18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
danielusx25 2023-09-06, 16:03
mogli by wyskoczyć namnie w 3 razem z tą deską poskładało by ich po jednym liściu na ryj samo to jak by mi taka dechą przykórwił to jak bym dostał białej gorączki ajestem na bombie z trenu to zmieliłbym ich w młynku do kawy
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-09-06, 16:55 6
danielusx25 napisał/a:

mogli by wyskoczyć namnie w 3 razem z tą deską poskładało by ich po jednym liściu na ryj samo to jak by mi taka dechą przykórwił to jak bym dostał białej gorączki ajestem na bombie z trenu to zmieliłbym ich w młynku do kawy



A potem wsiadłbyś na swojego smoka i odleciał w siną dal. Złodziejaszek dostał korekcyjny wpierdol dechą, a jak sytuacja się będzie powtarzać to skończy w reklamówkach rozrzuconych po okolicznych śmietnikach. Ty byś od razu wybrał opcję "torba"
Przy deskoterapii zawsze kierownik ekipy ma klamkę na wypadek gdyby oskarżony odmawiał poddania się karze
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2023-09-06, 17:52 1
jebany brudno skóry symulant drze japę jak by go podpalili
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-09-06, 19:08 2
danielusx25 napisał/a:

mogli by wyskoczyć namnie w 3 razem z tą deską poskładało by ich po jednym liściu na ryj samo to jak by mi taka dechą przykórwił to jak bym dostał białej gorączki ajestem na bombie z trenu to zmieliłbym ich w młynku do kawy



odstaw vibovit, bo ci z móżgu kisiel zrobiło.
Zgłoś
Avatar
MalcolmUT 2023-09-06, 19:53 1
Jakiś polak tam jest drze mordę ZOSTAW
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-09-08, 15:21
MalcolmUT napisał/a:

Jakiś polak tam jest drze mordę ZOSTAW

on zas sie drze : chuje chuje - to polacy na pewno
Zgłoś