18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Odlotowy odkurzacz
maziara • 2019-08-23, 12:00
Kilka dni temu był temat odkurzaczem benzynowym, tu zastosowano preparat do czyszczenia połączeń elektrycznych.

Materiał z osobistego archiwum.
Zgłoś
Avatar
CbK 2019-08-23, 14:05 5
Jakiś czas temu, po kilkudniowej przerwie odpalałem kocioł CO, ale mimo pracy wiatraka - dochodziło coś mało powietrza. Otwieram zabudowę i widzę, że wlot jest zakurzony + jeszcze jakaś pajęczyna. Pomyślałem o najszybszym rozwiązaniu: sprężone powietrze. Pssssst, huk, błysk, od chuja kurzu. Ale zadziałało, ciąg jak u studentek z ukrainy.
Zgłoś
Avatar
dumad 2019-08-23, 22:39
parę lat temu jakiś gimbus czyścil laptopa w łazience takim sprayem do elektroniki. Stężenie gazu zrobiło się tak duże że jebło i wyjebało ścianę w bloku
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2019-08-24, 0:26
Dosłownie przed chwilą wbiłem na sadola a już czytam chujowe komentarze.
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-08-24, 5:06
Poleciał w huj
Zgłoś
Avatar
werther 2019-08-24, 9:00 7
dumad napisał/a:

parę lat temu jakiś gimbus czyścil laptopa w łazience takim sprayem do elektroniki. Stężenie gazu zrobiło się tak duże że jebło i wyj***ło ścianę w bloku



Jaaasne. Zeszyty i kredki kupione?
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2019-08-24, 22:28
werther napisał/a:

Jaaasne. Zeszyty i kredki kupione?



Historia może przekoloryzowana, ale różnego rodzaju "spreje" mają palne gazy napędowe, sprężone powietrze w puszcze to nie jest po prostu sprężone powietrze. Tutaj masz przykładową kartę charakterystyki wiko-technika-klejenia.pl/sites/default/files/field/file/sdb/sprezone_...
W składzie propan, butan, izobutan.
Zgłoś
Avatar
brambor.front 2019-08-25, 1:14
Proszę, błagam, wprowadźcie kategorię PUSTEGO KUFLA jako antypiwo
Zgłoś