18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
.................. 2012-08-16, 16:31 1
Pasowałoby do tematu "chuja widzę".
Zgłoś
Avatar
siwy989 2012-08-16, 16:35 8
Osa atakuje tylko w niebezpieczeństwie , jak się ją dotknie atakuje ale jak sama sobie usiądzie to tylko nas obsra . Wszyscy sraja na widok osy i ją atakują , a wtedy ona wystawia z dupy igłę i nas dziabie. Podobnie jest z szerszeniami te to w ogóle nawet jak się je dotknie nie zaatakują , ale jak juz upierdolą nas to obsrać się idzie.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-08-16, 17:14
Siwy989 - przyznaj, że nieprzyjemnie się je, gdy pizdy ci wlatują do jedzenia...
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-08-16, 17:15
.:. napisał/a:

Pasowałoby do tematu "chuja widzę".



Być może

Zgłoś
Avatar
cizia666 2012-08-16, 17:16 1
Spokojnie. Mała mogła się bronić bo miała grabki
Zgłoś
Avatar
siwy989 2012-08-16, 17:48
Sllipp napisał/a:

Siwy989 - przyznaj, że nieprzyjemnie się je, gdy pizdy ci wlatują do jedzenia...



Dopiero co wróciłem z domku i codziennie na śniadanie miałem inwazje tych suk łaziły po chlebie albo topiły się w napojach (piwo, sok, kawa herbata itp.) Ani jednego dnia nie ujebała mnie żadna, bo nawet ich nie dotykałem tylko jak coś to dmuchnąłem albo przywaliłem z laczka, buta czy czegoś .
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2012-08-16, 18:44 2
siwy989 napisał/a:

Osa atakuje tylko w niebezpieczeństwie...


Zgadzam się z tym co piszesz, ale on ma pszczoły Chociaż pewnie nie każdy wie, że taki rój pszczół można spokojnie rękami wziąć i nic nie zrobią (byle by tylko żadnej nie uszkodzić), więc dzieciak bezpieczny
Zgłoś
Avatar
welbik 2012-08-16, 20:24 3
Po pierwsze to jest to rój pszczół. Osy to zupełnie inna bajka. Po drugie, pszczoły które się wyroją faktycznie są mniej agresywne co wynika głównie z tego, że mają wole pełne miodu który zabrały sobie na drogę oraz po to, by mieć co jeść przez pierwsze dni funkcjonowania nowej kolonii. Takie ociężałe pszczoły nie są skore do żądlenia. Mimo to ja bym swojego dziecka bez żadnej ochrony tak do roju nie zbliżał. Zawsze kręcić się może wokół kilka poirytowanych pszczółek. Wiele zależy od indywidualnych genów rodziny z której rój pochodzi. Zdaje się jednak że facet to profesjonalista i wiedział, że te pszczółki są mało agresywne. Poza tym możliwe, że skropione zostały wodą co sprawia że nie mają chęci latać.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-08-16, 20:35 1
Moim zdaniem odpowiedzialny! On tylko pokazywał córce jak sie bzyka a mógł inaczej
Zgłoś
Avatar
SS.night 2012-08-16, 21:48
osy są spokojne jak baranki, pszczołę wszystko wkurwia, a szerszeń ma wyjebane. zawsze z brejdakeim łapaliśmy szerszenie w słoiki jak objadały się gruszkami wtedy wpuszczaliśmy im różne owady od jakichś chrząszczy kończąc po osy heh nie ma kozaka na tego skurwiela swoimi szczypco-żuwaczkami opierdalal same banie z tułowia... piękny widok
Zgłoś
Avatar
JERONIM 2012-08-16, 22:01 1
@up
nie bardzo chyba zapoznałeś się z tematem i prócz debilnego klnięcia nic mądrego nie wniosłeś -.-
Zgłoś
Avatar
Kotli 2012-08-16, 22:16
siwy989 napisał/a:

Osa atakuje tylko w niebezpieczeństwie , jak się ją dotknie atakuje ale jak sama sobie usiądzie to tylko nas obsra . Wszyscy sraja na widok osy i ją atakują , a wtedy ona wystawia z dupy igłę i nas dziabie. Podobnie jest z szerszeniami te to w ogóle nawet jak się je dotknie nie zaatakują , ale jak juz upierdolą nas to obsrać się idzie.



Chuja się znasz. Nie raz osa dostała ode mnie po łbie, żeby się odpierdoliła i nigdy mnie nie użądliła. Jedynie raz, ale było to w okresie jesiennym, kiedy osy "walczą o przetrwanie" i byle co je wkurwia.
Pszczoła Cię nie upierdoli, dopóki wyraźnie jej nie zaatakujesz lub dopóki nie przeszkodzisz jej w pracy.
Podsumowując, osy to jebane pasożyty, które trzeba tępić, a pszczołom nie należy przeszkadzać w zbieraniu pyłków i nektaru.
Zgłoś
Avatar
Eldryzif 2012-08-16, 22:28
Japierdole, nikt z was nie wie co to jest rojka? Kurwa mac...
Zgłoś
Avatar
siwy989 2012-08-16, 23:00
Kotli napisał/a:



Chuja się znasz. Nie raz osa dostała ode mnie po łbie, żeby się odpierdoliła i nigdy mnie nie użądliła. Jedynie raz, ale było to w okresie jesiennym, kiedy osy "walczą o przetrwanie" i byle co je wkurwia.
Pszczoła Cię nie upierdoli, dopóki wyraźnie jej nie zaatakujesz lub dopóki nie przeszkodzisz jej w pracy.
Podsumowując, osy to jebane pasożyty, które trzeba tępić, a pszczołom nie należy przeszkadzać w zbieraniu pyłków i nektaru.



chuja się znam, tak samo jak ty to i to jest ważne, bo i bez tego i tego byś nie wpierdalał owoców
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie