18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
małpigej 2020-09-10, 18:50 3
szkoda ze nie wstawiła tam tego głupiego łba...
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-10, 19:49 92
Siedzę po pracy zmęczony w chuj, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napierdala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-09-10, 19:49 7
Tatuś jej dupę zleje

SupremeLeader napisał/a:

Za oknem napierdala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...


Nie mieszkasz w Polsce? Bo radar opadów pokazuje, że jest sucho w całym kraju
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-10, 19:59 21
bakus1233 napisał/a:

Tatuś jej dupę zleje
Nie mieszkasz w Polsce? Bo radar opadów pokazuje, że jest sucho w całym kraju



Irlandia kolego. Nie jest aż tak źle, bo w czerwcu nawet raz słońce widziałem.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2020-09-10, 21:11 1
Obetnie jej stary kieszonkowe o połowę ale tysiaczek wystarczy tylko dziewczyna pasa zaciągnie.
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-09-10, 21:33 1
SupremeLeader napisał/a:

Irlandia kolego. Nie jest aż tak źle, bo w czerwcu nawet raz słońce widziałem.



W Portlaoise nawet kropli dziś, choć pizdziawa straszna. Gdzie tak leje?
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-09-10, 21:42
Up. Nie leje, ale pada -a raczej padało teraz przeszło. Naas, aż dziwne że u ciebie nie padało, to tylko rzut kamieniem.
Zgłoś
Avatar
antek1g 2020-09-10, 22:32
up up, galway przelotnie ale wiatr zimny xD
Zgłoś
Avatar
croyna 2020-09-10, 23:18 3
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w chuj, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napierdala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Nie marudź tylko korzystaj ze swojego white privilage
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-09-11, 0:10
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w chuj, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napierdala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



no smiej ie ze bogate kurwisko bedzie bulic za taka szybe, nie wiem ile ale pewnie to sa drogie rzeczy stawiam ze 3000 pln bo tak. ja sie ciesze jak skurwysynek co ma lepiej mu sie noga podwinie, tak o
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2020-09-11, 2:12
Koszty to tam chuj, gorzej że trzeba serwis zamówić i czekać z naprawą. Wiem bo w jachcie mojego starego też poszła barierka bezpieczeństwa i trzeba było naprawiać.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-09-11, 9:20
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w ch*j, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napie**ala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Jak to nie masz czasu na zakupy. Kurwa. Co Ty kurwa. Na wojnie jesteś czy kurwa co? coś pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-09-11, 18:08 1
SupremeLeader napisał/a:

Siedzę po pracy zmęczony w chuj, w lodówce tylko parówki z Lidla bo nie mam czasu na zakupy. Za oknem napierdala deszcz, zaraz się kładę bo jutro znowu na rano do roboty. I to niby ja mam się śmiać z lasek na fajnej łódce w jakimś turystycznym raju...



Kto ci każe jeść parówki z Lidla
Jedz te z biedronki
Zgłoś