18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
antykreator 2012-07-09, 12:11 1
Banda chuja nic więcej

Zgłoś
Avatar
fdM 2012-07-09, 12:17
Popieram, chociaż nie ze wszystkimi poglądami się zgadzam. Cieszy, że coraz więcej młodych ludzi udziela się w środowiskach patriotycznych. Zawsze to jakaś nadzieja, patrząc na dzisiejszą 'oświeconą' młodzież, bez zasad i honoru - byle się nachapać.

up. hmmm a to wyżej nie jest przypadkiem flagą jakiejś lewackiej bojówki ?? Do ONR kiepsko pasuje
Zgłoś
Avatar
dth 2012-07-09, 12:50
toć to logo palikota..
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-07-09, 12:57 1
U nas nawet skrajna prawica nie wychodzi, dla mnie to syf jak nie wiem. Za bardzo trzymają się Kościoła i wieśniackich tradycji (możecie mnie objechać, ale to element porażki tego kraju), za mało skupiają się na analizie historii i dawnych ustrojów. I do tego bardziej obchodzi ich pedalstwo i zielsko niż kolorowi imigranci i polityka zagraniczna. Niby mają dobre układy z rumuńskimi i greckimi nacjonalistami, a jednak bardzo się od nich różnią. Co to za kraj, żeby nawet nie było żadnej solidnej opcji politycznej na którą można by głosować, z prawicy zostaje tylko Korwin, bo katolickie oszołomy jakoś mi nie leżą

@antykreator
Ta flaga jest bezbłędna, pojazd po ich idiotycznym logo
Zgłoś
Avatar
trippers 2012-07-09, 12:58 3
@up
Co ty masz do oświeconej młodzieży?? Co ty w ogóle masz do myślących inaczej niż ty? To, że ktoś skończył dobre studia, studiował za granicą, widział więcej niż ty zza swojego monitora, to źle, to fe. Gdyby nie oświeceni ludzie mający odwagę sprzeciwić się choćby kościołowi, to Europa wyglądałaby dokładnie tak jak teraz świat radykalnego islamu! Wolność słowa i myśli, z tym kościół walczył całe swoje istnienie, na szczęście jest to instytucja biznesowa i walcząc o klientele byli zmuszeni poluzować więzy. Dlatego teraz nie biegamy i nie wysadzamy się w powietrze. Nie masz pojęcia na co się powołujesz! ONR, reprezentuje wartości, które doprowadziły do zagłady milionów polaków! To są sfrustrowani ludzie, którzy potrzebują akceptacji i odnaleźli się w takim a nie innym środowisku, bo tam możesz pierdolić każde farmazony, epatować głupotą i tak ci każdy przyklaśnie. Znałem sporo takich osób i za wyjątkiem jednej byli to nudni, zakompleksieni idioci, którzy tylko w grupie czuli się dobrze.

Jestem dumny ze swojego wykształcenia, swoich dążeń, ambicji i wartości i mam już dość kmiotów, którzy ciągle narzucają innym swój ograniczony światopogląd. Chcę się rozwijać a nie desperacko trzymać się śmiesznych konserwatywnych przekonań ( które 200-300 lat temu i tak uznane by były za herezję).
Boga nie ma, więc śmiało cieszcie się życiem i dajcie innym spokojnie się rozwijać!
Zgłoś
Avatar
Sfash 2012-07-09, 13:13 1
W dupach się poprzewracało, dawno wojny nie było.
Zgłoś
Avatar
fdM 2012-07-09, 13:48
trippers, pisałeś do mnie ? Ja wspominałem o 'oświeconej' młodzieży, więc zapewne tak... Jak pewnie zauważyłeś napisałem to w cudzysłowie, chodzi mi tutaj o współczesną młodzież, która zrobi wszystko, żeby tylko zadbać o swój tyłek. Takie ideały jak patriotyzm czy honor dla dużej części są przestarzałe i zbędne. 'Oświeconą' młodzieżą, nazywam też tych którzy nie myślą samodzielnie, łykają wszystko co się im poda w tv. Sam obecne kończę studia, źle mnie zrozumiałeś, jeżeli myślisz, że potępiam tych prawdziwie oświeconych
Zgłoś
Avatar
trippers 2012-07-09, 14:00
W takim razie źle zrozumiałem:), ale tylko początek był do Ciebie, reszta odnosiła się do trendu który ostatnio zagościł w Polsce.

Ostatnio zacząłem przyglądać się jak są podawane wiadomości w różnych dziennikach i można się złapać za głowę, jak pięknie manipuluje się przekazem.

Fakt, że jest powolne zatracanie wartości, ale moim zdaniem błędem jest utożsamianie przez wielu wartości z religią. Czasy są dziwne, ludzie żyją coraz bardziej wirtualnie, zasypują nas masą gówna i nic nie wartych informacji, przez to nie ma czasu ani chęci by zagłębić się w cokolwiek o większej wartości.

Musimy się rozwijać, bo siła kraju jest mierzona siłą obywateli!
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-07-09, 14:21 3
fdM, "> fdM, napisał/a:

up. hmmm a to wyżej nie jest przypadkiem flagą jakiejś lewackiej bojówki ?? Do ONR kiepsko pasuje



Lewackie srackie czy inne gówno, nie obchodzi mnie to. Ważne że oddaje to co myślę o "patriotach" z onr.
Wszystko sprowadza się do wciskania komuś swoich poglądów (prawie że na siłę), kolorowe pajace z babochłopami na czele, narodowcy, antifa, kościół itp... wszyscy dobrze wiedzą, jak mamy kurwa żyć i co jest dobre,a co złe. Odłączam się od wszelakich grup, band i innych ustrojów. Bo sam potrafię do chuja pana myśleć...
Pozdrawiam albo chłostam biczem (jak kto woli)
Zgłoś
Avatar
rolerek 2012-07-09, 16:04 5
Tani, prosty przekaz dla półgłówków, coś tak wolne konopie tylko po prawej stronie. Prawdziwy patriotyzm to nie jest łażenie z flarą i darcie gęby pełnej frazesów o tym jak to się ładnie kocha kraj i jest się prawdziwym Polakiem tylko ciężka mozolna praca - edukacja, poszerzanie horyzontów, udzielanie się w organizacjach społecznych, wszystko po to żeby zdobyć doświadczenie życiowe tak aby później zaoferować je własnym obywatelom.

Jak słyszę tego neandertalczyka, który pierdoli za przeproszeniem o patriotyzmie XVIIw i w XXIw to jestem kurwa przekonany, że on nadal powinien siedzieć na drzewie, bo ewolucja go ominęła.

Prawdziwi patrioci to to ludzie, którzy na uczelniach opracowują rewolucyjne wynalazki jak technologia układów scalonych wykonanych w Grafenie czy budując roboty umożliwiające bardzo skomplikowane operacje na odległość. Robią to w POLSCE a wielu z nich mogłoby sprzedać swoją wiedzę na zachodzie i żyć jak Snoop Dogg ale tego nie robią, bo tu jest ich kraj i tu chcą żyć i umierać.

Rzygać mi się chce jak widzę niedojebów życiowych z ONR a jeszcze bardziej jak czytam niedorozwojów na sadistic, którzy walą konia przy takich prymitywnych filmikach.

Pozapierdalaj w hospicjum z dziećmi i wtedy nazywaj się patriotą, bo patriotyzm to nie miłość do kraju tylko miłość do ludzi, którzy w nim żyją i go TWORZĄ.
Zgłoś
Avatar
staszekf123 2012-07-09, 16:27
Ja pierdole. Czytam te wasze komentarze i naprawdę, krew mnie zalewa. Jakby ten film powstał przed tym jak PO rządziło naszym krajem, pewnie były by komentarze "jebać moherów, Tusk rządzi"... Co wy kurwa wiecie?? Huja wiecie.

Ktoś mówił ze Piłsudski był zły... Poczytaj jakieś neutralne książki o Berezie Kartuskiej, później wygłaszaj swoje teorie. Ktoś znów jechał na kościół, moherów. Pamiętajcie cwaniaki, wasze babcie też są mocherami, nie wierze ze macie ponad 16 lat, skoro nie umiecie uszanować cudzej wiary, jeśli nie podoba wam sie to co mamy, wypierdalać stąd, albo zacznijcie myśleć i zmieniać ten kraj, a nie głosować na pewnego pana, tylko dlatego że obiecał legalne ziołko. Korwin też, chociaż jest w 100% skrajnie prawicowy. Lewactwo jest teraz w modzie, np. taka Francja... Jak to media ładnie ujmują "Socjaliści". Tak naprawdę wszystkie media są zagraniczne. Nawet sprzedali juz Pocztę Polską, TP s.a...

Jebiecie na ONR, a naprawdę nie ma innej normalnej opcji aby wyjebać zydokomune z rządu. Poczytajcie o Liście zakonspirowanych żydów, czy o Tajnym referacie Bermana z 1945 roku, w skrócie metody zażydzania Polski. Jeśli ludzie, młodzi ludzie, jak my, nie przejrzymy na oczy, nigdy, ALE TO NIGDY NIE BĘDZIE NAM TUTAJ LEPIEJ.

Kurwa, wolę aby jakieś mohery mnie wytykały palcami, niż jak to np we Francji jak turki usłyszą polski głos to wpierdol murowany, szczególnie wieczorem. Także kurwa pomyślcie nad tym.
Zgłoś
Avatar
carlito125p 2012-07-09, 17:59
@mazuch w pełni popieram co napisałeś. prawda jest taka, że hipotetycznie jedno mocne tupnięcie putina i 90-ciu % oenerowców pociekłoby rzadkie gówno z nogawek.
Zgłoś
Avatar
MISIEQM1 2012-07-09, 18:18 1
,,Skoro mówicie o nas faszyści, na pewno nimi jesteśmy
skoro mówicie o nas komuniści, na pewno nimi jesteśmy
skoro mówicie o nas zwierzęta, na pewno nimi jesteśmy
skoro mówicie o nas głupki, na pewno nimi jesteśmy.

Nas nie obchodzi co o nas myślicie
my się bawimy i was pierdolimy
Skinhead skinhead

Skoro mówicie o nas rasiści, na pewno nimi jesteśmy
skoro mówicie o nas sadyści, na pewno nimi jesteśmy
skoro mówicie o nas agresywni, na pewno tacy jesteśmy
skoro mówicie o nas śmieszni, na pewno tacy jesteśmy

Nas nie obchodzi co o nas myślicie
my się bawimy i was pierdolimy
Skinhead skinhead

Nas nie obchodzi co o nas myślicie
my się bawimy i was pierdolimy
Skinhead skinhead

Nas nie obchodzi co o nas myślicie
my się bawimy, my jesteśmy skinhead''

I tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
blaszanykaszel 2012-07-09, 19:43
Ja się bardzo cieszę i bardzo mnie się to podoba, tylko powiedzcie mi, gdzie ma się znaleźć w tym osoba taka jak ja - idealistycznie w pełni się zgadzająca z powyższym filmem, ale czująca odruch wymiotny jak widzę flagę z 'Jezusem Królem Polski'. Jestem ateistą, nienawidzę indoktrynacji religijnej. Co z takimi ludźmi jak ja?
Zgłoś
Avatar
berian 2012-07-09, 19:54
Według mnie to nie powinno mieć takiej formy. Chęć zmiany państwa w duchu radykalnego patriotyzmu darząc nienawiścią wszystko co odmienne? Gdzieś to już chyba było przerabiane? Dorzućmy tutaj jeszcze religie i twórzmy sobie wspaniały zaściankowy ciemnogród na przyszłość. Nie nie mam nic do postawy patriotycznej, nawet sam uważam się za patriotę bo kocham Polskę i zawsze wszędzie próbuje własnymi działaniami dawać jak najlepsze świadectwo o tym państwie. Jednak też trochę mnie boli nasza hipokryzja, której najlepszym przykładem jest "Idziemy do kościoła pokazać jak kochamy Jezusa, a później paru pedałom i brudasom obić mordy biblią".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie