18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Cytat:

Dziś wieczorem w Sosnowcu odnaleziono zwłoki półrocznej Madzi. Ciało odnalazła grupa Krzysztofa Rutkowskiego - dowiedział się Onet. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że dziewczynka zginęła w wyniku wypadku, a ciało ukryła matka.

W godzinach wieczornych grupa detektywa Rutkowskiego odnalazła ciało półrocznej Madzi. Zwłoki dziewczynki były ukryte pod drzewem nad Czarną Przemszą. Miejsce wskazała matka dziewczynki.

Z informacji do których dotarł Onet wynika, że dziewczynka zginęła przez przypadek. Według relacji matki dziecko wypadło jej z kocyka w domu, uderzyło główką o próg i zmarło. Będąca w szoku matka ukryła zwłoki. Historia z napadem i porwaniem została przez nią wymyślona.

Informacje uzyskał od matki detektyw Krzysztof Rutkowski po "grze operacyjnej" jaką przeprowadził ze swoimi ludźmi. Według informacji do których dotarliśmy, matka zgodziła się na rozmowę wyłącznie z detektywem podczas której przyznała się do wszystkiego i wskazała miejsce ukrycia zwłok.



I wypowiedź Jackowskiego:
Cytat:

Mam swoje zdanie, ale nie chciałbym spekulować, bo niewykluczone, że mogłem się zasugerować publikacjami prasowymi. Szum medialny bardzo utrudnia rozwikłanie tej zagadki. Pytany o to, czy dziecko mogło zostać wywiezione do innego kraju, twierdzi, że nie. - Według mnie jest ono w kraju, w Sosnowcu. Czuję, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną, jestem pewien, że policjanci ją wyjaśnią, bo są na dobrym tropie. Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka''.[*]



Mówiąc krótko:
- kto uderzył matkę dziecka (obdukcja wykazała ża matkę uderzono w łeb, swoją drogą pusty)?
- kto, poza matką wiedział o tej sytuacji, bo to że ktoś wiedział, jestem na 99 % pewien..
- no i kto wymyślił tą całą wersję z porwaniem, bo ona na zbyt rozgarniętą nie wyglądąła w tv...
Wolę przemilczeć zachowanie matki, bo bym się tu zasypał kurwami...
Zgłoś
Avatar
pkroliczek28 2012-02-03, 7:29
" Zdaje sobie sprawe ze mamy okres urlopowy i wielu funkcjonariuszy jest na nartach" -- Ha ha ale pocisk poszedł Swoją drogą kolejny raz sie okazało jak "pracuje polska policja i prokuratura;-(
Zgłoś
Avatar
mirabelek76 2012-02-03, 7:38
pewnie myślała że nagrodę zgarnie głupia
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-02-03, 9:15
ja pierdole, co robi strach z ludzmi... zeby matka własne dziecko gdzies ukryła bo się bała odpowiedzialności. wie ktoś co by jej groziło, gdyby się od razu przyznała i nie robiła scen?
Zgłoś
Avatar
pablocool 2012-02-03, 9:25
Prawdopodobnie nieumyślne spowodowanie śmierci i zawiasy, ale moge sie mylić. Teraz będzie pewnie czapa, bo jak udowodni że dziecko nie żyło kiedy je porzuciła... Wierzyć jak widać jej nie można. Rutek jest dobry.
Zgłoś
Avatar
grzech'u 2012-02-03, 10:28
Śmierdziała ta sprawa strasznie. Oglądając pierwszy news o tym w tv24 pomyślałem sobie "matka albo stary odjebał", nawet kumple się ze mnie śmiali, że za dużo CSI oglądam
Ale tak na poważnie to kurwa, na niecałe 100 m od chodnika bloki z oknami na miejsce zdarzenia i nikt niczego nie widział? Kamery koło miejsca "porwania" niczego nie wykazały?
No a co do wariografu to przecież matka chyba odmówiła ze względu na "zły stan psychiczny"?
Chuj wie czy teraz też nie kręci... niby była w szoku po upuszczeniu dziecka i z przerażenia poszła nad rzekę? Przecież musiała sobie wszystko dokładnie poukładać/przemyśleć.
Zastanawiające jest to, że była na tyle "przytomna" w tym całym "szoku", że stwierdziła zgon dziecka. Mogła zawiadomić pogotowie/policje a nie odpierdalać szopkę.
Zgłoś
Avatar
xagon 2012-02-03, 11:24
@up Miałem to samo wrażenie stara coś knuje i z tego co widać nie tylko my...
Ciekawe czy Rutek zgarnie nagrodę ... swoją drogą kurewsko marną jak za życie dziecka.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-02-03, 11:35
Ciekawe czy teraz cała szopka z "uderzeniem o próg" jest prawdziwa. Winna - jest, kocyk - jest, ciała - w dalszym ciągu nie ma. Chyba pora wyłączyć TVN i inne "obiektywne" media, co 5 minut mówią co innego.
Zgłoś
Avatar
Duncan 2012-02-03, 11:37 1
Rola matki była zaprawdę oscarowa ;D
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-02-03, 11:46 3
A ja mam wyjebane ;] Codziennie ginie mnóstwo ludzi i dla każdej z rodzin jest to dramat. Opłakujmy cudze dramaty teraz a własne życie spędźmy przed komputerem i TV.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-02-03, 11:48
Przecież chuja znaleźli, a się spinacie, autor wątku przykleił newsa z onetu, a na tym samym onecie dzisiaj rano napisali, że dalej szukają i nie ma potwierdzenia wersji numer 2.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-02-03, 11:48
Po pierwsze- zwłok nie odnaleziono. Po drugie- słuchałem przepowiedni Jackowskiego zeszłego lata i utkwiły mi w głowie. Mówił on, że zima będzie nadzwyczaj ciepła. Wyjrzyjcie za okno, spójrzcie na termometr. Nie ma czegoś takiego jak jasnowidzenie ciemna maso, a ten człowiek więcej razy się myli niż cokolwiek przewiduje. Dobrą kasę na tym robi.
Zgłoś
Avatar
jendrke 2012-02-03, 11:56 3
czego sie spodziewać po 22 latniej "matce", nie ma dzieciaka to pewnie znów by na dyskoteke poszła, niestety pójdzie do paki...
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-02-03, 12:11
parufkens napisał/a:

Tak się składa, że znam matkę Madzi



Znamy zatem odpowiedź na trzy pytania. To byłeś Ty
Zgłoś
Avatar
rozciętadupawspirytusie 2012-02-03, 12:55
krótko zwięźle i na temat:

Za to co matka zrobiła powiesiłbym ją za wargi sromowe aż by zdechła z bólu a potem wrzucił filmik na harda
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-03, 13:15
jeśli ktoś wychodzi z półrocznym dzieckiem na 20 stopniowy mróz by przejść ponad kilometr jest zjebany stąd wiadomo kto to zrobił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie