18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nu3ns 2012-07-08, 22:24 38
bardzo dobre

to nie staje się modne ,to staje się konieczne doskonale gosc to opisał
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-07-08, 22:30 1
Wujebane mam na Jezusa, ale pora na radykałó..ONR
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-07-08, 22:30 21
Już wolę taki ONR, chociaż nie podzielam ich poglądów niż tą lewacka hołotę typu SLD, RP, PO i ich przybudówki..
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-08, 23:15 24
Nie ma to jak banda zjebów, która zrobi zajebisty "patriotyczny" filmik, powołuje się na głębsze emocje i przyciąga do siebie zmanipulowanych w ten sposób idiotów. Ja bym wjebał to całe radykalne gówno na bezludną wyspę, dorzucił żydów, cyganów, kiboli, skinów i niech się tam pajace pozabijają i prowadzą sobie swoje wojenki w imię "wyższych" zasad.

Aż się gotuje we mnie jak słucham tych pojebów. Taka młoda wersja wypranych moherów. Chuja wiedzą o Polsce, jej historii itd, tyle co "góra" im podaje, mówią np- Piłsudski zły i wszyscy nienawidzą Piłsudskiego, chodzą z jakimiś transparentami itd. nie wiedzą nawet dlaczego. Pierdolę takich patriotów.
Zgłoś
Avatar
Pan Kibel 2012-07-08, 23:22 26
mazuch przez tych " zjebów " możesz teraz swobodnie swoje poglądy wyrażać i normalnie żyć
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-08, 23:25 11
Nie, "Te" zjeby nic nie zrobiły. Powołują się tylko na swoich poprzedników, a jakby przyszło walczyć o Polskę, to pierwsi by spierdalali. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.
Zgłoś
Avatar
Pan Kibel 2012-07-08, 23:34 21
tak ? ciekawe bo ONR został założony w 1934 roku i w trakcie 2 wojny światowej walczył zarówno z naziolami jak i komuchami

z resztą jak ci sie nie podoba to nie musisz oglądać
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-08, 23:36 6
A 90% sceny politycznej mówi, że wywodzi się z Solidarności, że walczyła o Polskę i co z tego wynika? Nic. Poza tym ja mówię o OBECNYCH ONRowcach, nie wnikam czy mają piękną patriotyczną przeszłość, bo podczas zaborów, wojen itd. tylko najgorsze kurestwo nie walczyło o Polskę, patrząc jak tu zarobić i nie ryzykować.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-07-08, 23:37 22
mazuch napisał/a:

jakby przyszło walczyć o Polskę, to pierwsi by spierdalali. Ale to tylko moje subiektywne odczucie.



Znasz któregoś z tych ludzi osobiście? Czy tak tylko pierdolisz?
Bo wiesz, ja też mogę napisać, że, na przykład, jesteś złodziejem i gwałcicielem, dodając że to moje subiektywne odczucie, ale będzie to miało tyle wspólnego ze światem faktów, co twoje "odczucia".
Zgłoś
Avatar
Pan Kibel 2012-07-08, 23:39 3
mazuch napisał/a:

Poza tym ja mówię o OBECNYCH ONRowcach,.

należę do ONR znam tych ludzi i uwierz mi że nie jest tak jak piszesz patrioci i nacjonaliści do ludzie honoru i zasad
Zgłoś
Avatar
E................n 2012-07-08, 23:56 13
To ci sami?


Zgłoś
Avatar
Pan Kibel 2012-07-09, 0:03 1
Echelon napisał/a:

To ci sami?
Obrazek

nie wydaje mnie się
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-09, 0:06 8
Magik2501 napisał/a:



Znasz któregoś z tych ludzi osobiście? Czy tak tylko pierdolisz?
Bo wiesz, ja też mogę napisać, że, na przykład, jesteś złodziejem i gwałcicielem, dodając że to moje subiektywne odczucie, ale będzie to miało tyle wspólnego ze światem faktów, co twoje "odczucia".



Znam z 4. Wystarczy, że chwilę posłucham ich pierdolenia jak wypiją i zaczynają gadać o polityce i patriotyzmie. Złodziejem nie jestem . Irytuje mnie też fakt, że wystarczy jeden fajny filmik i nagle jakby startowali w wyborach, ludzie zaczęliby na nich głosować, bo mają fajny filmik. Ci sami ludzie, którzy wyzywali ich od faszystowskich kurew podczas marszu. Wszędzie znajdą się kurwy i fajni ludzie więc nie ma co generalizować, jednak ich ewentualne poczynania zależne są od "góry", więc potępiam całą strukturę, nie poszczególne osoby. Zresztą wyrażam tylko moje zdanie, nie ma sensu się spierać czy są "dobrzy" czy "źli", bo ani mnie nikt nie przekona, ani ja nikogo. Ot takie mam o nich zdanie i tyle. Pozdrawiam

Edit: "Sąd skazał mnie za propagowanie totalitarnego ustroju państwa. Jeżeli podniesienie prawej ręki w górę to jest nakłanianie do kultu jednostki, to ja nie rozumiem. To może jestem za głupi na to." Tyle mi starczy, jak się tym szczycą.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2012-07-09, 6:51 2
Dla mnie faszyzm, narodowy socjalizm i nazizm to po prostu lewactwo, ale muszę przyznać że filmik zrobiony fajnie i fachowo. A tak swoją drogą ten chudy skin mógł by się wysmarkać przed nagrywaniem filmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie