18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
On gorący, ona zimna
Quaswerty • 2013-07-14, 10:20
Cytat:

Nekrofilia, czyli poważne zaburzenie preferencji seksualnych, nie jest zjawiskiem nowym. Niewątpliwie nieprawidłowość ta jest wskazaniem do podjęcia natychmiastowego leczenia. Niektórzy nie tylko nie zamierzają jednak poddawać się odpowiedniej terapii, ale wręcz chwalą się swoimi budzącymi obrzydzenie upodobaniami.




Jednym z najbardziej znanych przykładów relacji mężczyzny oraz zmarłej jest casus Carla Tanzlera oraz Eleny Milargo "Helen" de Hoyos. Mężczyzna był radiologiem, który bezgranicznie zakochał się w swojej cierpiącej na gruźlicę pacjentce. Niestety, kobieta zmarła. W kwietniu 1933 r. Tanzler wykradł jej ciało z cmentarza i zabrał do domu. Tam poskładał wszystko w całość przy pomocy sznurka i wieszaków. Oczy, po których nie było już śladu, zastąpił szklanymi kulami. Ubytki w skórze zastąpił natomiast płatami jedwabiu oraz wosku.

Aby jego wybranka prezentowała się godnie, odpowiednio ją wystroił przy pomocy biżuterii i rękawiczki, które maskowały zaawansowany stopień rozkładu. Obłąkaniec obficie polewał ją także perfumami, by zamaskować przykry zapach. Uprawiany przez niego proceder wyszedł na jaw w 1940 r., gdy słuchy o makabrycznych praktykach Tanzlera doszły do siostry zmarłej. Ta natychmiast poinformowała władze. Zwłoki de Hoyos zostały odkryte w łóżku mężczyzny, a on sam został aresztowany.

Ja Cię kocham, a Ty śpisz


Równie dziwny wydawać się musi przypadek Chadila Deffy’ego - pochodzącego z Tajlandii mężczyzny, który był najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, kiedy mógł wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu. Sporą niedogodność musiał stanowić jednak fakt, że było to możliwe dopiero po śmierci ukochanej, która za życia nieustannie odrzucała jego zaloty.

W 2012 r. Sarinya Kamsook zginęła w wypadku samochodowym. W czasie pogrzebu odbyły się jednocześnie uroczystości ślubne. Mężczyzna założył pannie młodej pierścionek na rękę, a potem ją pocałował. Informacje o najdziwniejszym ślubie świata pojawiły się na Facebooku itd. O nocy poślubnej nic nie wiadomo, ale zapewne były kłótnie, że się rozkłada na wersalce

Zgłoś
Avatar
kapral 2013-07-14, 10:33 1
mój komentarz:
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-07-14, 18:55
Potęga miłości nie widzi granic
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-07-14, 22:01
w tym wszystkim jest jeden pozytywny motyw - pojebańcy nie przekażą swoich chorych genów dalej ...chyba że robakom
Zgłoś
Avatar
Szafina 2013-07-15, 1:37 1
Cos lekko pobladla... pewnie z emocji
Zgłoś
Avatar
BoryzSadek 2013-07-16, 0:23 1
Za tekst że "rozkłada się na wersalce" PIWO
Rozjebałeś mnie stary.
Zgłoś
Avatar
ematex 2013-07-17, 0:12
Przynajmniej miał pewność, że nie odmówi
Zgłoś
Avatar
cherry_1990 2013-07-22, 8:24
Moim zdaniem to jest niesmaczne.
Zgłoś