18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
spiritualhealer 2012-07-09, 7:19 1
Obóz Narodowo-Radykalny preferuje seks analny. Mogą wypierdalać razem z tą całą bandą idiotów z antify.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-07-09, 7:22 2
Pan Kibel napisał/a:

tak ? ciekawe bo ONR został założony w 1934 roku i w trakcie 2 wojny światowej walczył zarówno z naziolami jak i komuchami

z resztą jak ci sie nie podoba to nie musisz oglądać



Ty porównujesz dzisiejszy ONR do tego przedwojennego ?? Jaja sobie robisz ?? Oprócz nazwy nie za bardzo jest jakaś koneksja. Wtedy to była bardziej grupa polityczna dziś to banda łysych panów którzy uwielbiają nauki Hitlera kochają zadymi i leją kogo popadnie bo tacy są radykalni.
Zgłoś
Avatar
Mrmaniek 2012-07-09, 7:33 1
Znam dwóch takich Narodowców i patriotów którzy non stop pierdolą jak to jesteśmy teraz dymani w dupe przez wszyskich tyle że ani jeden ani drugi nie był w wojsku i nawet nie wie jak broń trzymać takich mamy patriotów mięso armatnie .
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-07-09, 7:42 7
Wszyscy ludzie z ONR jakich znam podchodzą pod jeden schemat: niskie wykształcenie, pracują za grosze, często się alkoholizują, wstrzykują sobie marichuanę, rozbite związki lub patologia "mam z nią dziecko i mieszkam z nią ale oprócz tego nic mnie z nią nie łączy", zawsze w obozie "pokrzywdzonych" - uważają że coś im się nalezy bo są w jakimś stopniu lepsi ale nie moga bo ktoś ich wykorzystuje - aczkolwiek panicznie unikają rozmów na tematy "Żydzi do gazu" bo wiedzą że za propagowanie nazizmu idzie się do paki więc zastępują te slogany swoimi o "koncentracji rasowej w miejscu oryginalnego pochodzenia", "utrwalaniu niezależności kultur, religii i tradycji" i "pracy w miejscu urodzenia". Przeważnie podnoszą swoje ego uczestnictwem w jakichś zbiorowych "akcjach", głównie na boisku. Jakiekolwiek dyskusje są bezcelowe, gdyż przy jakichkolwiek zarzutach o rasizm najpierw odwołują się do wielkich, patriotycznych akcji przedwojennego ONR mających a celu pomaganie Żydom a jeżeli to nie przejdzie - zwyzywają od lewaków, pedałów i Żydów.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-07-09, 8:42
Wolę ich od PO czy SLD. Nie chrzanią że wszystkim wszystko dadzą, nie obiecują drugiej Japoni czy Iralndii, sto milionów też nie obiecują. Zasada jest prosta co sobie wypracujesz to będziesz miał - to boli wszystkich którzy chcą tylko czerpać ze wspólnej skarbonki ale nic do niej nie wkładać.
Co do nienawiści do Żydów to już nawet w anarchiści, w bólach (bo pare razy od synów Judy po gębie dostali) zauważyli że nie są już tacy fajni
Lewica rządziiła tym krajem, niby prawica też! Może czas na coś nowego, czy lepszego nie wiem, ale nie mam zamiaru ponownie wkładać łap do ogniska licza że tym razem będzie fajnie
Zgłoś
Avatar
marcincore 2012-07-09, 8:43
Bloodwar jestes kurwa odpadkiem czlowieka, takim idiotą i hejterem ze powinni cie zbanowac!
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-07-09, 8:51 1
Jak to ktoś kiedyś powiedział prawda leży gdzieś po środku.
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2012-07-09, 8:53
Teraz każdy może wyrazić swoje zdanie, ale jak przyjdzie walczyć o życie to poglądy sobie w dupę schowacie i zarówno ze skinami jak i z pedałami będziecie sobie w okopie kubek z sikami nazwanymi rosołem podawać.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-07-09, 9:21
Cytat:

Złodziejem nie jestem . Irytuje mnie też fakt, że wystarczy jeden fajny filmik i nagle jakby startowali w wyborach, ludzie zaczęliby na nich głosować, bo mają fajny filmik. Ci sami ludzie, którzy wyzywali ich od faszystowskich kurew podczas marszu.


Na marszu to tylko lewaki się jakoś bardziej rzucały.
Zgłoś
Avatar
theolympah 2012-07-09, 9:56 3
haha cioty, bardziej by sie przysluzyli krajowi ciezko pracujac i tworzac wlasne przedsiebiorstwa z nowymi miejscami pracy, a nie odpierdalajac szope na ulicach.
Zgłoś
Avatar
Nie_wiem 2012-07-09, 10:39 1
ONR- Obraz Nędzy i Rozpaczy. Banda łysych debili którzy dorabiają sobie jakąś ideologie do napierdalania wszystkiego co się rusza. Walczą z socjalizmem a większość z nich żyje z zasiłku lub uczęszcza do państwowej zawodówki/ gimnazjum.Po co pracować, jak najwyższą formą patriotyzmu jest niszczenie przestrzeni publicznej i napierdalanie "lewaków". I te ich debilne tłumaczenia że hailowanie to tak naprawdę salut rzymski a swastyka symbol szczęścia . Jeszcze opowiadają jacy to wszyscy (poza nimi oczywiście) są zmanipulowani, a sami uwierzą w każdą głupotę która przywędruje z wyższych struktur organizacji.
Zgłoś
Avatar
hozuf 2012-07-09, 10:43 1
O nie tylko nie to ... "wstrzykuja sobie marichuane" widze że znajomość zarówno j. polskiego jak i sposobu zażywania narkotyków są na podobnym poziomie...a w temacie też raczej za wiele nie wiesz..
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2012-07-09, 10:54
Kurwa i znowu lawina nic nie wnoszących komentarzy P.S. Chyba ogłuchłem na lewe ucho jak mówią.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-07-09, 11:09
@ hozuf

Jakiś ty poważny
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-07-09, 11:30 2
radykalne zmiany zaczalbym od ogloszenia Jezusa Chrystusa Krolem Polski! Bo trzeba miec rozmach I wy sie z ta banda szowinistycznych, nic nie znaczacych krzykaczy utozsamiacie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie