18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Mzimu 2024-06-17, 19:35 5
O ile Osadowski jest ruską onucą, to Olszański jest onucą, walonkami i niepranymi od lat gaciami ruskiego chłopa.
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2024-06-17, 20:07 3
Nażarli się niedogotowanych ziemniaków i bredzą.Ciekawy jestem tylko jak im płacą ..rzepą ?

Zgłoś
Avatar
Zbyszek3000 2024-06-17, 20:40 1
Napisze że nie chce Uni to jestem onucą a jak popieram to lewakiem i sługą tuska a chce być tylko POLAKIEM
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-17, 23:19 8
Zbyszek3000 napisał/a:

Napisze że nie chce Uni to jestem onucą a jak popieram to lewakiem i sługą tuska a chce być tylko POLAKIEM



Kim chcesz być to jedno. I zajebiście, ze czujesz sie i jesteś Polakiem. Ale pewne decyzję trzeba podejmować w oparciu o sytuację geopolityczną, o to gdzie jesteśmy na mapie świata, jakie mamy wybory i możliwości i jakie tego mogą być konsekwencje przyjacielu
Zgłoś
Avatar
koteros 2024-06-18, 11:42
Dobrze gadaja tylk chuj wie czy za darmo
Zgłoś
Avatar
C................r 2024-06-18, 12:09
Wojtkowi już od dawna beret piorą twarde narkotyki. Natomiast nie wiem po co tam ten grubas?
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-06-18, 14:15
Olszański na prezydenta. Dobrze prawi.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-06-18, 17:48 1
Zobaczycie jak dojdzie do wojny to będziecie gadać że olszański i osadowski mieli rację kurwa żeby nie pchać się do tej kurwa wojny tobie dadzą karabin a ja pójdę do więzienia będę miał ciepło fajnie będę miał jedzenie pod mordą a ty pójdziesz się prać za Kaczyńskiego kurwa i resztę bandy a ja wyjdę i będę na was szczał ciepłym moczem
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2024-06-18, 20:23
Cipelator napisał/a:

Wojtkowi już od dawna beret piorą twarde narkotyki. Natomiast nie wiem po co tam ten grubas?



Idź zagłosuj na hujownie, Kaczyńskiego czy innego Tuska, oni nic nie biorą, no może tylko szekle z israela.
Zgłoś
Avatar
Wywrotowy 2024-06-19, 23:55 1
Baaaardzo to ciekawe. Mam kolegę z Białorusi. Pomogłem mu przed covidem założyć firmę w Polsce. Kiedyś po kilku kielonach mówi m/w tak: "Byłem w Szwajcarii - Szwajcarzy przekopali się przez jakąś górę i skrócili czas podróży ludzi i towarów o jakieś 2 godziny pomiędzy miastami. Cieszą się z tego, że będzie szybciej i taniej. Przyjeżdżam do Brześcia i w radiu mówią, że ruscy opracowali nową rakietę, która rozwali większy obszar i zabije więcej ludzi. I w radiu się z tego cieszą. No to powiedz mi, który kraj jest bardziej normalny ?"

I dla mnie to był najlepszy komentarz do bieżącej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-06-20, 21:59
prawda jet taka ze hamburgerom ta wojna na reke i te wszystkie kolorowe rewolucje w państwie na U to oni zrobili, uwalili legalnego prezydenta , dali banderowcom dojść do władzy , a druga połowa ukrainy nie chciała byc pod rzadami banderowców. Taki był plan tych nikczemnych mend zza oceanu
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2024-06-23, 21:26
Cipelator napisał/a:

Wojtkowi już od dawna beret piorą twarde narkotyki. Natomiast nie wiem po co tam ten grubas?



grubas dostał chyba niezły wpierdol ma uszy zapaśnika i to mu zryło beret

Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-06-24, 12:31 1
Ty jesteś głupi czy pierdolnięty? Chcesz komuś zaimponować wklejając bez ładu i składu jeden wysryw z kwejka pod każdym tematem?

Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2024-06-27, 11:41
ALE MNIE analu pojechałeś szacun Typie

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ty jesteś głupi czy pierdolnięty? Chcesz komuś zaimponować wklejając bez ładu i składu jeden wysryw z kwejka pod każdym tematem?



.......

Zgłoś