18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
pazuzu 2014-06-19, 13:58 16
nie wiem jak można być dumnym ze strzelania do zwierząt. jak jest taki "męski" to niech na gołe ręce wyskoczy do dzika albo żubra i zobaczymy jaki z niego twardziel.
Zgłoś
Avatar
�................e 2014-06-19, 14:02 272
Ból dupy zielonych spierdoleńców za 3, 2...

pazuzu, falstart!
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-06-19, 15:33 110
pazuzu napisał/a:

nie wiem jak można być dumnym ze strzelania do zwierząt. jak jest taki "męski" to niech na gołe ręce wyskoczy do dzika albo żubra i zobaczymy jaki z niego twardziel.



Dzik ma kły takie, że w blachę wbijają się jak w masło. Jak jesteś taki mądry to sam sobie wyskocz na gołe ręce.
Już wiesz czemu się strzela a nie idzie z nim na gołe łapy. Takie rzeczy wiedzieli już ludzie od dawna, dlatego używali dzid, włóczni i łuków.

A po drugie dzik się boi i spierdala jak usłyszy delikatny szelest, atakuje wtedy gdy jest się już zbyt blisko niego. Nawet z karabinem jest ciężko podejść aby ustrzelić, dlatego są w lasach ambony gdzie myśliwy czeka na dzika kilka godzin. Także to nie jest takie hop siup "mam karabinek to już bankowo ustrzelę!". Nic bardziej mylnego. Zwierzęta mają słuch i to naprawdę zajebisty słuch i węch.

A i są też takie ekozjeby co te ambony podcinają, żeby się człowiekowi krzywda stała. Co to za ekolog? Zwierzęta szanuje a człowieka by zabił bo poluje. Lis też poluje na kury i gęsi i co? Jakoś jemu nikt krzywdy za to nie zrobi, a jakby nie patrzeć też taki "myśliwy"

Debilizm i hipokryzja z tymi ekozjebami.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-06-19, 18:56 1
To jest kozioł, sarna spierdoliła.
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2014-06-19, 19:59 1
A kozioł sarny to nie sarna??
Nie precyzowałem płci tylko określałem gatunek.
możesz już rozluźnić zwieracze
Zgłoś
Avatar
natking 2014-06-20, 0:55 3
@up, gender

ps. chuj w dupę wielki jak himen ludziom strzelającym do zwierząt
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-06-20, 7:40 3
Potępiam zabijanie zwierząt takich jak na filmie, jeśli można jeść kurczaki.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-06-20, 9:01 25
Jak jest w chuj saren czy jeleni na danym obszarze i myśliwi się przyczyniają do podtrzymania populacji to nie widzę nic złego w legalnym odstrzale kilku sztuk i zjedzenia bardzo smacznego mięsa. Potępiać należy ludzi nielegalnie polujących na terenach chronionych bo to kurestwo podobnie z resztą jest z łowieniem ryb. Gdyby nie wędkarze i myśliwi to wiele gatunków zwierząt zanikłaby na naszym terenie, bądź znacznie przerzedziła.
Zgłoś
Avatar
t................x 2014-06-20, 10:36 2
Jaki kurwa zamaskowany, ja rozumiem że można upolować czy czasem odstrzał jak są chore zwierzęta albo ranne. Ale kurwa chwalić się jak sarnę kurwa z karabiny czy strzelby zabijasz to już kurwa pojebane. Ostatnio na jakimś kanale Tv oglądałem łowcę lwów itp i skurwiel na 5 metrowej wieżyczce siedział a jaki był dumny jak zabił.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-06-20, 11:15 5
Czekam na filmiki z Norwegii jak rodowici mieszkańcy tegoż kraju polują na brudasów
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2014-06-20, 11:50 2
Jakkolwiek rozumiem polowanie dla zdobycia pozywienia, tak zabijanie dla przyjemnosci akceptuje tylko jesli gina ludzie dorosli male dzieci, takie tam scierwo roznorakie.
Zgłoś
Avatar
ksg 2014-06-20, 12:17 8
żyletka_w_odbycie napisał/a:

Ból dupy zielonych spierdoleńców za 3, 2...

pazuzu, falstart!



ty sama jestes zielona, ale na mordzie. jezeli ktos napisze, ze zabijanie zwierzakow dla zabawy jest zle to znaczy, ze jest zielonym spierdolencem? jednak baby sa pojebane.
Zgłoś
Avatar
Ponczy 2014-06-20, 12:23 1
Co za ciota nie trafił z 50 metrów tak żeby zabić, takim zjebom powinno się zabierać broń..boże co za pizda
Zgłoś
Avatar
r56ha 2014-06-20, 12:24
Selekcja naturalna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie