa, mówił co mam oglądać.



to skoro ciebie to nie dotyczy to idź oglądać swoje gwiazdy które gówno zrobiły dla państwa pozdrawiam kopem w dupsko.
Zgłoś
Avatar
Kluska 2012-07-23, 7:50 10
KURWA! LUDZIE! 18 lat od 1989 roku, to znaczy film jest z........
2007
mamy 2012 i co?
GW nadal pisze co chce
nikt nie mówi o rozliczaniu sie
jaruzelski ciągle chodzi na dziwki za nasze podatki.........
nie wspomnę o mega skompromitowanych politykach ciągle w rządzie - dla mnie szczytem jest polityczna kariera rosyjskich - OFICJALNIE ZDEMASKOWANYCH - szpiegów...

kurwa czesi, naród pacyfistów, nie wychowany w walce o wolność, w walce o byleco, byle walczyć, rozliczył się od razu. bach, lustracja i mają wszyscy już wyjaśnioną sytuację. tylko polskie barany mają w dupie. przypomina mi się art z sankaku, w którym była mowa o gościu, który uratował tonące dzieci, matkę i ojca... sam utonął ze zmęczenia, bo nie miał sił wdrapać się na brzeg. a co rodzinka robiła jak on tonął? zapytana przez policję, dlaczego mu nie pomogła odparli, że to nie ich sprawa, oni się nie mieszają...

KURWA.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-07-23, 8:09 3
bądź fajny - zjedź polityków.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-07-23, 8:11 2
Jeżeli macie więcej takich materiałów to podajcie w komentarzach albo nowej wstawce. Dzięki i pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2012-07-23, 9:00 7
widzę , ze katolickie media maja wszędzie swoje macki nawet na sadisticu ... rzygać mi się chce kiedy znów dajecie to gówno z tymi politykami szczególnie z PISu ... mówicie o manipulacji TVN buahahah a nie zauważyliście jak manipuluje was rydzyk i jego media ? poczytaliście niby niezależny portal "niezależna .pl"? dalej wierzcie w zamachy w smoleńsku itp daleko na tym nie zajedziecie , myślicie ze was wybawiciel Kaczyński uzdrowi kraj? żebyście się czasem nie zdziwili... i żeby nie było Tusk to taki sam nieudacznik jak Kaczyński...
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-07-23, 9:10 10
Oooo na sadisticu takie napięcie jak za czasów Piłsudskiego i jego napadów na pociągi z forsą. To już chyba drugie pokolenie napalające się na super-ekstra-tajne reportaże ukazujące prawdę o żydo-masono-komuno-cyklistach.

Skoro macie trylion pomysłów jak zrewolucjonizować zarządzanie krajem to czemu nie zaczniecie od poziomu easy - czyli radnego? To wcale nie jest takie trudne. Jednak na pewno trudniejsze niż podniecanie się filmikami na youtube i wzywaniem do rewolucji na sadisticu.

Jestem bardzo ciekawy ile otrzymalibyście głosów ze swoimi rewolucyjnymi poglądami. Zapewne tyle samo co Janusz Korwin Mikke - jeden z barowych mądrali od wszystkiego.

A kiedy już - cytując klasykę - opuścicie ciepły kurwidołek w postaci oderwanych od rzeczywistości studiów mniej lub bardziej wyższych będziecie mieli szansę zrewolucjonizować system zaczynając np od samodzielnego zapłacenia rachunku za prąd.

PS: A nie dopuszczacie możliwości, że tak na prawdę nie było żadnego spisku służb pochodzenia żydo-kosmicznego?. Może wasi bohaterowie są po prostu głupsi i dali się wydymać bez mydła lepszym od siebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie